mgr Anna Englisz

Dietetyk

Polecam! kiedyś jak słyszałam słowo dieta miałam przed oczami wodę i sałatę a pani Ania pokazała mi, że można zjeść smacznie i zarazem zdrowo i do tego schudnąć. Do tej pory trzymam się jej zaleceń i nie tyję, wyglądam i czuję się rewelacyjnie!

Byłam u Pani Ani w przychodni na Waryńskiego i tak jak moje poprzedniczki jestem zachwycona. Odchudzałam się od wielu lat jednak z marnym skutkiem bo kilogramy wracały, już straciłam nadzieję, że odzyskam dawną figurę ale koleżanka poleciła mi Panią Anią i jestem przeszczęśliwa! Bez większych wyrzeczeń schudłam 15kg, czuję się lepiej nie tylko fizycznie ale też psychicznie. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieję!

Pani Ania pomogła mi zrzucić zbędne kilogramy i nauczyła ,jak komponować zdrowe i sycące posiłki.Uzmysłowiła,że można tak naprawdę jeść wszystko na co ma się ochotę.Gorąco polecam! Małgorzata A.

Małgorzata A.

Smacznie zdrowo kolorowo-bo zgubiłam od tak 40 kg

Smacznie zdrowo kolorowo-bo zgubiłam od tak 40 kg

Do Pani Ani trafiłam za poradą koleżanki, która była zachwycona efektami jakie przyniosła ich współpraca. Szybko przekonałam się dlaczego :) w ciągu 4 miesięcy schudłam ok 10 kg, o czym od dawna marzyłam. Poprawił się także wygląd mojej cery. Poznałam lepiej moje ciało, jego potrzeby. Nauczyłam się jak o nie dbać od wewnątrz. Dzięki Pani Ani pokochałam gotowanie! :) Zawsze myślałam że smaczne i wymyślne potrawy muszą być tłuste i kaloryczne, okazało się, że przeciwnie. Wszystko, co wkładam do garnka jest przede wszytskim ZDROWE! i pyszniutkie :) Dieta, którą ułożyła ...

Dieta, którą ułożyła dla mnie Pani Ania składała się jedynie z moich ulubionych produktów, nierzadko łączonych w zaskakujący dla mnie sposób. Każdy posiłek był niespodzianką :)
Dzięki Pani Ani przeżyłam wspaniałą kulinarno-dietetyczną przygodę. Nauczyłam się wiele rzeczy, z których będę kożystać przez całe życie. Dziękuję bardzo bardzo! :)

nie jestem zadowolony po wizycie nie takich sie spodziewalem efektów wizyty nie sa tanie Nie polecamm!

Dzięki pani Ani schudłam 20 kg w 20 tygodni i to w bardzo łatwy i przyjemny sposób. Na początku wydawało mi się to zupełnie nierealne, a teraz widzę rewelacyjne efekty. Nosiłam rozmiar 42 a teraz niektóre ubrania w rozmiarze 36 są na mnie za duże O pani Ani i o centrum dowiedziałam się od koleżanki, która również bardzo dużo schudła. Jest to miejsce naprawdę godne polecenia. Dieta ustalana jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta Brane jest również pod uwagę to, co się lubi i co może się jeść. Na ...

O pani Ani i o centrum dowiedziałam się od koleżanki, która również bardzo dużo schudła. Jest to miejsce naprawdę godne polecenia. Dieta ustalana jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta Brane jest również pod uwagę to, co się lubi i co może się jeść. Na opracowanej przez panią Anię diecie nie byłam głodna, a do tego odkryłam wiele smacznych warzyw, owoców jak i różnorodnych prostych do wykonania przepisów.
Pani Ania uświadomiła mi również, że dieta, to nie jest tylko odchudzanie, ale również sposób odżywiania. Gdy tylko zachowa się pewne proste zasady czasem można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa
Dzięki pani Ani każda impreza jest również przyjemnością w czasie diety.
Pani Ania zawsze służy pomocą i radą nie tylko w czasie spotkań w gabinecie. Bardzo gorąco polecam!

Bardzo polecam Panią Anię Englisz! Wspaniała pomoc, w miłej atmosferze. Pyszne posiłki i naprawdę niesamowite efekty. Zanim się człowiek zorientuje wygląda świetnie, bo Pani Ania uczy nie tylko jak sobie radzić w czasie diety, ale także i po niej. Naprawdę POLECAM!!! :):):)

Bardzo polecam Panią Anię Englisz!

Wczoraj był mój ostatni dzień w centrum. Łezka zakręciła się w oku, ponieważ bardzo zżyłam się z moją dietetyczką – Panią Anią i wszystkimi z Set Point, z którymi miałam okazję i przyjemność rozmawiać. Kuracja przyniosła niesamowite rezultaty – oczywiście schudłam :) nawet więcej, niż zakładał plan – z 98 kg do 63, do tego zmieniłam całkowicie swoje postrzeganie, zwyczaje odnośnie odżywiania. Pozbyłam się pewnych przyzwyczajeń (np. nigdy nie smażyłam na oliwie z oliwek, ponieważ nie znosiłam późniejszego posmaku, Pani Ani udało się mnie do tego przekonać!). Wspierała mnie również ...

Wspierała mnie również w krytycznych momentach, dzięki Niej się nie poddałam i zmieniałam swoje nawyki dalej. Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą się odchudzić i pokochać siebie.

Panią Anię i Centrum SetPoint poleciła mi koleżanka, która korzystała wcześniej ze wsparcia w odchudzaniu. Uważam, że jest to miejsce godne polecenia z wielu względów. Dietę ustala się tu w oparciu o indywidualne dane i potrzeby klienta. Bierze się pod uwagę tryb życia i upodobania kulinarne. Wydawałoby się, że w pewnym wieku schudnąć się nie da, a przy pomocy Pani Ani było to możliwe i bardzo przyjemne. Na opracowanej przez Panią Anię diecie nigdy nie byłam głodna, czasem wręcz przeciwnie. Pani Ania uświadomiła mi też coś jeszcze, że dieta, to nie jest tylko odchudzanie, to sposób odżywiania. Przy zachowaniu pewnych zasad i odrobinie dyscypliny, w moim przypadku jest to ciągle zachowywanie odstępów czasowych między posiłkami, chociaż odrobina szaleństwa też jest dopuszczalna, sukces jest w zasięgu każdej ręki. Ja schudłam 8,5 kg. Gorąco polecam!