dr n. med. Anna Lewittdr n. med. Anna Lewitt - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anna Lewitt

Dietetyk

ANNA LEWITT - doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka i właścicielka Centrum Medycznego Treningu Osobistego i Dietetyki - EGO. Twórczyni autorskiego, naukowego programu „Skuteczne Odchudzanie".
Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - dietozależnych, jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, nowotwory, nadciśnienie oraz wszystko, co związane jest z układem hormonalnym.

Jestem bardzo zadowolony z efektów odchudzania u dr Lewitt. Korzystam również z posiłków dietetycznych przygotowywanych przez firmę pani doktor. Polecam wszystkim.

Sprawdzony dietetyk, Dr Lewitt poleciła mi koleżanka. Nie zawiodłam się - ja również serdecznie wszystkim polecam. Pani doktor nie szczędzi czasu ani zaangażowania i efekty są.

ja jestem zachwycona:) sporo schudłam i dalej chudnę, nie myślałam że mogę być o krok od wymarzonej figury a teraz spełnia się moje marzenie:)

To była moja pierwsza wizyta u dr Lewitt. Wcześniej chodziłem do innych dietetyków. Jestem pełen podziwu podejścia Pani doktor do pacjenta. To nie tylko lekarz, to również człowiek z wielkim sercem. Można naprawdę o wszystkim porozmawiać.

Pani dr Lewitt przy pierwszym spotkaniu poświęciła mi dwie godziny - poprzedni dietetyk, u którego byłam poświęcił mi 25 minut. Teraz jestem już po trzeciej wizycie kontrolnej i schudłam jak do tej pory 12kg, już prawie osiągnęłam swój cel. Powiem tyle: trochę drogo ale solidnie i profesjonalnie. Polecam.

Od jakiegoś czasu leczę się u dr Lewitt i widzę bardzo pozytywne zmiany. Jestem ciekawa czy moja utrata masy ciała będzie trwałą, ale jestem dobrej mysli. Poza tym to dobra, ciepła osoba chociaż trochę roztargniona. Polecam.

Jestem super zadowolona :) Polecam wszystkim którym nie udaje się schudnąć.

Jestem super zadowolona :) Polecam wszystkim którym nie udaje się schudnąć.

Specjalistka godna polecenia, bardzo skrupulatnie i szczegółowo podchodzi do tematu diety. Jestem na diecie dr Lewitt już drugi miesiąc i jestem zadowolona z efektu.

Bardzo dobry lekarz, dzięki jej pracy i zaangażowaniu nabieram energii do dalszego leczenia i życia. Polecam wszystkim.

Nie wiem jaki był dokładnie koszt wizyty, ale spory bo namowiła mnie na jakies wynalazki chemiczne. Pani Ania nie ma pojecia o sprawach endokrynologicznych, czyta wyniki i udaje, że wie o co chodzi. Wszystko trzeba tłumaczyć. Uważa, że potrzebuje bardzo dużo białka, a to nieprawda. W dodatku jest zdania, że tylko białko zwierzęce jest dobre, co jest bzdura, bo Światowa Organizacj Zdrowia zatwierdziła, że dobrze skomponowana diete wegańska jest prawidłową dietą. Ile można jeść kasze i kurczaki? Wszytsko jest fajne jak się chce schudnąć przed np. weselem, ale nie wyobrażam sobie odżywiana tak monotonnego przez całe życie. W dodatku nie przejmuje się witaminami i minerałami, zupełnie obojętne jest jakie warzywo się dodaje do posiłków. A właśnie z warzyw pobieramy potrzebne witaminy i minerały. Nie słucha, uważa, że wszystko wie lepiej. o gotowaniu i kuchnii nic nie wie. Jest bardzo schematyczna i ABSOLUTNIE NIE MA INDYWIDALNEGO PODEJSCIA DO PACJENTA.