lekarz Anna Golka-Leszczyńska

Nie polecam pani doktor. Byłam pacjentką przez wiele lat ale z wizyty na wizytę pani doktor zaczęła mi poświęcać coraz mniej czasu. Gdy na usg wyskoczyła mi pewna dolegliwość pani dr mówiła mi że samo przejdzie. Przez co wzbudziła we mnie brak zaufania dlatego postanowiłam się wybrać do innego lekarza ginekologa - endokrynologa(bo zaczęłam mieć problemy z tarczycą). Okazał się że to jest dość poważna dolegliwość i w ostatniej chwili się leczę. Poza tym jestem młodą osobą 20lat a pani mi dowaliła lekami antykoncepcyjnymi (że niby miały mnie leczyć) strasznie utyłam i pogorszyły mi się wyniki krwi oraz samopoczucie. Na pewno do pani nie wrócę!

Bardzo rzetelny lekarz. W razie problemów można dzwonić do Pani Doktor.

Bardzo rzetelny lekarz. W razie problemów można dzwonić do Pani Doktor.

bardzo dobry fachowiec - polecam panią, które tak, jak ja młodość mają za sobą i zbliża się okres przekwitania - miałam duże kłopoty z tym związane, ale Pani doktor mi pomogła. Pani doktor jest też świetnym psychologiem - rozumie kobiety! Polecam

Polecam

Świetny lekarz,bardzo dobry kontakt,dysponujacy zapleczem szpitalnym.

Świetny lekarz,bardzo dobry kontakt,dysponujacy zapleczem szpitalnym.