mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Zgłosiłam się do mgr Koneckiego z powodu chęci redukcji masy ciała. Pełne zaangażowanie, bardzo dobre podejście do pacjenta. Otrzymałam cenne wskazówki i zalecenia. Dieta przyniosła szybkie efekty a przy tym była bardzo smaczna, szybka w wykonaniu oraz ekonomiczna. Pan Konecki jest profesjonalistą godnym polecenia.

Do p. Koneckiego trafiłam z polecenia endokrynologa. W ciągu roku bardzo przybrałam na wadze, bałam się, że kolejny rok to zupełna zmiana wyglądu, no i garderoby. Nigdy nie miałam takich zmian w wadze. Badania były w porządku. Półtora miesiąca diety i wróciłam do swoich rozmiarów. Dieta była bardzo różnorodna i tania. Jestem w bardzo dobrej kondycji i cieszę się z efektów pracy z p. Dominikiem. Dodam, że podczas pracy nad zmianą nawyków żywieniowych bardzo się starałam i stosowałam do zaleceń.

Pan Dominik profesjonalnie podchodzi do tematu mojego zdrowia. Dzięki diecie i bez pomocy leków zredukowałem wagę i poprawiły się wyniki badań 🤗 jestem szczęśliwy ale to też zasługa żony. Polecam pana mgr Dominika 🙏

Gorąco polecam Pana Dominika Koneckiego. Trafiłem do niego z bardzo wysokim poziomem cholesterolu, znacznie przewyższającym dopuszczalną normę. Po szczegółowym wywiadzie i badaniach w gabinecie, Pan Dominik zaproponował dietę antycholesterolową. Dostałem listę produktów zalecanych do spożycia oraz listę produktów zakazanych. Udało się zredukować poziom cholesterolu o ponad 30 procent! Pomogła dieta Pana Dominika oraz przyjmowanie suplementów wskazanych przez Niego. Przy okazji zrzuciłem kilka zbędnych kilogramów. I co najważniejsze udało się uniknąć przyjmowania statyn. Teraz regularnie odwiedzam Pana Dominika i pod jego kontrolą utrzymuję odpowiedni poziom cholesterolu. Bardzo dziękuję!

Po trzeciej ciąży w ciągu 4 miesięcy, stosując praktycznie jedynie dietę (1850 kcal, 5 posiłków) ułożoną przez pana Koneckiego zrzuciłam 12,5 kg! Mąż w tym samym czasie schudł 15 kg, nie uprawiając sportu praktycznie w ogóle. Poprawiły nam się wyniki krwi, problem z nadwagą męża i moimi pociążowymi kilogramami zniknął! Kilkakrotnie byłam zmuszona przyjść na wizytę z maluchami - pan Konecki zawsze był w tych sytuacjach bardzo empatyczny i pomocny. Motywujący i skuteczny dietetyk. Polecam.

Jestem w 7 miesiącu ciąży, trafiłam do Pana Dominika z cukrzycą ciążową. Pan Dominik poświęcił mi czas i dokładnie wytłumaczył zalecenia odnośnie diety. Na kolejnych wizytach szczegółowo omawiał ze mną błędy żywieniowe i wskazywał, co mogę poprawić, żeby osiągnąć wymagany efekt. Jest zaangażowany w pomoc pacjentowi.

Trafiłam do pana Domininika z polecenia mojego gastrologa. Pan Dominik bardzo szczegółowo przeprowadził ze mną wywiad i na jego podstawie zrobil mi dwie diety, które wdrożyłam łatwo w mój codzienny rytm. Dieta jest tania i szybka posiłki są smaczne. W ciągu dwóch tygodni schudłam 2,5 Kg. Pan Dominik jest kompetenty , pomocny i bardzo uprzejmy. Polecam

Pan Dominik jest kompetenty , pomocny i bardzo uprzejmy.

Polecam

Profesjonalna pomoc od dietetyka Dominika Koneckiego. Zostałem nakierowany na odpowiednią dla mnie dietę. Bardzo polecam

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Dominikiem. Jest bardzo konkretny i skuteczny. Robi bardzo dokładny wywiad i na jego podstawie zrobił mi dwie diety, które mogłam łatwo wdrożyć w mój codzienny rytm. Zbilansowana dieta pozwoliła mi wyeliminowanie złych nawyków (słodycze i nadmiar kawy) i istotne obniżenie poziomu cholesterolu. Dodam, ze zastosowałam się do wszystkich zaleceń, bo bez tego żadna dieta nie pomoże.

Z pomocy pana Dominika korzystam, z przerwami, od 2017 roku. Dzięki dietom, opracowywanym indywidualnie dla mnie, zrzuciłam nadwagę, skutecznie walczę z insulinoopornością oraz poprawiłam swój stan zdrowia. Stosowanie się do jego wskazówek oraz przestrzeganie programu żywienia jest niekłopotliwe. Proponowane potrawy są urozmaicone i smaczne. Regularne konsultacje pozwalają na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Pan Dominik jest osobą bardzo sympatyczną, miłą i uczynną. Wykazuje się dużą empatią i cierpliwością. Wysoko oceniam jego kompetencje i wiedzę. Bez żadnych zastrzeżeń polecam jego usługi.

Regularne konsultacje pozwalają na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.