technik Katarzyna Boczartechnik Katarzyna Boczar - zdjęcie profilowe

technik Katarzyna Boczar

Dietetyk, Technik, Psychodietetyk

Z wykształcenia jestem technikiem farmaceutycznym oraz specjalistą ds. dietetyki.

Skutecznie pomagam moim pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie stanu zdrowia, oraz komfortu ich życia. W pracy z pacjentem szczególny nacisk kładę na edukację żywieniową i zdrowotną. Specjalizuję się w kompleksowej dieto terapii chorób nerek, psychodietetyce i diet coachingu. Zostałam doceniona przez pacjentów i zdobyłam kilka wyróżnień.
Zapraszam do kontaktu.
www.przystanzdrowegozycia.com.pl

Polecam, pani Katarzyna to bardzo miła oraz zaangażowana osoba. Jest wspaniałym dietetykiem i posiada dużą wiedzę medyczną dzięki której z powodzeniem dobiera indywidualne jadłospisy.

Zdecydowanie polecam. Byłam u pani Katarzyny z dolegliwościami, z którymi borykam się już od dłuższego czasu. Jest to miła, ciepła i kompetentna osoba. Dieta została indywidualnie ułożona pode mnie i jest bardzo smaczna. Niczego jej nie brakuje, a pani dietetyk dziękuję za pomoc i wsparcie.