mgr Anna Englisz

Dietetyk

Pani Ania to po prostu fachowiec. Kompetentna, konkretna. Podczas pierwszego spotkania wnikliwie zebrała dane o moim stanie zdrowia, trybie życia, sposobie odżywiania, upodobaniach. Na tej podstawie dostałam program żywieniowy. Omówiłyśmy jego założenia i ustaliłyśmy sposób jego realizacji. Pani Ania z ogromnym taktem i kulturą pokazała mi gdzie robiłam błędy. Dieta okazała się zaskoczeniem - jadłam to co lubię i jednocześnie odkryłam zalety smakowe produktów, które do tej pory nie gościły zbyt często na moim stole np. różne kasze. Pani Ania to niezwykle miła, sympatyczna osoba. Ciepło i poczucie humoru powodują, że spotkanie to nie tylko sprawozdanie z realizacji diety i wytyczne na później ale też przyjazna rozmowa.
Gorąco polecam Panią Anię, bez której pomocy nie osiągnęłabym swojego celu.

Bardzo dziękuję Pani Ani za profesjonalne podejście, które spowodowało poprawę stanu zdrowia i spadek masy ciała. Schudłam 10kg w ciągu 4 miesięcy bez głodu z bardzo dobrym samopoczuciem! Dieta była zróżnicowana i smaczna, no i co najważniejsze przyniosła oczekiwane rezultaty. Pani Ania przed odchudzaniem skierowała mnie na badania, na podstawie których dobrała odpowiednie produkty do diety. Problem z wagą miała od kiedy pamiętam. Przez niedoczynność tarczycy i wiek, a mam 54 lata, trudno było mi uporać się z nadwagą. Pani Ania wzbudziła we mnie wiarę w to, że dam radę i obiecała, że będzie dla mnie wsparciem. Zaufałam i zastosowałam się do zaleceń, co zaowocowało zrzuceniem zbędnych kilogramów, wyraźną poprawą wyników badań i super samopoczuciem. Jeszcze raz dziękuję i polecam współpracę z Panią Anią Englisz

Trafiłam do Pani Ani Englisz 5 miesięcy temu. Dzięki jej poradom schudłam 16 kilogramów bez żadnych wysiłków. Bardzo polecam Panią Anię ze względu na jej cierpliwość, profesjonalizm i ogromną wiedzę z zakresu zdrowego żywienia. Polecane przepisy są szybkie w przygotowaniu i przede wszystkim bardzo smaczne. Dziękuję bardzo :)

Trafiłam do Pani Ani, ponieważ chciałam nauczyć się zdrowo odżywiać. Zdrowo tzn. różnorodnie, regularnie, smacznie. Pani Ania potrafi odpowiedzieć na potrzeby smakowe w 100% - przepisy są pyszne, szybkie i proste w przygotowaniu. Człowiek na samą myśl o nich już się nie może doczekać;) Pani Ania jest wsparciem i motywatorem. Nauczyła mnie konsekwencji i regularności w odżywaniu i co dla mnie bardzo ważne otworzyła na różnorodność (kuchnia fusion). Dieta to przede wszystkim styl życia, który przekłada się na wszystkie inne dziedziny. Nareszcie nie chodzę głodna, poznaję nowe smaki (sama ich ...

Trafiłam do Pani Ani, ponieważ chciałam nauczyć się zdrowo odżywiać.

Pani Ania jest wsparciem i motywatorem. Nauczyła mnie konsekwencji i regularności w odżywaniu i co dla mnie bardzo ważne otworzyła na różnorodność (kuchnia fusion). Dieta to przede wszystkim styl życia, który przekłada się na wszystkie inne dziedziny. Nareszcie nie chodzę głodna, poznaję nowe smaki (sama ich szukam, bo już wiem jak je właściwie łączyć), jem regularnie, nie tyję, nie chodzę wkurzona z głodu;) Czuję się o niebo lepiej zarówno pod względem fizycznym jaki i pod względem samopoczucia. Jest to inwestycja w siebie, która procentuje cały czas:)

Do Pani Ani trafiłem z polecenia. Mając dość sporą nadwagę (117 kg przy 183 cm wzrostu) szukałem sposobu na stracenie, stałe stracenie wagi. Za mną było już wiele prób, wiele podejść i efekt zawsze był ten sam. Do czasu do kiedy trzymałem się diety - często drakońskiej - było super. Później wracałem do "swojej" wagi. Znajomi polecili mi setpoint jako miejsce gdzie się nie odchudzasz, a zmieniasz swoją filozofię odżywiania etc. Teraz po ponad 5 miesiącach muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę! Ja się wcale nie odchudzam, nie ...

Ja się wcale nie odchudzam, nie żałuję sobie praktycznie niczego, a zmiany w odżywianiu w tej chwili wynikają z faktu, że inne rzeczy mi smakują, jedzenie innych rzeczy daje mi radość
Pani Ania swoją stanowczością, ale głównie tłumaczeniem i pokazywaniem innych "dróg" odżywiania doprowadziła do faktu, ze po tych 5 miesiącach ważę ponad 17 kg mniej!!!!
Jej fachowość, kompetencja ale także wyrozumiałość i "opiekuńczość" sprawiły, że chce mi się chcieć inaczej odżywiać.
Dieta nie jest sztampowa - dla każdego przygotowuje coś specjalnego zgodnie z tym co się lubi.
Zawsze można liczyć na pomoc, na wsparcie, na wyjaśnienie zawiłości i ciekawą rozmowę o swoich przemyśleniach związanych z procesem odchudzania.
Dodam, że jestem osobą, która bardzo dużo czasu spędza w podróży, poza domem. I tu Pani Ania także znalazła sposób na moje lenistwo i dała rady, zalecenia, które doprowadziły do tego, że chudnę nawet będąc w hotelu, jedząc w restauracjach etc.
Pierwszy raz wierzę, że mi się uda i jeszcze pozbędę się dodatkowych kolejnych kilogramów, a za lat 5 spojrzę na wagę i dalej będzie pięknie!
Polecam Panią Anię każdemu, kto jest przekonany do straty wagi!

Przybyłem do Pani Anny Englisz z polecenia, więc z lekkim sercem także ją polecam. Miałem 15 kg za dużo, objadałem się kompulsywnie, a każda próba diety powodowała, że traciłem tylko dobre samopoczucie. Dzięki "metodzie" i pomocy Pani Ani udało się nauczyć mnie zdrowszego i sensowniejszego odżywiania. Nie traktuję tych nauk jak morderczej diety, ale raczej wstęp do trwałej zmiany sposobu odżywiania i przede wszystkim - do ciągłego myślenia o tym, co, kiedy i jak jeść. Nie ma wyrzeczeń, jest fun! Polecam dietetyczkę!

Od lat ciągle byłam na diecie aż w końcu organizm zaczął się buntować i odkładać tłuszcz.Za namową koleżanki udałam się do pani Ani i ona zmieniła moje podejście do diet. Dzięki niej zrzuciłam 15 kg i wyglądam i czuję się lepiej niż kiedykolwiek! Polecam!!

Współpraca warta każdej wydanej złotówki. Fakt - nie jest tanio, ale za to dobrze i na najwyższym poziomie. Z panią Anią z Setpoint pozbyłam się 16 kilo tłuszczu. Dziękuję i jej i sobie, bo w końcu nie tylko schudłam, ale od roku utrzymuję tę wagę. Teraz już wiem dlaczego nie da się w krótkim czasie skutecznie pozbyć tego co organizm gromadził przez lata całe i jak powinno wyglądać utrwalanie osiągniętej wagi - uff.

Pani Ania podarowała mi drugie życie!! Dzięki niej schudłam 20kg i jestem zupełnie inną osobą! Bardzo dziękuję :)

Po ciąży nie mogłam pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, Pani Ania doskonale ułożyła mi smaczny jadłospis biorąc pod uwagę, że jeszcze od czasu do czasu karmię piersią i po 3 miesiącach wróciłam do swojej figury sprzed ciąży. Jestem zachwycona!