lek. dent. Anna Gołota-Konkol

Pani doktor konkretna, pomocna zna się na swojej pracy. Plus za delikatność i super odbudowany ząb. Polecam tym co boją się dentysty.

Pani doktor jest moim lekarzem od 15 lat. Zawsze leczenie odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Tylko tu leczę zęby i zawsze podziwiam zaangażowanie,profesjonalizm,delikatność i uczciwość. Żona i dzieci nie pójdą do nikogo innego. Bardzo polecamy.

Byłam tylko raz na wizycie i więcej nie zamierzam wracać. Pani bardzo miła, zęby robi w 15 minut (co mnie zaskoczyło bo zawsze u różnych dentystów zajmuje to ok. 40-60 minut) i tanio. Niby fajnie, ale kiedy po wizycie widzę w lustrze że na zębie który pani robiła nadal jest próchnica nie uważam tego za dobrą robotę.

Najlepszy Stomatolog na jakiego można trafić. Polecam każdemu. Uczciwość, zaangażowanie oraz przystępne ceny.

Cudowna moja Pani doktor. Zawsze uratuje zeba, pomoże. Konkretna, punktualna,z pięknym uśmiechem i cierpliwością do mnie. Czuć ze kocha swoja prace i ludzi. Polecam i dziękuję

Polecam z całego serca , wystarczy pójść raz aby się przekonać ,że dentysta to już nie ból i strach tylko czysta przyjemność .:)

Zdecydowanie polecam.Dlaczego? Przez wiele lat, nie mogłem się przekonać do wizyty u stomatologa. Efektów można się domyślać.Może to był lęk przed bólem, ale i też w pewien sposób niewłaściwe podejście do potrzeb pacjenta. W ubiegłym roku właściwie przypadkowo trafiłem do gabinetu w którym przyjmuje Pani doktor Anna Gołota - Konkol. Przeżyłem pierwszą i .... następne wizyty. Sprawnie, szybko i praktycznie bez bólu.Nowoczesny sprzęt i techniki leczenia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Jestem w pełni zadowolony z efektów leczenia i mówiąc żartobliwie acz dosadnie, "całą gębą" uśmiecham się do ludzi. Tomasz S.

Zdecydowanie polecam.Dlaczego?

Tomasz S.