Lekarze Stomatolog Zielona Góra

dr Elżbieta Czaplińska-Jujeczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELDENT Poradnia stomatologiczna
ul.Kilińskiego 3A
65-508 Zielona Góra

Chodząc do wielu dentystów słyszałem, że niedokładnie myje zęby i muszę to robić lepiej. U doktor Jajeczko w końcu się dowiedziałem, jak to robić. Zrobiono mi szkolenie że szczotkowania, nitkowania i wyjaśniono rolę irygatora. Od kiedy zacząłem się stosować do tych zasad, moje problemy z zębami praktycznie zniknęły. Wcześniej bywałem u dentysty nawet dwa razy w miesiącu. Teraz dzięki praktycznemu podejściu mam przyjść na kontrolę za pół roku i to ...
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Agnieszka Stankiewicz

Agnieszka Stankiewicz Stomatologia Rodzinna
al. Wojska Polskiego 35 ( róg Krętej)
65-770 Zielona Góra

Pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładna, cierpliwa, dużo wyjaśnia, godna zaufania. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Na żadnego innego stomatologa nie zamienie.
Opinia dodana przez: Jusia

Radosław Janek

aldemed
Zielona Góra

Byłam u tego lekarza aby usunąć kapturek nad ósemką. Bardzo stresowałam się tym zabiegiem ale lekarz ten jest tak przyjaznym i pozytywnym człowiekiem, że stres mnie opuścił gdy tylko weszłam do gabinetu. Zabieg trwał około 15 min, był bezbolesny, żadnych komplikacji. Jeśli będę musiała wyrywać ósemki napewno pójdę tylko do niego.

dr Donata Oziemczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Jolanta Biegańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Polecam, naprawdę dobry stomatolog:) Niedrogo i bezstresowo:) na fotelu oglądałam tv i to naprawdę rozluźnia, zwłaszcza jeśli ktoś się boi;)
Opinia dodana przez: kasia
To jest nasza dentystka, leczymy się całą rodziną. Ma super podejście do dzieci.

lek. dent. Maria Zygmunt

Gabinet Stomatologiczny Maria Zygmunt
Gen. Sikorskiego 20/2
65-454 Zielona Góra

Przemiła kobieta, bardzo kompetentna w swoim fachu. Mimo dużego stresu przed wizytą, przetrwałam ją spokojnie, ponieważ Pani Doktor wszystko mi cierpliwie wyjaśniła i uspokoiła.
Opinia dodana przez: Katrin90

lek. dent. Agnieszka Drózd

Ptasia 36/121
65-001 Zielona Góra

NAJLEPSZY GABINET STOMATOLOGICZNY JAKI ZNAM, PEŁEN SZACUNEK DLA PACJENTA MIŁA, DELIKATNA I PROFESJONALNA PANI DOKTOR, POLECAM.
Opinia dodana przez: Krzysiek

lek. dent. Agnieszka Pęksa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zielona Góra

Pani doktor Agnieszka jest przeuroczą osoba co do której mam pełne zaufanie. Cieszę się, że powróciła po przerwie macierzyńskiej do pracy. Ostatni odwiedziłam Panią doktor z córką która miała poważny problem z zębem. Poprzedni stomatolog nie widział możliwości ratowania zęba - kazał usunąć. Na szczęście okazało się , że moja Pani doktor wróciła do pracy i uratowała córce ząbek. Pełen profesjonalizm połączony z niesamowitym urokiem osobistym i ciągłym uśmiechem na ...

lek. dent. Ryszard Choroś

Prosta 53b
65-783 Zielona Góra

Juz nie pamietam ile lat Ryszard walczy z moim uzebieniem ale moja opinia jest tylko jedna, wspanialy facowiec i wspanialy czlowiek...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kwasnik

lek. dent. Małgorzata Szmigielska

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Małgorzata Szmigielska
65-018 Zielona Góra

W sylwestra uszkodziłem sobie poważnie 2 jedynki. Pani doktor bardzo dobrze je odbudowała. Prawie nie widać granicy, gdzie zaczyna się odbudowana część. Gorąco polecam :)

lek. dent. Artur Ferencz

Sienkiewicza 24 lok. 1
65-431 Zielona Góra

Bardzo dobry stomatolog. Długo szukałem dobrego lekarza w Zielonej, ale w końću znalazłem. Chodzę do niego już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Zęby są leczone bardzo dokładnie, co niestety kosztuje. Polecam.

lek. dent. Olga Jagoda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REHABILITACJA" S.C.
Aleja Wojska Polskiego 86
65-001 Zielona Góra

W 100% mogę polecić wizytę u Pani Olgi. Jest rzeczowa, kompetentna i cierpliwa. Odpowie na wszytskie pytania. Ceny przystępne .Ja wraz moją córką chodzimy regularnie do p.Olgi.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Barbara Tylewicz

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

do Pani doktor wybrałem się na wizytę, bo poleciła mi ją koleżanka, która sama się u Pani doktor leczyła. U Pani Tylewicz leczyłem zęby przeszło trzy lata temu, zarówno drobne ubytki jak i kanałowo. Mimo upływu czasu wszystko się trzyma :). Polecam
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Mateusz Podstawski

ul. Kraljevska 7D/8
65-945 Zielona Góra

W mojej ocenie dr Podstawski jest najlepszym stomatologiem w województwie lubuskim. Prezentuje najwyższy poziom wiedzy i umiejętności manualnych. Jest obdarzony poczuciem humoru oraz wysokim poziomem etyki i kultury osobistej. Prezentuje duży rozsądek co do cen. Uważam że Pan Doktor Podstawski może i powinien być wzorem do naśladowania dla innych. Profesjonalizm, etyka, kultura w najlepszym wydaniu. Mariusz Lubecki
Opinia dodana przez: Mariusz Lubecki

Hanna Trochanowska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Boh.Westerplatte 9
Zielona Góra

było super moje zęby są piękne i lśniące bardzo dobra pani stomatolog polecam warto

lek. dent. Grażyna Szyińska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek.stom.Grażyna Szyińska
Zielona Góra ul.Wandy 27
Zielona Góra

Bardzo profesjonalny stomatolog. Gorąco polecam.

lek. dent. Katarzyna Ferencz

Sienkiewicza 24 lok. 1
65-431 Zielona Góra

Bardzo dobra pani stomatolog. Może nie należy do najtańszych ale regularnie korzystam z jej usług od kilku lat i nigdy ni emogłem narzekać na wykonane usługi,wszytko wytłumaczy.Bardzo miła atmosfera,wszystko w najlepszym porzadku. Widać ze Pani Kasi zależy na pocjentach!! Już nigdy niepójde do innego stomatologa:)

lekarz Ewa Baraniak

Stomatolog, Protetyk

Agrestowa 3/13
65-780 Zielona Góra

Robiłam u pani Ewy zwykłe wypełnienia jak i leczenie kanałowe, jest bardzo profesjonalna, rzetelna, miła, kompetentna, delikatna, naprawdę stara się aby zabieg był jak najmniej nieprzyjemny. Ponadto zawsze dokładnie tłumaczy co się z zębem dzieje, jakie leczenie trzeba zastosować i w trakcie zabiegu informuje pacjenta co zaraz zrobi i jak to będzie odczuwalne. Jeśli coś wykracza poza jej kompetencje kieruje do odpowiedniego specjalisty. Poleciłam panią Ewę koleżance i również była ...

lek. dent. Mirosława Kuczyńska-Cielecka

Stomatolog, Ortodonta

Budziszyńska 6
Zielona Góra

Jest wspaniałym stomatologiem Jedynym który potrafił zatrzymać mnie na fotelu i wykonać zabieg bezbolesnie Jestem szczęśliwa ze Pani Doktor potrafiła zwalczyć moja fobie . Jest wspaniała . Jestem jej bardzo wdzięczna . Życzę Pani Doktor samych, takich ja ja , zadowolonych pacjentów
Opinia dodana przez: Malgorzata