mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Pierwszy raz do mgr inż. Dominik Konecki zapisałam się po przeczytaniu pozytywnych opinii wcześniejszych pacjentów. Już na pierwszej wizycie wiedziałam że to była bardzo dobra decyzja. Pan Dominik poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę, udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, daje dużo praktycznych rad.Pan Dominik jest dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem, jest osobą pełną uśmiechu, pozytywnej energii, wiedzy oraz pasji. Dzięki temu wizyty odbywają się w miłej atmosferze. Na pierwszej wizycie dostałam szczegółowe informacje co do produktów, które powinnam spożywać, które powinnam ograniczyć oraz te które nie powinnam spożywać. Po szczegółowym wywiadzie, ...

Po szczegółowym wywiadzie, analizie składu ciała dostałam jadłospis-uwzględniający tryb życia, pracy, upodobania smakowe oraz stan mojego zdrowia. Ułożona dieta jest smaczna, sycąca, zróżnicowana ale co najważniejsze - SKUTECZNA. Nigdy nie czuje się głodna a przygotowanie posiłków jest szybkie i łatwe. Dzięki Panu Dominikowi nauczyłam się zasad zdrowego żywienia( regularność posiłków, dobór odpowich składników, picie odpowiedniej ilości wody itp).
Jestem w połowie swojej drogi do sukcesu a mam obecnie -9kg. Chodzę na wizyty z przyjemnością a nawet nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam pod opiekę mgr inż. Dominik Konecki. Z całego serca polecam wizytę u mgr inż. Dominik Konecki wszystkim, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i uwierzyć w siebie i swoje możliwości.
Dzięki naszej współpracy nie tylko straciłam na wadze ale przede wszystkim poprawiły mi wyniki badań.

Pan Dominik to właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo kompetenty, profesjonalny i skrupulatny. Człowiek czuje, że został wysłuchany i zaopiekowany, a to sprawia, że chętniej też podchodzi się do diety, z większą wiarą, że pomoże. Zgłosiłam się ze względu na SIBO, efekty bardzo dobre, a dieta, mimo że restrykcyjna to nadal smaczna! Zainteresowanie okazywane przez Pana Dominika, jego słowa wsparcia i pochwały zdecydowanie ułatwiają przejście przez dietę. Do tego, dba, aby rozporządzić wszystkim jak najbardziej ekonomicznie, dzięki czemu człowiek nie wydaje majątku na leczenie. Polecam z całego serca!

Trafiłam do pana Dominika Koneckiego z polecenia, i z czystym sumieniem będę polecała dalej! Mile, pełne szacunku podejście do pacjenta, rozpisana dieta jest ciekawa i względnie prosta do wykonania, nawet dla takich kiepskich kucharzy jak ja. Regularne wizyty motywują i widać postępy, oby tak dalej!

Pan Dominik ogromnie pomógł mi w przygotowaniu do leczenia nowotworu złośliwego tarczycy. W moim przypadku kluczem do wyzdrowienia była odpowiednia dieta niskojodowa przygotowująca mnie do przyjęcia radioaktywnego jodu. Dzięki zaangażowaniu pana Dominika i planom dietetycznym moje leczenie przyniosło nadzwyczajne skutki i przy bardzo zaangażowanym nowotworze udało się go zwalczyć przy pierwszym jodowaniu. To zasługa tak dobrze dobranej diety niskojodowej! Jestem Panu ogromnie wdzięczna. Dieta przy chorobach nowotworowych jest niezwykle ważna i dobrze jest współpracować z najlepszymi specjalistami. Pan Dominik jest częścią zespołu, który uratował mi życie. Dziękuję

Pan Dominik ma swietny kontakt z młodzieżą, nie spodziewalam sie, ze moje nastoletnie dzieci beda wspolpracowac z dietetykiem i zdobeda sie na wyrzeczenia. Jestem zdumiona faktem, jak sa zmotywowane. W sytuacjach kiedy stoja przed wyborem czy zjesc cos z listy potraw zakazanych (np deser), zdarza im sie mowic, ze jednak zrezygnuja, bo co powie Pan Dominik. Super!

Trafiłam do Pana Dominika, po wielokrotnych próbach samodzielnego zmagania się z problemem spuchniętego i wiecznie bolącego brzucha postanowiłam udać się do specjalisty, na co mogłam sobie pozwolić korzystając z pakietu medycznego prywatnie. Po 2ch konsultacjach poprosiłam o rozpisanie diety, ponieważ podejrzewano SIBO. Samo wykluczenie produktów mocno obciążających mój żołądek wystarczyło, aby i dieta zadziałała, a waga (w końcu) jakkolwiek się zmieniła, bowiem do tej pory wymiary się zmniejszały jednak brzuch dalej był wzdęty a waga stała w miejscu. Do Pana Dominika zgłosiłam się po przeczytaniu mnóstwa opinii na portalu, ponieważ również cenię sobie bycie przygotowanym, a po tak wielu próbach i porażkach nie chciałam, aby kolejny lekarz zalecił mi łykanie espumisanu po każdym posiłku.. Polecam Pana Dominika jako lekarza, który potrafi przeprowadzić rzetelny wywiad i na tej podstawie nakierować pacjenta na możliwe przyczyny naszego stanu zdrowia :)

Znakomity, profesjonalny, specjalista i... człowiek! Pierwsze dwie rozmowy w tym samym dniu! Jestem absolutnie zachwycony! Dietetyk i psycholog w jednej osobie! Już wiem, że wytrwam w postanowieniu zmiany stylu życia. Dziękuję! Polecam wszystkim, którzy oczekują życzliwości, profesjonalizmu, uprzejmości i zrozumienia Zbigniew

Dziękuję!

Zbigniew

Bardzo polecam Pana Dominika Koneckiego. Jest zaangażowany, kompetentny i służy wsparciem. Trafiłem do p. Dominika z nadwagą i stanem przedcukrzycowym. Dzięki zaleceniom i diecie czuję się zdecydowanie lepiej, mam prawidłową wagę i cukier. Warto!

Ze względu na ograniczenia w możliwości poruszania się korzystam z opcji konsultacji telefonicznych. Nie byłam pewna, czy taka forma się sprawdzi. Sprawdza się doskonale. Po kilku tygodniach współpracy widzę, że trzymanie się ustalonego planu i zasad przynosi efekty. Uwierzyłam, że mogę pozbyć się problemu, z którym zmagam się od kilku lat (refluks). Polecam współpracę.

Trafiłam do Pana Dominika po rozpoznaniu u syna choroby refluksowej. Ustawił nam dietę, powiedział co dziecko może, a czego nie może jeść. Jest bardzo miły i empatyczny. Potrafi zmotywować dziecko do działania.