Stomatolog Zielona Góra

Agnieszka Stankiewicz Stomatologia Rodzinna
al. Wojska Polskiego 35 ( róg Krętej)
65-770 Zielona Góra

Pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładna, cierpliwa, dużo wyjaśnia, godna zaufania. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Na żadnego innego stomatologa nie zamienie.

Opinia dodana przez: Jusia

aldemed

Zielona Góra

Byłam u tego lekarza aby usunąć kapturek nad ósemką. Bardzo stresowałam się tym zabiegiem ale lekarz ten jest tak przyjaznym i pozytywnym człowiekiem, że stres mnie opuścił gdy tylko weszłam do gabinetu. Zabieg trwał około 15 min, był bezbolesny, żadnych komplikacji. Jeśli będę musiała wyrywać ósemki napewno pójdę tylko do niego.

dr Donata Oziemczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

POLECAM! Bardzo miła atmosfera, przystępne ceny. Jeżdżę z córeczką, która na fotelu ogląda bajeczki :-)

Opinia dodana przez: była klientka

Zielona Góra

To jest nasza dentystka, leczymy się całą rodziną. Ma super podejście do dzieci.

Gabinet Stomatologiczny Rudzka Szajder Anna
ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26
65-001 Zielona Góra

Fantastyczny lekarz, super podejscie do pacjentów, starszych i młodszych. Wysoka kultura osobista i wiedza denty stycznia. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Ptasia 36/121
65-001 Zielona Góra

NAJLEPSZY GABINET STOMATOLOGICZNY JAKI ZNAM, PEŁEN SZACUNEK DLA PACJENTA MIŁA, DELIKATNA I PROFESJONALNA PANI DOKTOR, POLECAM.

Opinia dodana przez: Krzysiek

Stomatologia Estetyczna
Zielona Góra Źródlana 30
65-101 Zielona Góra

Pani Doktor jest super,gabinet bardzo dobrze wyposażony Korzystam z usług tej Pani od 15 lat i nie mam problemu z zebami

Opinia dodana przez: anka

Gabinet Stomatologiczny Maria Zygmunt
Gen. Sikorskiego 20/2
65-454 Zielona Góra

Szczerze polecam panią doktor, ponieważ ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Świadczone usługi dentystyczne są na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko miło, sprawnie i bardzo profesjonalnie.

lek. dent. Agnieszka Pęksa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zielona Góra

Niedawno na moim osiedlu pojawił się nowy gabinet stomatologiczny Helpdent. Postanowiłem zawitać na wizytę. Jestem oczarowany zaangażowaniem i profesjonalizmem Pani doktor. Leczenie przebiegało bardzo sprawie i bezboleśnie. Gabinet wspaniale wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, czyściutko. Przystępne ceny. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego lekarza!!