lekarz Anna Guzek

2,7
2,7
1,9

Ostatnio byłem chcąc nie chcąc u tej pani doktor, gdyż mojej lekarki nie było. Za bardzo się nie zna, bynajmniej u mnie nie wiedziała, coś jej świtało jakie leki przepisać, długo myślała nad nazwą jednego lekarstwa, ale w końcu wymyśliła. Musiała zawołać innego lekarza, a ten normalnie dyktował się receptę, oczywiście lekarz ten wcześniej zobaczył co się ze mną dzieje i od razu widział co zrobić. Pani Guzek bardziej się nade mną użalała, niż mi pomogła, strasznie było jej mnie szkoda. Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, poświęciła mi bardzo ...

Ostatnio byłem chcąc nie chcąc u tej pani doktor, gdyż mojej lekarki nie było.
Pani Guzek bardziej się nade mną użalała, niż mi pomogła, strasznie było jej mnie szkoda. Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, poświęciła mi bardzo dużo czasu, niekoniecznie rozmawiała ze mną o moim zdrowiu tylko o innych mniej ważnych rzeczach.
Czy polecam? Szczerze? Nie. Ja nie miałem wyboru i musiałem pójść. Jeśli Ty masz wybór, idź do swojego zaufanego lekarza.

OKROPANA PANI DOKTOR,PODWAŻA DECYZJE SPECJALISTÓW,UWAŻA SIĘ ZA NIEWIADOMO KOGO A TAK NAPRAWDE JEST NIKIM,CO JA MAM Z PANIĄ ZROBIĆ PYTANIE DO MNIE ,CHOĆ SPECJALIŚCI STWIERDZILI ŻE DZIECKO JEST CHORE NALEŻĄ MU SIĘ WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA,ONA PODWAŻA ICH ZDANIE ROBI PROBLEMY,JA ZROZUMIAŁAM TE PYTANIE ŻE CHCE W ŁAPE,POZA TYM NIE UMI CZYTAĆ CO LEKARZ PISZE DO NIEJ KARZE PACJENTOWI CZYTAĆ JEST TO DLA MNIE NIE NORMALNE,PANI JEST NIEKOMPETĘTNA,NIE NADAJE SIĘ NA ORZECZNIKA W STAROSTWIE,ZAPEWNIAM ŻE JA TEGO NIE ZOSTAWIE,NIE PATRZY NA DOBRO DZIECKA NA TO ŻE SĄ TAK WIELKIE PROBLEMY.

Pani doktor to najgorsza jaka spotkalam! Bylam u niej z moja coreczka, a gdy ta miala dosc siedzenia i chodzila po sali ogladajac tylko, ta okropna lekarka kazala "dac mi jej klapa zeby sie uspokoila". KOSZMAR!

Pani doktor potraktowała nas rodziców bardzo protekcjonalnie i kompletnie zlekceważyła objawy choroby u dziecka.Nie odpowiedziała na nasze pytania bawiąc się w gry słowne ze zdenerwowanymi rodzicami. Nieprofesjonalne.

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami o Pani Doktor. Dr.Guzek to bardzo ciepła,kompetentna,doświadczona Lekarz .Byłam kilkakrotnie z dzieckiem.Zawsze trafna diagnoza i leczenie.Mogłam również kontaktować się telefonicznie:w razie problemu zdrowotnego mojego dziecka.Uważam że poprzednie opinie są nieprawdziwe i krzywdzące .Oby więcej takich Lekarzy :)

Powoduje opóźnienia a następnie każe się śpieszyć (szybko rozbierać dziecko, szybko mówić co dolega) Niestety nie budzi zaufania jako lekarz.

NIESTETY NIE MA PODEJSCIA ANI DO DZIECI ANI DO RODZICOW.

NIESTETY NIE MA PODEJSCIA ANI DO DZIECI ANI DO RODZICOW.