dr Anna Dąbkowska-Huć

Bardzo dobry lekarz, polecam. Lekarze, których spotkałam wcześniej na więcej spraw przymykali oko.Teraz regularnie muszę robić badania i jestem dumna z poprawy zdrowia a nawet wyglądu.

Byłam miesiąc temu na wizycie i mam głębką nadzieję że pani dr .mi pomoże .Zlecila najpierw badania i dopiero zacznie leczyć.A nie odwrotnie jak już się z tym spotkałam.Minusem są tylko opóżnienia i to nie minutowe tylko na moim przykładzie prawie 2 godz.

Pani Doktor leczyła moje zaburzenia hormonalne, które powodowały straszne problemy z zajściem w ciąże. Włączyła idealne leczenie i po kilku cyklach teraz jestem w 6 miesiącu ciąży.Bardzo kompetentny lekarz, poświęca na wizytach tyle czasu ile ja go potrzebuje. Oczywiście teraz prowadzi moja ciąże,zleca wszystkie wymagane badania i wyjaśnia wszelkie moje wątpliwości w sposób zrozumiały i prosty. Lekarz godny polecenia!!

Bardzo dobry lekarz. Kobieta nie zawsze jest tak delikatna ale wiadomo liczy sie wiedza dodatkowo kompleksowe badania.

Bardzo dobry lekarz.
Kobieta nie zawsze jest tak delikatna
ale wiadomo liczy sie wiedza
dodatkowo kompleksowe badania.

NIE POLECAM!!! Nie widziała, że jestem w ciąży i dała mi tabletki na wywołanie i wyregulowanie owulacji bo mi się okres spóźniał. Dobrze że tabletki miałam zacząć brać od pierwszego dnia okresu jak się pojawi bo nie wiem jakby to się skończyło ;/

Dzięki Pani doktor dzisiaj możemy się cieszyć sześciomiesięczną córeczką. Po zdiagnozowaniu u mnie choroby i kilkumiesięcznej kuracji udało nam się zajść w ciążę i urodzić długo wyczekiwaną córeczkę. Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu, nie owija w bawełnę, a przede wszystkim jest miła i uprzejma. Więcej takich lekarzy! Polecam każdemu, kto ma problemy z zajściem w ciążę.

Więcej takich lekarzy!
Polecam każdemu, kto ma problemy z zajściem w ciążę.

Bardzo polecam (szczególnie na prowadzenie ciąży)! Bardzo kompetentna, konkretna, uprzejma i fachowa Pani doktor.

Zdecydowanie polecam. Pani doktor prowadzi moją ciąże i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu pacjentką, wykonuje wszystkie badania, odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania.

Zdecydowanie polecam każdej kobiecie szukającej dobrego ginekologa. Fachowe i uprzejme podejście, bardzo miła osoba. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, poświęca wystarczająco dużo czasu, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.