Lekarze Stomatolog Zielona Góra

lek. dent. Beata Kapek-Mikołajczak

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Polecam! Po latach strachu przed dentysta... Trafiłam na wspaniała dentystkę! Szybko,dobrze i bezboleśnie a do tego w dobrej cenie. A atmosfera - przyjacielska
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Jacek Cichy

Kosynierów 8a
Zielona Góra

Po stokroć mogę polecić tego stomatologa!!! Jest baaardzo uprzejmy, serdeczny, fachowy, konlretny i po prostu jak najwięcej takich ludzi w służbie zdrowia a będzie o niebo lepiej. Doktor Cichy prxyjmował mnie na NFZ, a mimo to był tak wspaniały, że list pochwalny chętnie bym mu napisała :) Nie umniejszam również Panią pielęgniarką, które są przemiłe!!! Polecam serdecznie. (ja byłam na Przyrodniczej 1)
Opinia dodana przez: Kora

lek. dent. Marek Cieślak

Stomatolog, Protetyk

Marek Cieślak „VERUS BIS”
St. Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi dużo czasu, jest uprzejmy, cierpliwy a co najważniejsze kompetentny. Polecam

lek. dent. Agnieszka Oleksiejuk

Batorego Stefana 128
65-735 Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolona z leczenia kompleksowego Pani Doktor Agnieszki Oleksiejuk . Jest bardzo miła , sympatyczna , cierpliwa i ma podejście do pacjentów. Polecam leczenie zębów , ponieważ przebiega bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Karolina Tarka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Danadent
Lisia 49
65-001 Zielona Góra

Bardzo cierpliwa, kompetentna. Rzeczowa, wszystko cierpliwie tłumaczy. Obdarzyła mnie fachową opieką i troską. Moja pierwsza wizyta u dentysty, od niepamiętnych czasów, bez znieczulenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maciej Wudarczyk

Przychodnia Stomatologiczna "MW-DENT" Małgorzata Wudarczyk
Nagietkowa 3
65-012 Zielona Góra

KOMPETENTNY i bardzo uprzejmy Młody Lekarz z nie lada wiedzą. Chodziłam z dzieckiem do innych stomatologów (zwykle kobiet), ale to co mnie spotkało w gabinecie na Nagietkowej.... to fachowość, opanowanie i suuuuuuuuper podejście do MAŁEGO PACJENTA - POLECAM GORĄCO!!! Tak powinni leczyć dzieci we wszystkich gabinetach, dziecko nie lęka się wracać na następną wizytę. Spokój tego Pana udzielił się mojej córce, wspaniale z nim współpracowała, otwierała buzię - a On ...
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Joanna Derlatka

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Derlatkę. W trakcie wizyty dokładnie opisuje co dolega każdemu ząbkowi, które wymagają natychmiastowego leczenia, a z którymi można się zgłosić na kolejnych wizytach. Leczenie zawsze jest skuteczne i zęby są zdrowe na wiele lat :)
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Jadwiga Otulak-Rabenda

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Jadwiga Otulak- Rabenda i wspólnicy
Piaskowa 15/17
65-024 Zielona Góra

Bardzo fachowy stomatolog.Polecam gorąco zna się na rzeczy.5 lat chodzę do pani leczyć zęby.polecam polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Andrzej Ciesielski

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowacka 6 b/9
65-943 Zielona Góra

SUPER STOMATOLOG. Polecam każdemu leczyć zęby u TAKIEGO DENTYSTY. Bardzo miły i kompetentny. Na każdym etapie tłumaczy co będzie robił, ale przede wszystkim doskonale znieczula.
Opinia dodana przez: ANONIM

Jarosław Schab

Chirurg stomatolog

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
65-191 Zielona Góra

Od kilku lat miałam problem ze stawem skroniowo-żuchwowym, wizyty u lekarzy, rehabilitacja, masaże, sugerowanie przez lekarzy wstawienia 2 implantów. Przez ostatni miesiąc dyskomfort bardzo się pogłębił, nie mogłam gryźć, bo staw, ucho i prawa strona skroni bolała. Lek. Schab zalecił szynę relaksacyjną i nagrzewanie poduszką elektryczną lub termoforem. Zatem do rzeczy, póki co szyna dała znakomite efekty, mogę normalnie jeść, myć zęby, zwyczajnie otwierać usta na tyle ile jest to ...

lek. dent. Tomasz Stachurski

Gabinet stomatologiczny
Ul. Waszczyka 7/2
65-001 Zielona Góra

Witam Szczerze to gorąco polecam. Lek. stom. Tomasz Stachurski podchodzi do pacjenta z szczerą dbałością, taką troską, z takim zaangażowaniem i dużą empatią oraz życzliwością. Wykazuje się bardzo dużą wiedzą i wysokim profesjonalizmem. Kojącym głosem umiejętnie potrafi uspokoić i wyjaśnić co będzie robił zanim przystąpi do czynności. Chociaż szczerze mówiąc to od pierwszego kontaktu z doktorem czuje się, że nie ma obaw do strachu i ma się świadomość, że oddaje ...
Opinia dodana przez: MK

Joanna Sieczka

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

Solidna, kompetentna i przemiła lekarka. Rewelacyjne podejście do dziecka - siemioletni synek ją uwielbia, a pani doktor leczy mu ząbki już od dwóch lat - to zupełnie bezstresowe wizyty. Delikatna, uśmiechnięta, ale wie, co robi. Po wizytach u niej zero problemów z leczonymi zębami.
Trafiłam do dr. Stuce już prywatnie, z tzw. marszu. Ponieważ jej gabinety są niedaleko mnie, a chciałam robić implanty, ważne dla mnie była odległośc, z tytułu na wizyty kontrolne. Skromna, kompetentna, nie odczuwa się żadnej bariery na lini ''szanowny Pan doktor - pacjent''. Wszystko wytłumaczone, można zadawać ''dziwne'' pytania, bo przecież jako laik w tej materii nie wiem o co chodzi. Nie odczuwa się presji, że wizyta juz odfajkowana. Najmniejsza ...
Opinia dodana przez: Barbara Antczak

Renata Michalak

Ortodonta, Stomatolog

Poradnia Zdrowia Psychicznego z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym " INTEGRACJA " s.c. Mirosława Lesiecka, Izabella Zarzycka, Jan Grzebyk
II Armii 30/40
65-001 Zielona Góra

W sumie mam strasznie mieszane uczucia co do tej Pani. Jest bardzo mila. wszystko tlumaczy, nie spoznia sie, ma bardzo przystepne ceny. Mankamentem jest to,ze nie lubi wyzwan i boi sie robic bardziej skomplikowane rzeczy. Dobrze sobie radzi z malymi ubytkami, sciaganiem kamienia. Jest bardzo delikatna i dokladna. Niestety jesli sa jakies bardziej skomplikowane dzialania, to sie przyznaje,ze sie nie chce podjac i proponuje bardziej doswiadczone kolezanki. I to chyba ...
Świetny lekarz, duża wiedza, fajne podejście, profesjonalny sprzęt, wyluzowana atmosfera, polecam gorąco, nic nie bolało :)
Opinia dodana przez: sylwester

lek. dent. Monika Biegasiewicz

Podgórna 20/1
Zielona Góra

Najmilsza dentystka jaka poznalam u ktorej nie boje poddac sie leczeniu!

lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

W chwili paniki, przemieniam się z niemowy w straszną gadułę. Dr Maciej okazał się być nader cierpliwym człowiekiem. Swoim poczuciem humoru, zapewnieniem, że jest tu po to żeby mi pomóc, wytłumaczeniem wszystkiego, przekonał mnie do tego żebym zamilkła 🫢 Nie poczułam nawet ukłucia igły nie mówiąc już o wyrwaniu dwóch korzeni. Polecam z czystym sumieniem. Człowiek pełen empatii, kompetentny, profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wanda

lek. dent. Radosław Czapla

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dental Implant Radosław Czapla
Dworcowa 1/1
65-019 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia !! Profesjonalista na wysokim poziomie dokładnie tłumaczy problem z jakim się zwracamy.W gabinecie czujemy się komfortowo nie odczuwamy strachu.Lekarz bardzo uprzejmy .

lek. dent. Leszek Chlamtacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Strumykowa 8b
65-001 Zielona Góra

Bardzo spokojny i opanowany lekarz, zna się na swojej profesji. Zabieg usunięcia górnej ósemki przeprowadzony szybko i fachowo. Brakowało trochę informacji, jaki przebieg będzie miał zabieg, lekarz dość małomówny.

lek. dent. Aleksander Awdiejew

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

ludzie, trzymajcie sie za kieszen.poszłam, bo miałam blisko.Przemądrzały pan doktorek, który wielce narzekał na mój stan jamy ustnej nie pytając nawet czy na coś nie choruje skasował 850 zł za leczenie!!! mikroskopu nie miał tylko gadał, że sama jestem sobie winna. Za tyle ja juz bym miała nowego zęba. Ząb mnie dalej boli, ale juz tam na pewno nie pójdę. Odradzam. A terminy wolne od rana do wieczora wiec to ...
Opinia dodana przez: budyń