Alergolog Radom

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ul. Żeromskiego 92 lok.1
Radom

Byłam u tego pana parę lat temu i śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze żaden lekarz nie zniszczył mi tak bardzo zdrowia jak pan Adam Krajewski. Miałam wtedy problemy z cerą. Pan doktor zapytał mnie czy chcę przyjmować tabletki hormonalne, kiedy odpowiedziałam, że nie, to zalecił mi izotek- lek o bardzo silnym działaniu, bardzo niekorzystnie wpływający na organizm. Nie poinformował mnie o skutkach brania tego leku- wszystkiego dowiedziałam się dopiero jak go kupiłam i przeczytałam ulotkę. Gdybym była wtedy świadoma skutków działania, nigdy bym się nie zdecydowała na leczenie tym środkiem. Wracając do "pana doktora", kiedy przepisywał mi izotek, to nie zlecił mi dodatkowych badań (choćby badania stanu wątroby), by upewnić się, czy nie ma przeciwwskazań do tego bym mogła się tym środkiem leczyć. Jedyne co zrobił, to spojrzał tylko na moją twarz, która wtedy wyglądała o niebo lepiej niż po zakończeniu kuracji i całkowitym wydaleniu z organizmu (po paru miesiącach) tego leku, powiedział, że to poważny trądzik (3 krostki na twarzy nazwał poważnym trądzikiem). Żeby tego było mało, nie dość, że zapisał mi izotek, to jeszcze skierował mnie do konkretnej apteki, gdzie mogę dostać ten lek (zakładam że za polecenie ma jakiś profit lub to po prostu jego apteka). Dla informacji skierował mnie do apteki przy ul. Sienkiewicza w Radomiu. Podsumowując, bardzo ale to bardzo nie polecam tego pana, moim zdaniem uogólnia każdy przypadek, zbyt pobieżnie traktuje niektóre przypadki. Oczywiście jest uprzejmy, na ten temat nie mam złego zdania. Ten pan w bardzo uprzejmy sposób zniszczył mi wątrobę, a skutki jego poczynań leczę do dziś- zaznaczając, że nie jestem osobą pijącą alkohol lub w jakikolwiek inny sposób niszczącą kondycję swojej wątroby. Od mojej wizyty minęło około 5 lat. Ja kiedyś wyleczę swoje dolegliwości, ale już na zawsze zapamiętam tego pana i będę odradzać wizyty u niego każdemu.

Opinia dodana przez: Anna

Radom

Moja mała córeczka ma od dawna napady silnego kaszlu, kończącego się na ogół wymiotami, przez dwa lata błąkałam się bezskutecznie po wielu lekarzach specjalistach szukając fachowej pomocy. To był drugi kompetentny lekarz na którego trafiłam i który rozpoznał u małej astmę. Obecnie jest leczona z dość dobrym skutkiem. Idziemy jednak niebawem poprosić pana doktora o trafniejszy dobór leku doraźnego, gdyż nie zawsze jej pomaga, kiedy atak jest ostry.

Radom

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor z bardzo dobrym podejściem do młodego pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczynę choroby i sposób jej leczenia. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości i rzeczowo odpowiada na zadawane pytania. Poświęca dużo uwagi i czasu pacjentowi. Zalecona przez Panią Doktor terapia przyniosła oczekiwane efekty.

Domagalskiego 7
Radom

Rzetelna, miła, profesjonalna! Chętnie odpowiada na pytania i bardzo dokładnie bada. Nigdy nie zaleciła wszystkich szczepionek i nigdy nie odsyła do innego lekarza jeśli nie ona prowadzi dziecko. Jak każdy może mieć zły dzień! Albo konkurencja wystawia tak negatywne opinie.

Opinia dodana przez: Natalia

ul. Kośna 26
26-600 Radom

Wzór lekarza, wyśmienity specjalista, ale tez CZŁOWIEK przez duże "C", doskonały "psycholog"!
Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim
czytającym polecamy...jeśli potrzebujecie pomocy w tej dziedzinie 200 % polecamy!!!! E. & M.

Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim

Opinia dodana przez: Zeber

Radom

Opinię wystawiam po ponad 2 letniej współpracy z Panią doktor, która swoją opieką objęła czwórkę moich dzieci w wieku od 1 roku do 7 lat. Mam do niej pełne zaufanie. Jest lekarzem kompetentnym, komunikatywnym, nastawionym na zrozumienie przyczyn choroby i wdrożenie skutecznego leczenia. Poświęca według mnie odpowiednią ilość czasu na wywiad, badanie i wnikliwe wytłumaczenie zasadności proponowanego leczenia. W przypadku moich najstarszych dzieci po wielu długich miesiącach mojego chodzenia do innych lekarzy, postawiła jak się później okazało, trafną diagnozę i zastosowała skuteczne leczenie. Zgodzę się z opinią, że przy pierwszym kontakcie niekoniecznie Pani doktor robi dobre wrażenie. To wrażenie jednak przy kolejnych wizytach zmienia się. Osobiście wraz z dziećmi doświadczam z jej strony za każdym razem życzliwości i otwartości.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Medicon
ulica Gagarina 1
26-600 Radom

Lekarz jak w większości niemiły. Przez niedbałe podejście do pacjenta zmarnowałem pół roku leczenia.

Opinia dodana przez: Daniel

Mickiewicza 23/2
26-600 Radom

"Doktor" Jacek Burski zapomniał, że zawód lekarza jest służbą.O kulturze też nie słyszał. Rozmawia z rodziną chorego siedząc przy komputerze odwrócony plecami... Pycha zalała mu oczy a z pamięci wyrzucił przysięgę Hipokratesa.Nie potrafi zapanować nad personelem. O śmierci mojej mamy powiadomiono mnie po upływie 5 godzin. W tym czasie personel zdążył przełożyć prywatny materac przeciw odleżynom innej chorej z tej samej sali i przetrzepać prywatną torebkę mamy, skąd wyjęto kopertę z dokumentami (pielęgniarki tłumaczyły, że muszą tak robić dla sprawdzenia!, aby rodzina nie wpierała im,że chory miał przy sobie pieniądze !). Przy okazji zagubiono legitymację ZUS mojej mamy, a w książce wypisów odnotowano, że oddano wszystkie dokumenty. Po zgłoszeniu całej sprawy panu Burskiemu ten skwitował, iż nic się nie stało, ponieważ materac się znalazł a legitymację mogła zgubić rodzina. Co do faktu grzebania w torbie mamy po jej śmierci nie zdążył nic wymyślić. Inteligencja zawiodła.Przeprosin się nie doczekaliśmy,wręcz przeciwnie stwierdził, iż mamy ubeckie zachowanie (dla mnie nie jest to zrozumiałe ,ale pan "doktor" na pewno wie co znaczy ubeckie). Nic dziwnego, że radomskie szpitale cieszą się złą sławą dzięki takim ludziom. Podobno są nie do ruszenia. Do czasu panie Burski.

Dzielę się tą opinią na wielu portalach, by jak najwięcej osób dowiedziało się z kim mają do czynienia.

Opinia dodana przez: kruzz

lekarz Magdalena Napora-Grabowska