Alergolog Radom

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ul. Żeromskiego 92 lok.1
Radom

Duża wiedza, sposób podejścia do pacjenta,kompetencje budzą wielki szacunek dla Pana Doktora. Nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł.Jest zawsze uczynny,uprzejmy pomocny w każdej sprawie.

Radom

Polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi i mojemu dziecku, tak więc jestem mu bardzo wdzięczna! POLECAM jeszcze raz.

Bardzo miła pani doktor LEKARZ Z POWOŁANIA

Bardzo miła pani doktor LEKARZ Z POWOŁANIA

Domagalskiego 7
Radom

Rzetelna, miła, profesjonalna! Chętnie odpowiada na pytania i bardzo dokładnie bada. Nigdy nie zaleciła wszystkich szczepionek i nigdy nie odsyła do innego lekarza jeśli nie ona prowadzi dziecko. Jak każdy może mieć zły dzień! Albo konkurencja wystawia tak negatywne opinie.

Opinia dodana przez: Natalia

ul. Kośna 26
26-600 Radom

Wzór lekarza, wyśmienity specjalista, ale tez CZŁOWIEK przez duże "C", doskonały "psycholog"!
Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, ...

Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim
czytającym polecamy...jeśli potrzebujecie pomocy w tej dziedzinie 200 % polecamy!!!! E. & M.

Opinia dodana przez: Zeber

Radom

Opinię wystawiam po ponad 2 letniej współpracy z Panią doktor, która swoją opieką objęła czwórkę moich dzieci w wieku od 1 roku do 7 lat. Mam do niej pełne zaufanie. Jest lekarzem kompetentnym, komunikatywnym, nastawionym na zrozumienie przyczyn choroby i wdrożenie skutecznego leczenia. Poświęca według mnie odpowiednią ilość czasu na wywiad, badanie i wnikliwe wytłumaczenie zasadności proponowanego leczenia. W przypadku moich najstarszych dzieci po wielu długich miesiącach mojego chodzenia do innych lekarzy, postawiła jak się później okazało, trafną diagnozę i zastosowała skuteczne leczenie. Zgodzę się z opinią, że przy pierwszym kontakcie niekoniecznie Pani doktor robi dobre wrażenie. To wrażenie jednak przy kolejnych wizytach zmienia się. Osobiście wraz z dziećmi doświadczam z jej strony za każdym razem życzliwości i otwartości.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Mickiewicza 23/2
26-600 Radom

Ten lekarz jest wyjątkowo nieuprzejmy. Do brata odnosił się bardzo źle, jakby był jakąś zasadą. Pytał po co przyszedł powtórnie do szpitala, dlaczego chodził do innych lekarzy, choć miał pilne skierowanie, bo ordynator innej poradni na terenie radomskiego szpitala powiedział bratu, że leczenie szpitalne to dla niego życie, a leczenie domowe to dla niego śmierć. Jak tak wykształcony człowiek, były przewodniczący Towarzystwa Lekarzy Polskich może podchodzić do pacjenta. Ze mną rozmawiał, jakbym mu przeszkadzała, a chciałam się tylko dowiedzieć o zdrowie brata. W ogóle w tym szpitalu na Tochtermana są lekarze, na szczęście nie wszyscy, którzy nie przejmują się ludźmi. Trzy dni wcześniej brata wypisali z tego właśnie szpitala że złymi wynikami badań, które przeprowadzono. To jakiś koszmar. Jacy lekarze taki szpital, zwłaszcza oddział internistyczny, którego p. Jacek Burski jest kierownikiem - fatalni

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Magdalena Napora-Grabowska