Stomatolog Zielona Góra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELDENT Poradnia stomatologiczna
ul.Kilińskiego 3A
65-508 Zielona Góra

Gabinet godny polecenia. Szybko zdiagnozowano u mnie ubytki w zębach powodujące silny ból, który praktycznie uniemożliwiał mi spożywanie jakichkolwiek ciepłych lub bardzo zimnych posiłków. W innych gabinetach polecano mi jedynie wyrwanie zęba i wstawienie sztucznego, żeby '' nie było widać''. Tutaj Pani doktor profesjonalnie wyleczyła mi wszystkie zęby bez wyrywania, choć, jak sama mówiła, to był ciężki przypadek. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i z pewnością polecę ten gabinet znajomym.
Opinia dodana przez: Adrian

Agnieszka Stankiewicz Stomatologia Rodzinna
al. Wojska Polskiego 35 ( róg Krętej)
65-770 Zielona Góra

Pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładna, cierpliwa, dużo wyjaśnia, godna zaufania. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Na żadnego innego stomatologa nie zamienie.
Opinia dodana przez: Jusia

dr Donata Oziemczuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

aldemed

Zielona Góra

Byłam u tego lekarza aby usunąć kapturek nad ósemką. Bardzo stresowałam się tym zabiegiem ale lekarz ten jest tak przyjaznym i pozytywnym człowiekiem, że stres mnie opuścił gdy tylko weszłam do gabinetu. Zabieg trwał około 15 min, był bezbolesny, żadnych komplikacji. Jeśli będę musiała wyrywać ósemki napewno pójdę tylko do niego.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Polecam, naprawdę dobry stomatolog:) Niedrogo i bezstresowo:) na fotelu oglądałam tv i to naprawdę rozluźnia, zwłaszcza jeśli ktoś się boi;)
Opinia dodana przez: kasia

Gabinet Stomatologiczny Rudzka Szajder Anna
ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26
65-001 Zielona Góra

Fantastyczny lekarz, super podejscie do pacjentów, starszych i młodszych. Wysoka kultura osobista i wiedza denty stycznia. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zielona Góra

To jest nasza dentystka, leczymy się całą rodziną. Ma super podejście do dzieci.

Ptasia 36/121
65-001 Zielona Góra

NAJLEPSZY GABINET STOMATOLOGICZNY JAKI ZNAM, PEŁEN SZACUNEK DLA PACJENTA MIŁA, DELIKATNA I PROFESJONALNA PANI DOKTOR, POLECAM.
Opinia dodana przez: Krzysiek

Gabinet Stomatologiczny Maria Zygmunt
Gen. Sikorskiego 20/2
65-454 Zielona Góra

Przemiła kobieta, bardzo kompetentna w swoim fachu. Mimo dużego stresu przed wizytą, przetrwałam ją spokojnie, ponieważ Pani Doktor wszystko mi cierpliwie wyjaśniła i uspokoiła.
Opinia dodana przez: Katrin90

lek. dent. Agnieszka Pęksa

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Zielona Góra

Pani doktor Agnieszka jest przeuroczą osoba co do której mam pełne zaufanie. Cieszę się, że powróciła po przerwie macierzyńskiej do pracy. Ostatni odwiedziłam Panią doktor z córką która miała poważny problem z zębem. Poprzedni stomatolog nie widział możliwości ratowania zęba - kazał usunąć. Na szczęście okazało się , że moja Pani doktor wróciła do pracy i uratowała córce ząbek. Pełen profesjonalizm połączony z niesamowitym urokiem osobistym i ciągłym uśmiechem na ...

Stomatolodzy w Zielonej Górze