dr n. med. Anna Drobińska

Hepatolog, Gastroenterolog

Wspaniała lekarz, nie podejmuje się postawić diagnozy, kiedy nie jest do końca przekonana, że diagnoza będzie prawidłowa. W moim dość nietypowym przypadku przyznała, że aktualnie nie ma wystarczającej wiedzy do postawienia właściwej diagnozy , przełożyła wizytę na późniejszy termin, aby zapoznać się z najnowszą wiedzą dotyczącą mojej choroby. Podczas następnej wizyty dokładnie orientowała się, jak należy poprowadzić dalsze moje leczenie. Pacjent Pani dr czuje jej opiekę i zaangażowanie. Dziękuję.

Bardzo polecam ,moja córka choruje od wielu lat na LC trafiłyśmy do pani Ani ,to lekarz godny zaufania a przy tym bardzo dobre podejście do pacjenta.Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.Pani Ania w przeciwieństwie do wielu lekarzy słucha pacjenta ,liczy się dla Niej człowiek a nie kolejny przypadek medyczny .Ogromne Bóg zapłać Pani Aniu. Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Pani Doktor przywraca wiarę w lekarzy. Od 13 lat choruję na LC, lekarze wieki temu zniechęcili mnie do leczenia. Niedawno przypadkowo trafiłam do Pani dr i żałuję że dopiero teraz. Mimo nieciekawych wyników Pani dr nie wprowadziła zamętu, wytłumaczyła spokojnie sposób leczenia, jestem Jej ogromnie wdzięczna. Jest osobą kompetentną, niezwykle miłą, pełną ciepła, zaangażowaną.

Pani dr. jest wspaniałą specjalistką i cudownym człowiekiem. Bardzo dziękuję za pomoc..........................

Pani doktor diagnozuje i wykonuje zabieg b.sumiennie w oparciu o dużą fachowość w jej specjalności. Jest kompetentna, uprzejma, wczuwa się w oczekiwania pacjenta, jest również sympatyczna. To lekarz z prawdziwego powołania jakiego w swoich 76-latach życia dotąd nie spotkałem. Pozdrawiam, wdzięczny pacjent ze Złotowa

Pozdrawiam, wdzięczny pacjent ze Złotowa

Lekarz Anioł. Bardzo sympatyczna Pani doktor, która w niezwykły sposób potrafi wczuć się w sytuację pacjęta potrzebującego pomocy. Niezwykle poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Posiada dużą wiedzę medyczną. Oby więcej takich lekarzy!

Dużo zawdzięczam Pani dr dobry specjalista i przede wszystkim dobry człowiek, przyjaźnie odnosi się do pacjenta. Dziękować Bogu, że są tacy ludzie.

Już dawno nie spotkałam tak uprzejmej Pani Dr.! Jest przede wszystkim kompetentna. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Lekarz z powołania naprawdę godny polecenia.

Niesamowita lekarz! Po kolonoskopii, którą wykonała Pani Ania widzę że kocha to co robi :) Polecam z całego serca!

Niesamowita lekarz!
Po kolonoskopii, którą wykonała Pani Ania widzę że kocha to co robi :)
Polecam z całego serca!

Bardzo miła i troskliwa w trakcie badania czułam sie tak jakby robiła mi go dobra kolezanka.P.Doktor robiła mi kolonoskopie i mimo kiebskiego wyniku,byłam zaskoczona,bo wyobrazalam sobie to o wiele gorzej..W glabi duszy wierze ze pzy nastepnym badaniu trafie rowniez na pania.Zycze szczescia ...