lekarz Anna Jakuta

Po co tyle jadu w ludziach? Dlaczego Pani zamiast cieszyć się zdrowiem ojca,wytyka coś lekarzowi?też Pani kończyła medycynę żeby się wypowiadać? Jestem pacjentem Pani doktor Anny od jakiegoś czasu. Nie mam jej nic do zarzucenia. Przeciwnie, cenię w Pani doktor kompetencje, wiedzę i podejście do pacjenta.

Absolutnie nie zgadzam się z powyższą opinią. Pani Doktor bardzo kompetentna i zaangażowana w sprawy pacjenta,wydała trafną diagnozę i pokierowała dalszym leczeniem. Cierpliwa i dyspozycyjna mimo nawału pracy znalazła zawsze czas.Bardzo dziękujemy za opiekę nad babcią.

Miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z tą Panią dr w związku z chorobą mojego taty. Mój tata na szczęście wyszedł z bardzo ciężkiej choroby, pomimo, iż pani dr twierdziła od początku, że nawet jeśli jakimś cudem przeżyje, to nigdy już nie wstanie z łóżka.... Mój tata żyje i chodzi, a nawet biega, Pani dr! Nie wiem ile w tym zasługi lekarza, a ile siły mojego taty i po prostu szczęścia. Tak więc kompetencji nie podważam, natomiast zachowanie Pani dr pozostawia wiele do życzenia. Bardzo niemiła, obcesowa, wręcz bezczelna osoba. Nie życzę nikomu aby musiał mieć z nią do czynienia.