lek. dent. Tomasz Stachurski

Pan doktor to najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Spokojny , cierpliwy , dokładny , tłumaczy co będzie robił , co można czuć podczas leczenia. Strach przed leczeniem minął już po pierwszej wizycie , teraz do gabinetu wchodzę z uśmiechem. Serdecznie polecam wszystkim , którzy maja obawy przed dentysta :)

Witam Szczerze to gorąco polecam. Lek. stom. Tomasz Stachurski podchodzi do pacjenta z szczerą dbałością, taką troską, z takim zaangażowaniem i dużą empatią oraz życzliwością. Wykazuje się bardzo dużą wiedzą i wysokim profesjonalizmem. Kojącym głosem umiejętnie potrafi uspokoić i wyjaśnić co będzie robił zanim przystąpi do czynności. Chociaż szczerze mówiąc to od pierwszego kontaktu z doktorem czuje się, że nie ma obaw do strachu i ma się świadomość, że oddaje się w bardzo dobre ręce. Byłam u wielu stomatologów ale.....śmiało stwierdzam, że takiego jak lek. stom. Tomasz Stachurski ze świecą ...

Witam
Szczerze to gorąco polecam.
Byłam u wielu stomatologów ale.....śmiało stwierdzam, że takiego jak lek. stom. Tomasz Stachurski ze świecą szukać.
Poleciłam go moim znajomym i od teraz stali się też jego wiernymi pacjentami więc..... nie traćcie czasu i sami się przekonajcie jak i ja z moimi znajomymi to zrobiłam.

Polecam każdej osobie, zwłaszcza tym, którzy boją się chodzić do dentysty. Przemiły, cierpliwy. Spokój udziela się pacjentowi. Wytłumaczy co będzie robił zanim przystąpi do czynności. Dokładny. Omawia proces leczenia, proponuje rozwiązania, informuje o konsekwencjach. Pełen profesjonalizm. Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci - chodzimy od kilku dobrych lat i nigdy od nich nie usłyszałam, że nie chcą iść do dentysty :)

Wspaniały lekarz,wszystko wytłumaczy,jest cierpliwy.Jest punktualny i bardzo miły dla pacjenta.Gorąco polecam.

Bardzo sympatyczny lekarz,chętnie wyjaśni problem i odpowie na zapytanie, polecam.

Jestem jak najbardziej na tak, na pewno jeszcze się pojawie.

Jestem jak najbardziej na tak, na pewno jeszcze się pojawie.

naprawdę polecam wszystkim:)byłem juz dwa razy i zamierzam pozostać bo jest naprawdę bardzo dobry:)nic dodać nic ując-pozdrawiam michał

Przemiły stomatolog, wszystko tłumaczy, chętnie odpowiada na zadane pytania. Wizyta u takiego dentysty to czysta przyjemność :) Gorąc polecam

Niesamowity człowiek :) Już nie boje się chodzić do dentysty :)

Niesamowity człowiek :) Już nie boje się chodzić do dentysty :)

polecam naprawdę warto krótkie terminy

polecam naprawdę warto krótkie terminy