technik Katarzyna Boczartechnik Katarzyna Boczar - zdjęcie profilowe

technik Katarzyna Boczar

Dietetyk, Technik, Psychodietetyk

Z wykształcenia jestem technikiem farmaceutycznym oraz specjalistą ds. dietetyki.

Skutecznie pomagam moim pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie stanu zdrowia, oraz komfortu ich życia. W pracy z pacjentem szczególny nacisk kładę na edukację żywieniową i zdrowotną. Specjalizuję się w kompleksowej dieto terapii chorób nerek, psychodietetyce i diet coachingu. Zostałam doceniona przez pacjentów i zdobyłam kilka wyróżnień.
Zapraszam do kontaktu.
www.przystanzdrowegozycia.com.pl

Polecam. Pani Katarzyna jest bardzo dobrym specjalistą. Ma dużą wiedzę z dziedziny psychodietetyki i dzięki temu pomogła mi zmienić moje nawyki żywieniowe. Podczas współpracy czułam się bardzo dobrze, a posiłki były proste i pyszne. Jestem wdzięczna za udzielone wsparcie.

Najlepszy dietetyk jakiego mogłam spotkać na swojej drodze. Pani Kasia bardzo mi pomogła uporać się z moimi dolegliwościami. Polecam.

Skorzystałem z konsultacji dietetycznej przez internet. Jestem zadowolony z usługi. Polecam p. Katarzynę.

Współpraca z panią Kasią Boczar jest jedną z najlepszych jaka mi się w życiu trafiła. Pani Kasia jest wymagającym specjalistą, ale jednocześnie wyrozumiałym i dobrym. Ma ogromną wiedzę z dietetyki i psychologii człowieka. Bardzo mi pomogła i nauczyła zdrowej relacji z jedzeniem.

Polecam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy dietetycznej i treningowej. Osiągnęłam zamierzone cele. Podoba mi się to, że pani Kasia podeszła do mnie całkowicie indywidualnie i nie traktowała jak kolejnego przypadku tylko po partnersku.

Jestem zadowolony z wizyt u pani Katarzyny. Jej zalecenia i wskazówki dietetyczne bardzo mi pomogły przy mojej chorobie. Polecam współpracę.

Cudowna specjalistka. Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Zaufałam i jestem bardzo zadowolona.

Cudowna specjalistka. Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Zaufałam i jestem bardzo zadowolona.

Polecam. Doskonały i rzetelny dietetyk z dużą wiedzą z zakresu swojej specjalizacji. Przepisy proste i szybkie w przygotowaniu. Dieta jest skuteczna.

Pani Katarzyna jest dobrym specjalistą. Dla niej nie istnieje "nie da się". Jadłospis w razie potrzeby zmienia nawet kilka razy. Pacjent, jego samopoczucie i zdanie są dla niej najważniejsze. Ma dużą wiedzę z wielu dziedzin. Ja jestem bardzo zadowolona z usług pani Kasi i nie rozumiem dlaczego ktoś wystawiał jej obraźliwe i negatywne opinie. Przecież to jest nieprawda.

Przecież to jest nieprawda.

Polecam, bardzo miła, cierpliwa, a przede wszystkim niezwykle kompetentna osoba, dla której pacjent jest na pierwszym miejscu. Posiada dużą wiedzę z wielu dziedzin medycyny i psychologii co pozwala na kompleksowe podejście i ustalenie trafnej dietoterapii.