dr n. med. Teresa Pawlik

Alergolog, Pediatra

2,9
2,9
2,7

Z całego serca nie polecam. Lekarz typu który tylko słyszy co się do niego mówi i średnio analizuje sytuacje i obiawy. Stosuje internetowe schematy leczenia, mało daje od siebie. Na wizycie trzeba Panią "ciągnąć za język", mało wyjaśnia. Na moją sugestię że jej pomysł leczenia może zaszkodzić obraża się w stylu "to ja tu leczę" a primum non noncere dawno zostało przez takie postępowanie przez Panią zakopane. Zamiast wykonywania badań stosuje leki metodą dedukcji z podejściem mechanika samochodowego. Podsumowując, na prywatne wizyty szkoda pieniędzy a na NFZ szkoda czasu w ...

Podsumowując, na prywatne wizyty szkoda pieniędzy a na NFZ szkoda czasu w oczekiwanej kolejce na wizytę, lepiej ten czas poświęcić na innego lekarza.

Oby z dala

Serdecznie polecam. Pani doktor serdeczna, profesjonalna i z powołania , z całego serca polecam panią doktor

Nie polecam! Chodziłam z córką dwa lata do Pani Doktor i przez te dwa lata nie została postawiona diagnoza... Na jednej wizycie córka miała alergie, a na kolejnej astmę. Każda wizyta kończyła się inną diagnozą. Wybrałam się z córką do Lublina na konsultacje i okazało się, że córka nie ma ani alergii ani astmy.

Mieszane mam odczucia. Mila nie faszeruje lekami ale jak dziecko cos boli to chyba można coś zapisać a nie kazać mu cierpieć i czekać aż samo przejdzie. To że w aptece mozna dużo kupić bez recepty to nie znaczy że sami mamy sobie radzić bo w końcu od czego mamy lekarzy?! A przy okazji że ktoś wspomniał o pani dr Stankiewicz to wcale nie taka super.

Rzetelna, miła, profesjonalna! Chętnie odpowiada na pytania i bardzo dokładnie bada. Nigdy nie zaleciła wszystkich szczepionek i nigdy nie odsyła do innego lekarza jeśli nie ona prowadzi dziecko. Jak każdy może mieć zły dzień! Albo konkurencja wystawia tak negatywne opinie.

Zdecydowanie nie polecam dr Pawlik. Od trzech lat leczę córkę u dr Stankiewicz i jestem w pełni zadowolona. Niestety dziś ze względu na godziny przyjmowania pacjentów zmuszona byłam udać się do dr Pawlik. Zostałam bardzo niemile potraktowana, mało tego dr Pawlik ODMÓWIŁA ZBADANIA MOJEJ CÓRKI, ponieważ tydzień temu byłam u dr Stankiewicz. Mimo że powiedziałam, że niepokoi mnie kaszel córki, nie zbadała jej i kazała przyjść jutro do dr Stankiewicz. Oczywiście nie pozostawię tak tej sprawy, bo jej obowiązkiem było zbadać dziecko. Brak mi słów na tą pseudo-lekarkę.

Od 11 lat leczę swoje dziecko u dr. Pawlik. Początkowo jako u pediatry obecnie także alergologa.Jest zawsze bardzo miła, uprzejma i kompetentna.NIGDY nie nadużywa antybiotyków co jest dla mnie bardzo ważne.Znam ok 80% pediatrów i alergologów w Radomiu i nigdy nie myślałam o przepisaniu dziecka do innego lekarza

Pani doktor pomyliła się w wyborze profesji powinna zostać rzeżnikiem. Ona jest bardzo bardzo niemiła. To psełdo lekarka. Zastanawiam się czy skończyła medycynę ,a jak tak to jakim cudem.Totalny brak wiedzy. Zupełny brak kultury i totalne HAMSTWO. O wystawieniu skierowania można zapomnieć bo pani doktor nie dostanie pieniędzy za takiego pacjenta. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Ta Pani dr nie nadaje się do wykonywania swojego zawodu. Nie udziela żadnych informacji, ignoruje pacjenta, jest niemiła. Odradzam wizytę u takiego lekarza. Zwykła osoba, która wykorzystuje pacjenta, aby zarobić na nim pieniądze. W porównaniu do innych lekarzy - nie umie leczyć.

Przez wiele lat leczę syna u Pani doktor Pawlik.Syn ma atopowe zapalenie skóry i astmę oskrzelową.Uważam ,że to dobry alergolog..Po kilkuletnim odczulaniu objawy alergi się zmniejszyły i chodź przerwałam terapię,uważam ,że była potrzebna mojemu dziecku.Syn jest nastolatkiem Dr poleciłam nam znakomitą Panią Dermatolog ,która bardzo pomogła synowi-chodzi o leczenie atopowej skóry.Co do komentarzy osób,iż to niemiła osoba,tak jak każdy człowiek i Lekarz ma prawo mieć gorszy dzień.