dr n. med. Anna Lewittdr n. med. Anna Lewitt - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anna Lewitt

Dietetyk

ANNA LEWITT - doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka i właścicielka Centrum Medycznego Treningu Osobistego i Dietetyki - EGO. Twórczyni autorskiego, naukowego programu „Skuteczne Odchudzanie".
Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - dietozależnych, jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, nowotwory, nadciśnienie oraz wszystko, co związane jest z układem hormonalnym.

Pani Doktor jest bardzo miłą i bardzo kompetentną osobą. W sposób bardzo klarowny opowiedziała mi i mojej córce dlaczego tak ważna jest zblinsowana dieta opierająca się na trzech zasadniczych składowych średnio 5 razy dziennie przy odpowiednio dostarczanej wodzie.Rozpoczęłyśmy u niej program i mamy nadzieję, na efekty :) Bardzo polecamy Panią Doktor!

Bardzo polecamy Panią Doktor!

Za dużo mięsa, nawet, jeśli się mówi, że się nie go nie lubi. Posiłki w plastikach i reklamówkach, co przy dzisiejszym nagłaśnianiu problemów eko, jest zaskakujące. Efekty sa, ale nie wiem czy to jedzenie na kilka miesięcy.

Byłam u Pani Lewitt już kilka razy. Ogólnie jestem zadowolona i osiągam swój cel. Chylę czoła przed jej wiedzą, zwłaszcza jeśli chodzi o skomplikowany przypadek jak mój (alergia na kilkadziesiąt produktów żywieniowych). Serdecznie polecam

Pierwsza wizyta odbyła się w Lux Med (odpłatnie), niestety jestem zawiedziona. Pani doktor była rozkojarzona. Podczas wywiadu nie pytała o nietolerancje pokarmowe, nie interesowały jej wyniki badań, jak również żadnych badań nie zleciła, gdzie na stronie www jej centrum medycznego jest ich cała lista. Pani doktor namawiała do skorzystania z prywatnych usług jej gabinetu, analiza składu masy ciała, catering itd. Za kilka dni mam zgłosić się po odbiór rozpisanej diety, pić 4l wody!, oraz ćwiczyć najlepiej codziennie. Zastanawiam się czy odebrać moją dietę.

U Pani doktor po raz pierwszy byłam 2 miesiące temu. Mam nadwagę i cierpię na niedoczynność tarczycy. Pani doktor pomogła mi się ogarnąć i jej terapia przynosi efekty. Polecam. Byłam u kilku dietetyków i dr Lewitt jest najlepsza.

Jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem dietę, która służy mi już od kilku tygodni, chudnę i nie jem już słodyczy. Polecam wszystkim!

Od kilku miesięcy jestem pod opieką dietetyczną Pani Anny i naprawdę wszystkim polecam. Wiele razy próbowałam schudnąć ale nie dawało to trwałych rezultatów. Na chwilę obecną zrzuciłam już 17 kilo! Pani Anna jest życzliwa i umie zmobilizować do dbania o zdrowie.

Profesjonalna, kompetentna, miła osoba. Pomocna i fachowa, również udziela porad telefonicznych. Polecam.

Byłam na pierwszej wizycie w Lux med i mam negatywne odczucia. Dowiedziałam sie własciwie tylko tyle, że musze pic minimum 2,5 l wody dziennie i jesc 5 posiłków i ze za kilka dni mam sie zglosic po odbior rozpisanej diety. Poza tym to uwazam, ze wykorzystuje taki lux med i inne przychodnie tego typu do zgarniecia pacjenta do siebie prywatnie. od razu mi zaproponowała badanie składu ciała u siebie w gabinecie (300 zł w tym konsultacja po badaniu) i co miesiąc kolejne wizyty u siebie po 150 zł. Pierwszą wizute uwazam za zmarnowaną - wydałam stówe na nic. Jednoczesnie zdecydowalam, ze ide na to badanie bo moze jednak u gabinecie prywatnym poswięca więcej czasu pacjentom.

Nareszcie trafiłem na dietetyka, który dostosował mi dietę w sam raz do moich preferencji i ograniczeń! Efekty są świetne, a ja czuję się wspaniale! Polecam gorąco - świetny specjalista i przemiła osoba!