dr n. med. Anna Lewittdr n. med. Anna Lewitt - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anna Lewitt

Dietetyk

ANNA LEWITT - doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka i właścicielka Centrum Medycznego Treningu Osobistego i Dietetyki - EGO. Twórczyni autorskiego, naukowego programu „Skuteczne Odchudzanie".
Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - dietozależnych, jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, nowotwory, nadciśnienie oraz wszystko, co związane jest z układem hormonalnym.

Jestem zaskoczona faktem że niektóre opinie o dr Lewitt są bardzo złe. Jeśli chodzi o mnie to polecam z czystym sumieniem, uczestnictwo w programie odchudzającym pani doktor oceniam jako sukces. Schudłam i poprawiły się moje wyniki. Byłam traktowana z serdecznością i poświęcono mi tyle czasu ile potrzebowałam. Zachęciłam przyjaciółkę do wizyty i ona również jest zadowolona.

Odradzam wizytę u tego dietetyka. Zero zainteresowania problemem pacjenta, ponieważ całą uwagę pani Anna Lewitt kieruje na zwiększenie zysku z wizyty. Zapisałam się do niej w Centrum Damiana, gdzie pani Lewitt od razu skierowała mnie do swojego centrum dietetycznego. Tam zamiast oceny moich nawyków żywieniowych i problemów z którymi przyszłam byłam namawiana na zakup cudownych niemieckich preparatów białkowych. Więcej tam nie pójdę. Niepotrzebnie tylko straciłam czas i pieniądze. Jeszcze raz odradzam.

Niestety zdecydowanie nie polecam wizyty u pani Anny Lewitt. Bardzo się rozczarowałam tzw. "indywidualnym" podejściem do pacjenta. Pani doktor praktycznie zupełnie zignorowała towarzyszące mi problemy zdrowotne (które też miałam nadzieję zmniejszyć za pomocą diety) i skupiła się tylko na odchudzaniu. W dodatku pani doktor przez pół wizyty usiłowała przekonać mnie do wspomagania odchudzania jakimiś podejrzanymi białkowymi napojami, które nawet nie są zarejestrowane w Polsce, a ich skład przypomina laboratorium chemiczne. Porażka :-(((

No nie wiem... Sporo podróżuję i ostatnio los rzucił mnie na jakiś czas do Warszawy. Jako, że mam problemy związane z dietą postanowiłam poszukac kogoś, kto po prostu odpowiednio by mnie pokierował. Szukałam oczywiście w sieci i zwabiona pozyztywnymi opiniami skierowałam się do pani z centrun ego. Nie napiszę nic więcej, niech moje oceny mówią same za siebie. Moim błędem było to, że zakończyłam lekturę na pierwszej stronie, zainteresownym polecam opinie o tej pani ze strony 2 i 3. Mam jakieś dziwne przeczucie, że pojawiające się peany na cześć tej pani są jakby jakoś mało przekonywujące...

Bardzo polecam tą Panią :) Otrzymałam mnóstwo potrzebnych informacji, podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne, Pani Dr troszczy się o pacjenta, w przeciwieństwie co do niektórych lekarzy. Zazwyczaj nie dodaję żadnych opinii, ale po wizytach u tej Pani Dr czuję się świetnie, motywacja do odchudzania wzrosła :)

Wiele osób słysząc o dietach, wizytach u dietetyka, ćwiczeniach na siłowni automatycznie widzi przed oczami osobę otyłą walczącą z nadwagą. Jest to bardzo błędne myślenie - osoby chude mające problemy ze swoja psychika (anoreksja, bulimia czy tez inne choroby powstrzymujące od normalnego funkcjonowania i obcowania z jedzeniem), czy tez osoby nadmiernie szczupłe z natury, które maja problem z akceptacja swojej sylwetki potrzebują pomocy specjalistów. Od 7 lat zmagam się z demonem zamieszkałym w mojej głowie. Natręctwa, strach przed jedzeniem, brak szacunku do swojego organizmu doprowadziły mnie do całkowitego wyniszczenia. Ostatni ...

Od 7 lat zmagam się z demonem zamieszkałym w mojej głowie. Natręctwa, strach przed jedzeniem, brak szacunku do swojego organizmu doprowadziły mnie do całkowitego wyniszczenia. Ostatni rok spędziłam w szpitalach, gdzie lekarze próbowali zdiagnozować zaburzenia przewodu pokarmowego, które pojawiły się po latach anoreksji i bulimii. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Polscy lekarze rozłożyli ręce. Tak znalazłam się w Izraelu w zakładzie leczącym choroby jadłowstrętu. Niestety nie było mowy o normalnym dożywieniu organizmu. Przy wadze 33 kilo byłam karmiona dożołądkowo przez sondę. Jednak i tam lekarze, psycholodzy, dietetycy traktowali dziewczęta jak kaczki do utuczenia. Wypis ze szpitala był moją własną decyzją, brakowało mi indywidualnego podejścia do mojej osoby jak i do każdej z pacjentek. Po moim wyjściu z kliniki załamani rodzice spędzili całą noc poszukując innego sposobu na pomoc. I tak mama natknęła się na Centrum treningu osobistego i dietetyki EGO. Wróciliśmy do Warszawy i już po pierwszej wizycie wraz z rodzicami wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiedni trop. Po badaniu składu ciała dowiedzieliśmy się jakie błędy popełniali wszyscy lekarze, którzy dotychczas mnie doglądali. Potworne odwodnienie, brak mięśni, jednym słowem całkowite wycieńczenie.
Pani Ania uratowała mi życie stopniowo ucząc jeść i nie bać się jeść. Dziś jest dla mnie autorytetem, a także wybawcą. Wraz z całą rodziną dziękujemy Bogu, że postawił na naszej drodze Panią Annę, która uratowała mi życie. Mimo, że moja psychika nie jest całkowicie wyleczona to jednak mając Panią Anie przy sobie, będąc pod jej okiem, wiem że jestem bezpieczna i czekam na dzień kiedy z całkowitym przekonaniem powiem "Jestem zdrowa".

Podsumowując polecam wizyty i współprace z Panią Anią dla wszystkich, którzy CHCĄ PRZYTYĆ, SCHUDNĄĆ czy też po prostu ODNOWIĆ SWOJĄ WITALNOŚĆ, SIŁY i nauczyć się DBAĆ O SIEBIE tak, aby żyć długo i zdrowo! Wskazówki Pani Ani są bezcenne nawet dla tych, którzy akceptują się w 100%!!!
Po wiedzy, którą otrzymałam przy okazji wizyt w centrum EGO, chciałabym wysłać tam każdego kto jest mi bliski, aby nauczył się szanować swoje ciało.

Wreszcie dietetyk, który mi pomógł! Byłam już u kilku, nigdy tak naprawdę wiele to nie dało. Tym razem jest dużo lepiej, program, do którego przekonała mnie Dr Lewitt sprawił, że już schudłam 8kg, a mija dopiero siódmy tydzień. Pomimo że jest nieco "zakręcona" jako osoba, wiedzę ma niezwykłą i naprawdę chce pomóc. Polecam!

Dieta pani dr Lewitt jest skuteczna co do joty. Polecam wszystkim! Nigdy ze strony lekarza nie doswiadczylam takiego zaangazowania, ciepla i zyczliwosci.

Pani dr Lewitt naprawdę pomogła mi schudnąć. Miałam u niej wizytę 3 m-ce temu i pomimo początkowych wątpliwości, po zastosowaniu się do jej wskazówek, schudłam 14 kilo! Serdecznie polecam wszystkim.

Stosuję się do rad Pani dr. Lewitt i schudłam już prawie 10 kilo w 2,5 m-ca. Zdecydownie polecam.