lekarz Michał Frączek

Lekarz rodzinny

1,6

Radzę omijać tego lekarza szerokim łukiem. Człowiek który całkowicie minął się z powołaniem. Zostałam potraktowana chamsko i arogancko. Jak to jeden mądry cytat mówi: „Prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie.”

Ten człowiek pomylił się z powołaniem. Arogancki i nie uprzejmy, diagnozę stawia telepatycznie... na moje problemy przepisał mi leki, które nie są związane z moimi problemami. Dał skierowanie w zupełnie innym kierunku, niż muszę zrobić badania... Dobrze że była możliwość konsultacji z innym prawdziwym lekarzem. NIE POLECAM

Lekarz przeprowadził wnikliwy raczej wywiad, zbadał brzuch i temperaturę, gdyż pojawiłam się u niego z problemami jelitowymi. Przepisał leki, dał skierowania na podstawowe badania krwi - i to sam z siebie, a nie jak u niektórych trzeba się prosić o skierowanie na morfologię, wytłumaczył co jak i od czego. Czy diagnoza jest trafna-okaże się. Lekarz sam z siebie być może za wiele nie mówi, ale odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania.

Lekarz arogancki, chamski, zero empatii i uprzejmości. Później trzeba dochodzić do siebie psychicznie po wizycie. Nie polecam nikomu i służba zdrowia powinna z nim zrobić porządek!

Nie polecam wizyty u tego " lekarza".Traktuje pacjenta w sposób arogancki i niekompetentny. Idea niesienia pomocy jest mu zdecydowanie obca a swój zawód wykonuje jakby z przymusu, a nie powołania. Lekarz nie wykonał żadnych wstępnych badań, co jest obowiązkiem, tylko od razu wypisał skierowanie do szpitala. Nie chciał również wystawić zwolnienia lekarskiego.

Osobiście nie zgadzam się z żadną negatywną opinią . Myślę sobie, że to wspaniały pomysł pisania opinii ale jeżeli ( tylko chorzy ) z negatywnymi opiniami podali by termin wizyty i jakieś dane z prośbą o konkretną odpowiedz to takich złych lekarzy by niebyło

Po trzeciej wizycie u pana doktora przerywam milczenie i podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. Odradzam konsultacji u tego lekarza.

Chamski, złośliwy, traktujący pacjenta z wyższością i ironią "lekarz". Lux med powinien przemyśleć zatrudnianie takich jak on. Mam nadzieję, że dzisiaj pierwszy i ostatni raz miałem z tym panem do czynienia. W trakcie wizyty byłem w szoku odnośnie uwag w stosunku do mojej osoby, jakieś dziwne docinki i komentarze. Zdębiałem, nie wiedziałem o co mu chodzi, więc początkowo przemilczałem sprawę, w końcu jestem pacjentem i przyszedłem po poradę i pomoc. Ale im dłużej trwała ta wizyta tym poziom zażenowania wzrastał. Potraktował mnie jak intruza i symulanta. Nie pozostałem mu na szczęście dłużny i sprawy tak nie zostawię. Wszystkim innym również radzę nie dawać się traktować tak przez tego pana i nie milczeć.

Ten pan niestety nie posiada wiedzy na temat najnowszych procedur szczepienia, co nie przeszkadza mu wypowiadać się na ten temat. Kobiety traktuje jak istoty o bardzo niskiej inteligencji. Arogancki i niekompetentny. Zdecydowanie nie polecam.

Rzeczywiście koszmarny człowiek i lekarz z lekceważącym i aroganckim stosunkiem do pacjenta. Jego dewiza to chyba odstraszać ludzi, żeby mieć jak najmniej roboty, inaczej takiego buractwa wytłumaczyć się nie da. Nie można dać noty zero, więc daję jeden.