Lekarz z dużym doświadczeniem, daje poczucie bezpieczeństwa, kompleksowo podchodzi do całości leczenia, do tego bardzo empatyczna . Po prostu lekarz z powołania

Polecam . Kompleksowo i z empatią. Mój uśmiech rewelacyjny. Praca zespołowa. Oceniam wszsytko na 5*.

Pani doktor prezentuje bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Badanie kompleksowe nie tylko zęby ale zwróciła uwagę na mięśnie,stawy i zaciskanie zębów. Znieczulenie wliczone w cenę usługi. Stosuje estetyczne materiały i bardzo dokładnie wykonuje pracę. Leczę się u doktor już kilkanaście lat - w nowym centrum jest bardzo nowocześnie, przestronnie i jałowo - dokładnie tak jak powinno być w centrum stomatologicznym. Wypełnienia trzymają się dobrze i to jest najlepsza rekomendacja usług.

Dawno nie spotkałam lekarza tak rzetelnego, z taką empatią, który wysłucha i porozmawia nie tylko na tematy związane z zębami. bezboleśnie wykonany zabieg , wszystko sie trzyma. Pani doktor nie potrzebuje promowanych reklam gdyż jej praca mówi sama za siebie.

Pani Doktor kompetentna wyjaśniła wszystkie problemy i przyczyny moich objawów. Podczas leczenia pytała czy stosować znieczulenie czy wytrzymam bez - nie naciąga na niepotrzebne koszty. Drobne korekty podszlifowanie itp wykonuje gratis na kolejnej wizycie. mogę wszystkim polecić. Tomek

mogę wszystkim polecić. Tomek

Lekarz profesjonalny spokojnie i dokładnie wykonuje swoją pracę. Stosuje nowoczesne materiały dobiera idealnie kolor plomby. Polecam bez obaw Panią doktor. Ania

Korzystam z wizyt u Pani doktor od lat i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim kompleksowe podejście do leczenia i tłumaczenie poszczególnych etapów postepowania zasługuje na uznanie.Polecam .Tomasz

Bardzo dobry stomatolog. Kompleksowe podejście do leczenia i życzliwość. Polecam.Ula

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Wrocław"?

dr

51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary