mgr Anna Jelonekmgr Anna Jelonek - zdjęcie profilowe

mgr Anna Jelonek

Dietetyk

Świetna dietetyk. Polecam wszystkim, którzy nie mają już nadziei na skuteczną utratę wagi. Wszystko da się zrobić, wystarczy mieć dobrego "opiekuna", a pani Anna na pewno nim jest.:)

Współpracuje z Panią Anną dłuższy czas i uważam, że jest to naprawdę kompetentna osoba. Fachowo podchodzi do zagadnień dietetycznych. Dieta oraz przepisy, są proste i szybkie do przygotowania, a przede wszystkim skuteczne. Polecam, bo warto!

Polecam jak najbardziej jestem zadowolona w 100%! Pani Ania to świetny dietetyk, potrafi doradzić każdemu z osobna!

Pani Anna bardzo mi pomogła w utrzymaniu mojej diety :) Teraz czuję się świetnie, a dieta po prostu rewelacyjna. Dziękuje

zmiana na lepsze, o 180st.! super dieta, lekka, pozywna, bez wielkich wyrzeczen, polecam, od razu wiedzialam ze trafilam w dobre rece

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31