Anna Jakubowska-Sieradzka

1,6
1,2
1,4
2,6

Nie polecam tej pani, po wyrwaniu zęba zrobiła się rana w którą wdało się zakażenie. Musiał być stosowany antybiotyk aby zaleczyć dziąsło. Ogólnie - nie polecam.

Nie polecam tej pani stomatolog. Plombowała mi zęba, po miesiącu plomba ukruszyła się i wypadła. Powtórne plombowanie i po pół roku plomba wypadła razem z kawałkiem zęba. Poszłam do innego stomatologa, zrobił plombę raz i jest dobrze. Wizyta u tej pani to strata pieniędzy. Nie polecam.

Po wizycie u tej niby uprzejmej i miłej ,stomatolog’ mogę powiedzieć jedno- ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Nie polecam tej pani , ma bardzo wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach , ładnie mówi ale zęba którego mi robiła musiałam poprawiać w innym gabinecie - miało być estetyczna plomba w jedynce a odróżniało się kolorem .Na moją uwagę , że kolor nie pasuje pani doktor powiedziała ,że lepiej się tego zrobić nie da,nawet nie próbowała poprawiać.

nie polecam tej stomatolog choc jest bardzo miła, nie tłumaczy przed leczeniem zeba co bedzie z nim robic i jaka bedzie jego cena. gdy byłam u niej siedzac na poczekalni słyszałam jak mowi do pacjentki ze przy leczeniu kanałowym jest jedna wizyta gratis,ja kazda miałam płatna i za jednego zeba musiałam zaplacic duza sume odradzam gdyz mam wrazenie ze ceny za wizyty pani doktor ustala sobie w zaleznosci od humoru...