technik Katarzyna Boczartechnik Katarzyna Boczar - zdjęcie profilowe

technik Katarzyna Boczar

Dietetyk, Trener, Technik, Psychodietetyk

Z wykształcenia jestem technikiem farmaceutycznym, specjalistą dietetyki, specjalistą ds. jakości i bezpieczeństwa żywności oraz promotorem zdrowia. Skutecznie pomagam pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie ich samopoczucia i komfortu życia. Moja praca opiera się na bardzo indywidualnym i holistycznym podejściu do pacjenta.
To Ty jesteś najważniejszy! Przekonaj się sam.
Zapraszam na konsultacje online lub stacjonarną w Gdańsku.

Pani Katarzyna jest dobrym specjalistą. Dla niej nie istnieje "nie da się". Jadłospis w razie potrzeby zmienia nawet kilka razy. Pacjent, jego samopoczucie i zdanie są dla niej najważniejsze. Ma dużą wiedzę z wielu dziedzin. Ja jestem bardzo zadowolona z usług pani Kasi i nie rozumiem dlaczego ktoś wystawiał jej obraźliwe i negatywne opinie. Przecież to jest nieprawda.

Przecież to jest nieprawda.

Zdecydowanie polecam. Byłam u pani Katarzyny z dolegliwościami, z którymi borykam się już od dłuższego czasu. Jest to miła, ciepła i kompetentna osoba. Dieta została indywidualnie ułożona pode mnie i jest bardzo smaczna. Niczego jej nie brakuje, a pani dietetyk dziękuję za pomoc i wsparcie.

Polecam, bardzo miła, cierpliwa, a przede wszystkim niezwykle kompetentna osoba, dla której pacjent jest na pierwszym miejscu. Posiada dużą wiedzę z wielu dziedzin medycyny i psychologii co pozwala na kompleksowe podejście i ustalenie trafnej dietoterapii.

Polecam, pani Katarzyna to bardzo miła oraz zaangażowana osoba. Jest wspaniałym dietetykiem i posiada dużą wiedzę medyczną dzięki której z powodzeniem dobiera indywidualne jadłospisy.