Dietetyk Warszawa

Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

wizyta już od 140
Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!
Warszawa Dietetyk  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

wizyta już od 100
Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
Warszawa Dietetyk mgr Aneta Strelau

mgr Aneta Strelau

Dietetyka Kliniczna Strelau
Światowida 47/32

Bardzo polecam panią Anetę. Dzięki ułożeniu diety pod wyniki badań, w ciągu 3 miesięcy moje wyniki wróciły do normy. Efektem ubocznym był spadek wagi i spadek cm. A poza tym pani Aneta jest bardzo sympatycznym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Warszawa Dietetyk mgr Patrycja Pieniek

mgr Patrycja Pieniek

Dietetyka Kliniczna Strelau
Światowida 47/32

Pani Patrycja jest bardzo sympatyczną i rzetelną dietetyczką. Ogromnie wspiera, nie ocenia, a radzi. Można bez problemu powiedzieć jej wszystko, a Ona wspomoże i wesprze.
Przygotowuje smaczne zestawy dań uwzględniając to co dana osobo lubi/nie lubi lub po czym źle się czuje. Jeśli jest taka potrzeba sugeruje zrobić badania lub skierować się do specjalisty jeśli stan pacjenta tego wymaga.
Można bez problemu jej zaufać, a wyniki dzięki obopólnej pracy ...
Opinia dodana przez: Sylwia

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31
Mokotów, Warszawa

wizyta już od 100
Wiele osób słysząc o dietach, wizytach u dietetyka, ćwiczeniach na siłowni automatycznie widzi przed oczami osobę otyłą walczącą z nadwagą.
Jest to bardzo błędne myślenie - osoby chude mające problemy ze swoja psychika (anoreksja, bulimia czy tez inne choroby powstrzymujące od normalnego funkcjonowania i obcowania z jedzeniem), czy tez osoby nadmiernie szczupłe z natury, które maja problem z akceptacja swojej sylwetki potrzebują pomocy specjalistów.
Od 7 lat zmagam ...
Warszawa Dietetyk mgr Joanna Wasiluk

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk (Dudziec)
Ul. Głębocka 56

wizyta już od 150
Polecam Panią Joannę. Może nieco inaczej niż większość - chciałam przytyć a nie schudnąć. Już przestałam wierzyć, że mi się uda aż rozpoczęłam współpracę z Panią Joanną. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ile błędów popełniałam. Teraz już nie sterczą mi z każdej strony kości i w końcu wyglądam normalnie :) Nie wstydzę się już swego ciała. Za namową Pani Joanny dołączyłam ostatnio treningi siłowe i czuję się świetnie :)))
Opinia dodana przez: Anna
Warszawa Dietetyk mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Poradnia Dietetyczna JeszFresh
ul. Obrzeżna 5
02-790 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 80
Z usług poradni JeszFresh.pl i Pani Aleksandry Kilen-Zasiecznej korzystaliśmy wraz z małżonką w ramach oferty dla par.

Jest to dietetyk zdecydowanie godny polecenia. Nie tylko z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania, a było ich sporo, lecz również przepisy które dla nas przygotowała okazały się smaczne i relatywnie łatwe w przygotowaniu. Z tego powodu część z potraw na stałe weszła do naszego jadłospisu i po stopniowym zwiększaniu kaloryczności ...
Opinia dodana przez: Ludwik

Dietetycy w Warszawie