dr n. med. Anna Lewittdr n. med. Anna Lewitt - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anna Lewitt

Dietetyk

ANNA LEWITT - doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka i właścicielka Centrum Medycznego Treningu Osobistego i Dietetyki - EGO. Twórczyni autorskiego, naukowego programu „Skuteczne Odchudzanie".
Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - dietozależnych, jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, nowotwory, nadciśnienie oraz wszystko, co związane jest z układem hormonalnym.

Wiele osób słysząc o dietach, wizytach u dietetyka, ćwiczeniach na siłowni automatycznie widzi przed oczami osobę otyłą walczącą z nadwagą. Jest to bardzo błędne myślenie - osoby chude mające problemy ze swoja psychika (anoreksja, bulimia czy tez inne choroby powstrzymujące od normalnego funkcjonowania i obcowania z jedzeniem), czy tez osoby nadmiernie szczupłe z natury, które maja problem z akceptacja swojej sylwetki potrzebują pomocy specjalistów. Od 7 lat zmagam się z demonem zamieszkałym w mojej głowie. Natręctwa, strach przed jedzeniem, brak szacunku do swojego organizmu doprowadziły mnie do całkowitego wyniszczenia. Ostatni ...

Od 7 lat zmagam się z demonem zamieszkałym w mojej głowie. Natręctwa, strach przed jedzeniem, brak szacunku do swojego organizmu doprowadziły mnie do całkowitego wyniszczenia. Ostatni rok spędziłam w szpitalach, gdzie lekarze próbowali zdiagnozować zaburzenia przewodu pokarmowego, które pojawiły się po latach anoreksji i bulimii. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Polscy lekarze rozłożyli ręce. Tak znalazłam się w Izraelu w zakładzie leczącym choroby jadłowstrętu. Niestety nie było mowy o normalnym dożywieniu organizmu. Przy wadze 33 kilo byłam karmiona dożołądkowo przez sondę. Jednak i tam lekarze, psycholodzy, dietetycy traktowali dziewczęta jak kaczki do utuczenia. Wypis ze szpitala był moją własną decyzją, brakowało mi indywidualnego podejścia do mojej osoby jak i do każdej z pacjentek. Po moim wyjściu z kliniki załamani rodzice spędzili całą noc poszukując innego sposobu na pomoc. I tak mama natknęła się na Centrum treningu osobistego i dietetyki EGO. Wróciliśmy do Warszawy i już po pierwszej wizycie wraz z rodzicami wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiedni trop. Po badaniu składu ciała dowiedzieliśmy się jakie błędy popełniali wszyscy lekarze, którzy dotychczas mnie doglądali. Potworne odwodnienie, brak mięśni, jednym słowem całkowite wycieńczenie.
Pani Ania uratowała mi życie stopniowo ucząc jeść i nie bać się jeść. Dziś jest dla mnie autorytetem, a także wybawcą. Wraz z całą rodziną dziękujemy Bogu, że postawił na naszej drodze Panią Annę, która uratowała mi życie. Mimo, że moja psychika nie jest całkowicie wyleczona to jednak mając Panią Anie przy sobie, będąc pod jej okiem, wiem że jestem bezpieczna i czekam na dzień kiedy z całkowitym przekonaniem powiem "Jestem zdrowa".

Podsumowując polecam wizyty i współprace z Panią Anią dla wszystkich, którzy CHCĄ PRZYTYĆ, SCHUDNĄĆ czy też po prostu ODNOWIĆ SWOJĄ WITALNOŚĆ, SIŁY i nauczyć się DBAĆ O SIEBIE tak, aby żyć długo i zdrowo! Wskazówki Pani Ani są bezcenne nawet dla tych, którzy akceptują się w 100%!!!
Po wiedzy, którą otrzymałam przy okazji wizyt w centrum EGO, chciałabym wysłać tam każdego kto jest mi bliski, aby nauczył się szanować swoje ciało.

PODZIĘKOWANIE WITOLD MILCZAREK Do gabinetu dr Anny Lewitt trafiłem wprost z oddziału kardiologicznego szpitala, gdzie wśród wielu przeróżnych zaleceń uwarunkowano wychodzenie z kłopotów zdrowotnych od dość zasadniczego obniżenia wagi ciała. Przyznam z umiarkowaną wiarą w sukces podchodziłem do sprawy mając za sobą wiele prób mniej czy bardziej skutecznych, lecz zawsze z efektem „jo-jo” plus jeszcze trochę. Oswoiłem się z sytuacją a nawet zaakceptowałem siebie w „całej okazałości”, lecz gdzieś tam z tyłu głowy pozostały marzenia o zdrowiu i w miarę sprawnym ciele. Wizyta w gabinecie Pani doktor zmieniła spojrzenie na ...

PODZIĘKOWANIE WITOLD MILCZAREK

Wizyta w gabinecie Pani doktor zmieniła spojrzenie na moje kłopoty. W sympatycznej atmosferze i dzięki podanym w przystępny sposób informacjom dowiedziałem się, że kłopotom można zaradzić przy minimum dyscypliny bez konieczności umartwiania się i głodzenia.
Przemiła osobowość, a i najwyższej klasy profesjonalizm Pani doktor przyniósł tak oczekiwany efekt a oto sprawozdanie:
- 65 dni kuracji
- waga początkowa 121,1 kg
- waga obecna 109,4 kg
- ubytek tkanki tłuszczowej 7,4 kg
- wzrost tkanki mięśniowej 1 kg
- znaczący ubytek w obwodzie bioder i pasa
- i co najważniejsze stabilizacja ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi obecnie w granicach normy. Ciekawostką wydaje się być to, iż wcześniej zmuszony byłem do korzystania z respiratora CPAP (bezdech senny), obecnie jestem wolny od rur – oby trwale.
Dziękując Pani Doktor Lewitt za tak szybką i skuteczną pomoc pozostaję w dalszym ciągu jej pacjentem i rzecznikiem „dobrej roboty” czynionej przez nią.
Korzystając z okazji oraz dzieląc się radością z osiągnięcia tak Pani doktor jak i myślę mojego pozwolę sobie dedykować sukces pomysłodawcy a i sponsorowi przedsięwzięcia jednej osobie CÓRCE MAŁGORZACIE – DZIĘKUJĘ.
Witold Milczarek, 64 lata, Łódź

Byłam u Pani Doktor Anny już prawie dwa miesiące temu na pierwszej wizycie i jestem zachwycona zarówno fachowością, miłą i sympatyczną atmosferą jak też indywidualnym podejściem do pacjenta. Po miesiącu zastosowania się do wszystkiego co ustaliłyśmy mam już pierwsze wyniki: parę centymetrów w pasie i w biodrach ubyło, a i waga też spadła. Nie zgadzam się zupełnie z negatywnymi opiniami, jeśli ktoś jest księżniczką i wymaga cudów to niech idzie do kościoła i się o nie modli. Przytyć jest bardzo łatwo, ale żeby schudnąć zdrowo trzeba trochę pracy w to włożyć a Pani Anna nie obiecuje cudów, tylko pokazuje drogę którą albo się idzie albo się zwyczajnie olewa. Polecam wszystkim tym, którzy podchodzą do swojego odchudzania i zdrowego trybu życia poważnie.

Pierwsza wizyta odbyła się w Lux Med (odpłatnie), niestety jestem zawiedziona. Pani doktor była rozkojarzona. Podczas wywiadu nie pytała o nietolerancje pokarmowe, nie interesowały jej wyniki badań, jak również żadnych badań nie zleciła, gdzie na stronie www jej centrum medycznego jest ich cała lista. Pani doktor namawiała do skorzystania z prywatnych usług jej gabinetu, analiza składu masy ciała, catering itd. Za kilka dni mam zgłosić się po odbiór rozpisanej diety, pić 4l wody!, oraz ćwiczyć najlepiej codziennie. Zastanawiam się czy odebrać moją dietę.

Byłam na pierwszej wizycie w Lux med i mam negatywne odczucia. Dowiedziałam sie własciwie tylko tyle, że musze pic minimum 2,5 l wody dziennie i jesc 5 posiłków i ze za kilka dni mam sie zglosic po odbior rozpisanej diety. Poza tym to uwazam, ze wykorzystuje taki lux med i inne przychodnie tego typu do zgarniecia pacjenta do siebie prywatnie. od razu mi zaproponowała badanie składu ciała u siebie w gabinecie (300 zł w tym konsultacja po badaniu) i co miesiąc kolejne wizyty u siebie po 150 zł. Pierwszą wizute uwazam za zmarnowaną - wydałam stówe na nic. Jednoczesnie zdecydowalam, ze ide na to badanie bo moze jednak u gabinecie prywatnym poswięca więcej czasu pacjentom.

Nie wiem jaki był dokładnie koszt wizyty, ale spory bo namowiła mnie na jakies wynalazki chemiczne. Pani Ania nie ma pojecia o sprawach endokrynologicznych, czyta wyniki i udaje, że wie o co chodzi. Wszystko trzeba tłumaczyć. Uważa, że potrzebuje bardzo dużo białka, a to nieprawda. W dodatku jest zdania, że tylko białko zwierzęce jest dobre, co jest bzdura, bo Światowa Organizacj Zdrowia zatwierdziła, że dobrze skomponowana diete wegańska jest prawidłową dietą. Ile można jeść kasze i kurczaki? Wszytsko jest fajne jak się chce schudnąć przed np. weselem, ale nie wyobrażam sobie odżywiana tak monotonnego przez całe życie. W dodatku nie przejmuje się witaminami i minerałami, zupełnie obojętne jest jakie warzywo się dodaje do posiłków. A właśnie z warzyw pobieramy potrzebne witaminy i minerały. Nie słucha, uważa, że wszystko wie lepiej. o gotowaniu i kuchnii nic nie wie. Jest bardzo schematyczna i ABSOLUTNIE NIE MA INDYWIDALNEGO PODEJSCIA DO PACJENTA.

Byłam u Pani Lewitt już kilka razy. Ogólnie jestem zadowolona i osiągam swój cel. Chylę czoła przed jej wiedzą, zwłaszcza jeśli chodzi o skomplikowany przypadek jak mój (alergia na kilkadziesiąt produktów żywieniowych). Serdecznie polecam

U Pani doktor po raz pierwszy byłam 2 miesiące temu. Mam nadwagę i cierpię na niedoczynność tarczycy. Pani doktor pomogła mi się ogarnąć i jej terapia przynosi efekty. Polecam. Byłam u kilku dietetyków i dr Lewitt jest najlepsza.

Pani dr Lewitt przy pierwszym spotkaniu poświęciła mi dwie godziny - poprzedni dietetyk, u którego byłam poświęcił mi 25 minut. Teraz jestem już po trzeciej wizycie kontrolnej i schudłam jak do tej pory 12kg, już prawie osiągnęłam swój cel. Powiem tyle: trochę drogo ale solidnie i profesjonalnie. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Doktor, która naprawdę gruntownie i wnikliwie zajęła się poprawą mojego stanu zdrowia. Poprawiłam nie tylko zdrowie, ale też uzyskałam wiedzę na temat właściwej diety, ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Od chwili spotkania z Panią Doktor i przystąpienia do realizacji Jej programu odchudzającego, zmieniło się moje życie. Teraz świadomie dokonuję właściwych wyborów żywieniowych, a kilogramy systematycznie ubywają. Gorąco polecam każdemu.