Anna Henschke

Stomatolog, Ortodonta

Pani doktor założyła mi aparat w wieku 14 lat, miałam nie dużą wadę, ale to nie znaczy ze aparat trzeba ściągnąć po 10 miesiącach noszenia! Wizyty były bardzo drogie w porównaniu z innymi lekarzami. 100 złoty za wymianę łuku, gdzie teraz płacę tylko 50 złoty i mogę przyjść kiedy chcę na wymianę gumek nieodpłatnie. Aktualny ortodonta pozwolił mi również zapłacić za aparat w ratach. Pani A. Henshke niestety nie zgodziła się na taki układ. Zęby się nie naprostowały, a teraz w wieku 20 lat znowu noszę aparat. Nie polecam dla tej pani, liczą się tylko pieniądze i nic więcej!!!

tragedia ! przesunela mi tak mocno zgryz, ze musialam wyrwac kolejnego zeba by zeby wrocily na miejsce a i to nie pomoglo ! totalna amatorszczyzna ! przez nia nosze aparat juz 5 lat i zeby dalej sa w oplakanym stanie, bo nie idzie naprawic jej bledu !

Zdecydowanie odradzam rozpoczynanie leczenia ortodontycznego u tej Pani. Zero podejścia do pacjenta, kobieta jest nastawiona wyłącznie na zysk i niedokładna w tym, co robi. Wizyty są przeprowadzone pobieżne, a zainteresowanie uzębieniem pacjentów znikome - chodzi tylko o pieniądze! (Za pierwszą wizytę [konsultacyjną] zapłaciłam 50zł, gdzie, dla porównania, w swoim rodzinnym mieście, będę płaciła dopiero za trzecią). Ponadto Pani doktor jest nieprzyjemna i opryskliwa, krzyczy, a bywało nawet, że wraz ze swoją asystentką obmawiała innych pacjentów. Właściwie miałam do korekty tylko jeden ząb (górną jedynkę). Po dwóch tygodniach od zdjęcia aparatu, ząb zaczął krzywić się z powrotem, choć stosowałam się do wszystkich zaleceń Pani doktor. Jeździłam kilkakrotnie na poprawki, ale niestety nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów - co rusz odklejały się zamki albo wychodził drut... i tak w kółko. Każda wizyta (nawet pięciominutowa :)), kosztowała mnie 100zł. Chociaż jedynka się naprostowała, Pani doktor skrzywiła mi resztę zębów. Na chwilę obecną mam mocno wykrzywioną dwójkę i CALUSIEŃKI dół. Musiałam rozpocząć leczenie po raz drugi - tym razem w swoim rodzinnym mieście. Już po pierwszej wizycie U INNEJ Pani doktor, widzę diametralną różnicę: zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu oraz posiadanie wiedzy, którą niewątpliwie potrafi spożytkować... NATOMIAST PANI ANNA HENSCHKE, TO NIESTETY JEDNA WIELKA POMYŁKA. Jeżeli komuś zależy na wyrzucenie pieniędzy w błoto, stracie czasu i nieprzyjemnej atmosferze, to bardzo polecam :) Nie odwiedziłabym ponownie gabinetu tej Pani, nawet, gdyby to był ostatni ortodonta w Polsce.

Co jakiś czas chodzę do gabinetu pani Henschke by zdjąć kamień z zębów. Dużo kawy, mocnej herbaty i tak się dzieje... W gabinecie mają nowoczesne urządzenia, dbają o komfort pacjentów. Ja jestem bardzo zadowolony.

Jak najbardziej polecam. Inni ortodonci chcieli wyrwać zdrowe zęby mojemu synowi, a Pani doktor zastosowała bardzo skuteczną metodę leczenia bez usuwania. Po paru latach leczenia są wspaniałe efekty podjętych działań. Jest kompetentna, skuteczna i wymagająca przestrzegania ustaleń leczenia od pacjenta. Może nie wszystkim to pasuje, ale nie znam lepszej ortodontki w Zielonej Górze. Serdecznie polecam.

zdecydowanie nie polecam ! popsula mi zeby !

zdecydowanie nie polecam ! popsula mi zeby !

Pani doktor nie spełniła moich oczekiwań a zarazem o nie nie dbała. Czas poświęcony pacjentowi skrócony do minimum. Częste niedopatrzenia które były konsekwencją przedłużania toku leczenia są irytujące. Pieniądze (nie małe) zostały wyrzucone w błoto. Nie polecam!

zdecydowanie odradzam tego lekarza, wizyty drogie, czasu poświęconego dla klienta to minimum, kilka klientów na tę samą godzinę, poślizgi nawet 1,5 godziny. Leczenie nieprecyzyjne, bez odpowiedniego przygotowania. Efekt leczenia wręcz odwrotny do oczekiwania i wmawianie pacjentowi, że tak jest zgodnie ze sztuka lekarską.

nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani Ani. nigdy nie była opryskliwa czy humorzasta. jak najbardziej polecam !!

Zero profesjonalizmu! Zostawia nie dociągnięcia, nie dba o zadowolenie pacjenta~! Jest niedbała, a w jej zawodzie raczej mile widziany byłby pedantyzm.. zęby to jednak wizytówka człowieka. Ona jednak tym się nie charakteryzuje. Lipa