dr n. med. Anna Lewittdr n. med. Anna Lewitt - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anna Lewitt

Dietetyk

ANNA LEWITT - doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka i właścicielka Centrum Medycznego Treningu Osobistego i Dietetyki - EGO. Twórczyni autorskiego, naukowego programu „Skuteczne Odchudzanie".
Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - dietozależnych, jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, nowotwory, nadciśnienie oraz wszystko, co związane jest z układem hormonalnym.

Od lat bezskutecznie walczyłam z kilogramami, szczególnie, że z powodu choroby Hasimoto, mam zaburzony metabolizm. Nic nie skutkowało... Dopiero dzięki idealnie dobranej diecie i ćwiczeniom moja waga zaczęła spadać. Oczywiście także dzięki wlasnej konsekwencji i determinacji. Dzięki doktor Lewitt i przygotowywanym przez jej firmę posiłkom nauczyłam się dokładnie jak i ile jeść. Mija ponad rok, a ja nadal mam 15 kg mniej. I jeszcze jedno, po pół roku stosowania diety moje wyniki krwi: cholesterol, trójglicerydy itp. są wreszcie w normie. Trudno było mi w to uwierzyć. Polecam.

Niestety przychylam się do opinii poprzedniczki; szkoda, że wcześniej nie znałam tej strony...

Generalnie - tragedia. Liczy się kasa a nie pacjent. Zero wyjaśnień tylko narzucona z góry dieta bez głebszego objasnienia. Podejście typu - ja tu jestem najmądrzejsza a ty masz słuchac i płacić. Nie polecam!

ja byłam u Pani Ani bo miałam problemy z nadwagą i jak się stosowałam do diety i treningu to waga spadała mi równo i dość szybko...a przy tym czułam się rewelacyjnie!!! ale postanowiłam że będę sama się odchudzać... (bo taniej..) no i wpadłam w anemię...nawet nie wiem kiedy... teraz zaczęłam chodzić znowu... i po anemi ani śladu a zbędne kilogramy zaczęły znowu spadać... GORĄCO POLECAM!!!

Opinie, które tu przeczytałam trochę mnie przeraziły, ale i tak postanowiłam przekonać się sama i udać się do Pani Lewitt. Muszę przyznać, że jestem zadowolona. Poznałam wiele dietetycznych "sekretów", o których nie miałam pojęcia, mogłam zapytac o wszystko związane z dietą i trningiem. Dostałam dietę, którą można zmieniać jak się chce jesli zrozumie się jej zasady, no i sobie chudnę:) pzdr.

Niestety mam dużo zastrzeżeń co do wizyty. Pani mgr nie interesowały moje choroby, nawyki itd. Brak indywidualnego podejścia do problemu nadwagi. Również próba narzucenia własnych upodobań (raczej standardów) do jadłospisu diety nie wzbudziła mojego zaufania - a wręcz odwrotnie.

Jest to dietetyk, który jasno określa zasady, do których trzeba się stosować i pomaga się ich trzymać. Potrafi przemówić do rozumu. Cała konsultacja przebiegała przyjemnie i od razu po niej zacząłem stosować rady Pani Dietetyk, które przynoszą efekty. Polecam

Więcej do Niej nie pójdę, ponieważ nie wzbudziła mojego zaufania, jest nastawiona na korzyści pieniężne, a nie zawsze na dobro pacjęta. Chociaż udało mi się schudnąć, nie polecam tego lekarza.

Witam, U Pani Ani po raz pierwszy byłam 2 miesiące temu. Miałam nadwagę i jednocześnie cierpię na niedoczynność tarczycy. Pani doktor pomogła mi zrozumieć wiele rzeczy. Szczerze jej dziękuję za pomoc i polecam zdecydowanie. Byłam u wielu dietetyków i Pani Ania jest najlepsza. Ewa

Witam,

Ewa