mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Trafiłam do Pana Dominika z polecenia mojego endokrynologa w związku z brakiem efektów w redukcji masy ciała. Mam 56 lat i niedoczynność tarczycy oraz Hashimoto. Pan Dominik bardzo szczegółowo zebrał wywiad. Otrzymałam zalecenia oraz dietę. Efekty przyszły już po 2 tyg. stosowania diety, co mnie bardzo ucieszyło i zmotywowało do dalszych konsultacji. Podczas wizyty Pan Dominik wszystko dokładnie tłumaczył oraz dokonywał pomiaru składu masy ciała. Schudłam 25 kg przez 6 m-c. Wagę utrzymuje. Dieta bardzo smaczna i ekonomiczna. Pan Dominik bardzo zaangażowany w swoją prace i zawsze był pogodny, uśmiechnięty. Dziękuję doktorze.

Trafiłem na pana Dominika przez przypadek w połowie czerwca br., z wysokim stężeniem cholesterolu i poziomem trójglicerydów. Po 5 tygodniach od rozpoczęcia diety zgubiłem już 10 kg. Wszystko zawdzięczam p. Dominikowi, który wskazał mi produkty dozwolone i niedozwolone, wskazał poprawne nawyki żywieniowe, zmotywował poprzez regularny i częsty kontakt telefoniczny do pracy nad sobą i zwiększenia aktywności fizycznej (głównie jazda na rowerze po kilkanaście kilometrów dziennie) Po 5 tyg. Stosowania diety czuję się znacznie lepiej niż przed jej rozpoczęciem. Z całego serca polecam Pana Dominika. Pozdrawiam Damian M.

Dzięki Panu Dominikowi nauczyłam się zasad zdrowego odżywiania i schudłam bez większego wysiłku. To dlatego, że dieta jest skuteczna, uwzględnia moje preferencje, jest tania i szybka w przygotowaniu, posiłki są smaczne. Pan Dominik jest konkretny, pomocny i uprzejmy. Odpowiednio motywuje do trzymania się zdrowych nawyków. Bardzo polecam!

Dzięki pomocy mgr Koneckiego schudłem 25 kg. Pan Dominik przygotował mi bardzo smaczne i szybkie w wykonaniu dania, miałem listę zakupów, sposób przygotowania. Odstawiłem leki na nadciśnienie oraz bardzo poprawił mi się cholesterol. Pan Dominik jest bardzo skuteczny i bardzo mnie motywował. To dietetyk z bardzo duża wiedzą i zdecydowanie bardzo zaangażowany. Polecam.

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u pana Koneckiego. Pojawiłam się u niego ponieważ niedawno stwierdzono u mnie chorobę Hashimoto. Odżywiam się zdrowo, nie mam problemów z nadwagą i celem wizyty było uzyskanie informacji na temat diety, która wspomoże mnie w łagodzeniu objawów Hashimoto. Na początku wizyty powiedziałam panu mgr, że przez ostatnie dwa tygodnie zapisywałam dokładnie wszystkie posiłki, tak żeby mógł przeanalizować moje nawyki żywieniowe i doradzić mi jak je poprawić. Pan mgr przerwał mi w trakcie mówienia (!) i zapytał o to, czy oceniam swoją dietę na zdrową. Następnie zadawał szereg pytań, czytanych z ekranu komputera, nie wykazywał zbytniego zainteresowania. Zważył mnie i wydrukował mi bardzo ogólne zalecenia żywieniowe (listę produktów które mogę jeść i listę produktów zakazanych), które nie dotyczą choroby Hashimoto. Na koniec powiedział, że mam za 2 tygodnie pojawić się ponownie z... dzienniczkiem żywienia, czyli spisanymi wszystkimi spożywanymi posiłkami, który miałam już ze sobą i o którym mówiłam na początku wizyty. Uważam, że wizyta u pana Koneckiego była całkowitym zmarnowaniem mojego czasu, a zalecenia żywieniowe otrzymane w trakcie wizyty są na śmiesznie niskim poziomie.

Jestem porażona relacją mojej teściowej, której wizyta u dietetyka trwałą całe 5 minut. Dieta wydrukowana z komputera, nieuwzględniająca preferencji żywnościowych i lekceważąca zdrowie pacjenta. Osoba chorująca na stwardnienie rozsiane, osteoporozę i jelita szukała fachowego wsparcia, a dostała kilka wydrukowanych kartek z ogólnymi zaleceniami. Wstyd za 200 złotych. Smutne.

Dietetyk Dominik Konecki podczas naszej współpracy wykazał się profesjonalnym podejściem, cierpliwością i zrozumieniem. Okazał wsparcie i motywował mnie do kolejnych zmagań z trudami zmiany nawyków odżywiania. Dzięki naszej współpracy dzisiaj czuję się zdrowa i lżejsza o 28 kg a zdrowe odżywianie to mój sposób na życie. Rekomenduję Pana Dominika, bo współpraca z nim to przyjemność.

Pana Dominika poleciła mi Pani z rejestracji w lux med. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona - płacić za ustawienie żywienia. Pierwsza wizyta to wywiad ; powód wizyty, co jem, jak się czuję oraz najważniejsze jaki cel chce osiągnąć. Otrzymałam wskazania żywieniowe. Za 7 dniową dietę musiałam zapłacić. Dieta okazała się przyjazna tj. łatwe do przyrządzania posiłku i smaczne. Pan Dominik okazał się bardzo sympatyczny. Z empatia podszedł do mojego problemu. Nie ocenia tylko wspiera i motywuje do działania. Zmotywowal mnie do ćwiczeń- 3 lub 4 razy w tygodniu chodzę do klubu fitnessu. Skutkiem ubocznym jest oczywiście zrzucenie 9 kilogramów w 3 miesiące. Gorąco polecam Pana Dominika.

Niestety jestem bardzo zawiedziona. Słyszałam same pochlebne opinie na temat Pana Dominika, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Pan Dominik, ma przygotowany szablon diety i obojętnie kto do niego przychodzi, każdy na pierwszy tydzień dostaje dokładnie to samo. Nie uwzględnia preferencji pacjenta - pewnie dlatego, że na pierwszej wizycie otrzymujemy karteczkę co jest dozwolone, a co zabronione, a w mailu z dietą jest napisane, że pacjent może sobie zamienić składniki. Niestety zaufanie straciłam, gdy poszliśmy całą rodziną (w różnych odstępach czasowych) nastolatka z małą nadwagą, 40-parolatka z dużą nadwagą oraz mężczyzna 40 kilkuletni i każdy z nas otrzymał dokładnie tę samą dietę (również z tymi samymi ilościami produktów). Uważam, że to bardzo mało profesjonalne i niestety budzi moje wątpliwości co do kompetencji.

Na wizytę do dietetyka postanowiłam udać się w momencie odstawienia ze swojej diety mięsa. Był to mój świadomy wybór. Dodatkową motywacją do zmiany stylu życia była utrata kilogramów. Wybór lekarza był czysto przypadkowy- trafiłam do Pana Koneckiego, gdyż jego konsultacja była pierwszym wolnym terminem w Lux- Med. W ciągu 6 miesięcy diety opartej na niskokalorycznych posiłkach udało mi się schudnąć ponad 20 kg. Moje samopoczucie przez cały okres było bardzo dobre, ponadto na diecie nie odczuwałam głodu. Zalecenia doktora Koneckiego, czyli 5 posiłków dziennie, aktywność fizyczna i picie dużej ilości ...

i picie dużej ilości wody (1,5 - 2 l) wydają się być czymś oczywistym, ale dopóki Pan Dominik nie wskazał mi drogi do zmiany złych nawyków żywieniowych nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak to, co jemy wpływa na nasze zdrowie. Przebieg wizyt oceniam pozytywnie, jak również podejście lekarza do pacjenta- w razie pytań Pan doktor zawsze był do dyspozycji. Po każdej kolejnej wizycie odczuwałam jeszcze większą motywację do działania i utrzymania zdrowego stylu życia. Od ponad dwóch miesięcy jestem na etapie stabilizacji, a mnie kompletnie nie ciągnie do poprzedniego stylu życia. Serdecznie polecam konsultacje u doktora Koneckiego.