dr n. med. Anna Lewittdr n. med. Anna Lewitt - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anna Lewitt

Dietetyk

ANNA LEWITT - doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka i właścicielka Centrum Medycznego Treningu Osobistego i Dietetyki - EGO. Twórczyni autorskiego, naukowego programu „Skuteczne Odchudzanie".
Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - dietozależnych, jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, nowotwory, nadciśnienie oraz wszystko, co związane jest z układem hormonalnym.

Po przeczytaniu jej książki postanowiłam odwiedzić Dr Lewitt i jestem bardzo zadowolona. Dieta garstkowa sprawiła, że zgubiłam już po pierwszym m-cu 4kg tłuszczu i dalej chudnę. Czuję się ogólnie lepiej i mam dużo więcej energii. Serdecznie wszystkim polecam. Bardzo mnie dziwią niektóre negatywne opinie na temat Pani Doktor - czyżby nieuczciwe działania konkurencji...

Pani doktor bardzo kompleksowo podeszła do problemu nadwagi. Pomogła mi i mężowi, który do tej pory nie znał słowa "zdrowa dieta". Oboje zastosowaliśmy program "diety garstkowej" i czujemy się rewelacyjnie. Polecam.

Przepraszam, może w niektórych przypadkach należałoby się więcej niż 1 np 2 a czasami 2,5 ale sposób tworzenia opinii na tej stronie przez panią dr dietetyk zakrawa na kpinę. Ostatnia opinia w stylu "łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu" przekroczyła już wszelkie granice śmieszności. Szanowne Pacjentki, Szanowni Pacjenci - miałam okazję skorzystać z usług p. dietetyczki i... przeczytajcie sobie część zamieszczonych tu opinii. To może jeszce raz cytat "kasa, Misiu, kasa..." Pozdrawiam i życzę kierowania się rozumem.

PODZIĘKOWANIE WITOLD MILCZAREK Do gabinetu dr Anny Lewitt trafiłem wprost z oddziału kardiologicznego szpitala, gdzie wśród wielu przeróżnych zaleceń uwarunkowano wychodzenie z kłopotów zdrowotnych od dość zasadniczego obniżenia wagi ciała. Przyznam z umiarkowaną wiarą w sukces podchodziłem do sprawy mając za sobą wiele prób mniej czy bardziej skutecznych, lecz zawsze z efektem „jo-jo” plus jeszcze trochę. Oswoiłem się z sytuacją a nawet zaakceptowałem siebie w „całej okazałości”, lecz gdzieś tam z tyłu głowy pozostały marzenia o zdrowiu i w miarę sprawnym ciele. Wizyta w gabinecie Pani doktor zmieniła spojrzenie na ...

PODZIĘKOWANIE WITOLD MILCZAREK

Wizyta w gabinecie Pani doktor zmieniła spojrzenie na moje kłopoty. W sympatycznej atmosferze i dzięki podanym w przystępny sposób informacjom dowiedziałem się, że kłopotom można zaradzić przy minimum dyscypliny bez konieczności umartwiania się i głodzenia.
Przemiła osobowość, a i najwyższej klasy profesjonalizm Pani doktor przyniósł tak oczekiwany efekt a oto sprawozdanie:
- 65 dni kuracji
- waga początkowa 121,1 kg
- waga obecna 109,4 kg
- ubytek tkanki tłuszczowej 7,4 kg
- wzrost tkanki mięśniowej 1 kg
- znaczący ubytek w obwodzie bioder i pasa
- i co najważniejsze stabilizacja ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi obecnie w granicach normy. Ciekawostką wydaje się być to, iż wcześniej zmuszony byłem do korzystania z respiratora CPAP (bezdech senny), obecnie jestem wolny od rur – oby trwale.
Dziękując Pani Doktor Lewitt za tak szybką i skuteczną pomoc pozostaję w dalszym ciągu jej pacjentem i rzecznikiem „dobrej roboty” czynionej przez nią.
Korzystając z okazji oraz dzieląc się radością z osiągnięcia tak Pani doktor jak i myślę mojego pozwolę sobie dedykować sukces pomysłodawcy a i sponsorowi przedsięwzięcia jednej osobie CÓRCE MAŁGORZACIE – DZIĘKUJĘ.
Witold Milczarek, 64 lata, Łódź

byłam, sprawdziłam, koszt dwumiesięcznej diety zalecanej przez Panią Doktor to minimum 4800 zł (+ koszt wizyty, suplementów etc.) podsumowując w jednym zdaniu za bardzo duże pieniądze bardzo bardzo bardzo słaba jakość. 1.efekty niewspółmiernie małe w stosunku do: - wysiłku (co najmniej 1 godzina ćwiczeń na starej słabo wyposażonej siłownie u Pani Doktor-inna forma ruchu raczej nie wchodzi w gre), -kosztu. 2.jedzenie o wątpliwej świeżości i pochodzeniu. wszelkie pozytywne opnie są wg mnie zupełnie niewiarygodne.

1.efekty niewspółmiernie małe w stosunku do:
-kosztu.
2.jedzenie o wątpliwej świeżości i pochodzeniu.
wszelkie pozytywne opnie są wg mnie zupełnie niewiarygodne.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Doktor, która naprawdę gruntownie i wnikliwie zajęła się poprawą mojego stanu zdrowia. Poprawiłam nie tylko zdrowie, ale też uzyskałam wiedzę na temat właściwej diety, ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Od chwili spotkania z Panią Doktor i przystąpienia do realizacji Jej programu odchudzającego, zmieniło się moje życie. Teraz świadomie dokonuję właściwych wyborów żywieniowych, a kilogramy systematycznie ubywają. Gorąco polecam każdemu.

Byłam u Pani Doktor Anny już prawie dwa miesiące temu na pierwszej wizycie i jestem zachwycona zarówno fachowością, miłą i sympatyczną atmosferą jak też indywidualnym podejściem do pacjenta. Po miesiącu zastosowania się do wszystkiego co ustaliłyśmy mam już pierwsze wyniki: parę centymetrów w pasie i w biodrach ubyło, a i waga też spadła. Nie zgadzam się zupełnie z negatywnymi opiniami, jeśli ktoś jest księżniczką i wymaga cudów to niech idzie do kościoła i się o nie modli. Przytyć jest bardzo łatwo, ale żeby schudnąć zdrowo trzeba trochę pracy w to włożyć a Pani Anna nie obiecuje cudów, tylko pokazuje drogę którą albo się idzie albo się zwyczajnie olewa. Polecam wszystkim tym, którzy podchodzą do swojego odchudzania i zdrowego trybu życia poważnie.

Witam. U Pani Lewitt po raz pierwszy byłam 2 miesiące temu. Miałam nadwagę a przy tym problem z niedoczynnością tarczycy. Pani doktor pomogła mi bardzo. Dziękuję jej za pomoc i polecam zdecydowanie. Byłam u kilku dietetyków i tylko Pani Lewitt była w stanie mi pomóc.

Pani Lewitt jest to fachowiec, który jasno określa zasady, do których trzeba się stosować i pomaga się ich trzymać. Może nie będzie odpowiadać każdej osobie ale zdecydowanie potrafi przemówić do rozumu. Cała konsultacja była długa i bardzo szczegółowa, no i od razu po niej zacząłem stosować rady Pani Dietetyk, które przynoszą efekty – i chudnę! Polecam z czystym sumieniem.

Żałuję, że dopiero teraz (czyli po wizycie) znalazłam ten ranking. Być może wtedy zastanowiłabym się nad wizytą u tej pani. Moje doświadczenia niestety są bardzo złe. Mimo iż wizyta odbyła się miesiąc temu, kiedy sobie o niej przypomnę czuję się krótko mówiąc oszukana. Zarówno pod kątem terapii jak i kwoty którą przyszło mi zapłacić... i tu pojawia się pytanie za co? No właśnie nadal nie wiem. Bo na pewno nie za poradę, ani nie za indywidualnie dobraną dietę, bo tego zwyczajnie nie dostałam. Nie polecam :-(((