mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Dieta z Panem Dominikiem okazała się skuteczna. Zmiana nawyków żywieniowych (5 posiłków w odpowiednich porach) + odpowedni zestaw potraw + aktywbość sportowa (6h tygodniowo pływanie + bieganie) zaowocowało spadkiem 10kg (w tym 6kg tkanki tłuszczowej) w ciągu 2.5mc. Aktualnie jestem w okresie stabilziacji wagi, w oparciu o zestaw posiłków ułożony przez Pana Dominika - póki co waga utrzymuje się na oczekiwanym poziomie. Cel diety (redukcja wagi) na dzień dzisiejszy osiągnięty - polecam.

Cel diety (redukcja wagi) na dzień dzisiejszy osiągnięty - polecam.

Bardzo miły i kompetentny magister dietetyk. Zgłosiłam się do p. Koneckiego ws. ułożenia diety dla osoby bez nadwagi, z zespołem jelita drażliwego. Mgr. Konecki skomponował dietę, po której dolegliwości (wzdęcia, gazy) ustąpiły. Polecam Pana Koneckiego.

Pierwszy raz korzystałem z usług Dietetyka. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100 procentach. Dostałem jasne zalecenia jak postępować żeby osiągnąć cel. Bardzo polecam usługi Pana Doktora wszystkim którzy chcą wiedzieć jak odżywiać się zdrowo i właściwie.

Polecam wizyty u Pana Koneckiego z całego serca. Profesjonalny, uprzejmy, widać, że dietetyka to jego pasja i przykłada się do swojej pracy. Dzięki pomocy Pana Koneckiego w pół roku schudłam 25 kg - wbrew pozorom udało się to osiągnąć bez większych problemów i wyrzeczeń. Pan Konecki co wizytę służył radą i pomocą. Posiłki zaproponowane przez niego są smaczne oraz szybkie i proste do przygotowania. Gdybym miała się odchudzać jeszcze raz to tylko z Panem Koneckim. Polecam wszystkim którzy chcą zmienić siebie i swoje nawyki żywieniowe.

Bardzo polecam. Mam 52 lata pod opieką Pana mgr Dominika Koneckiego jestem od trzech miesięcy. W tym czasie schudłam 17,5 kg. Stosuję specjalnie przygotowaną przez Pana Koneckiego dietę, która uwzględnia moje problemy z tarczycą. Chudnę jedząc smacznie i nie czuję się głodna. Przygotowanie prostych posiłków nie zajmuje mi wiele czasu. Żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją skorzystania z porady dietetyka. Wcześniej odchudzałam się sama, niestety nadwaga szybko wracała. Odchudzanie pod opieką tak miłego i godnego zaufania specjalisty jak Pan mgr Dominik Konecki okazało się nie tylko skuteczne, ale również przyjemne.

Witam, Pana Dominika polecił mi znajomy, który osiągnął bardzo dobre wyniki. Zachęcona jego metamorfozą umówiłam się na wizytę. Do końca nie ufałam samej sobie gdyż wielokrotnie podejmowałam nieudane próby walki z nadwagą. Dzisiaj po 4,5 miesiąca jest mnie 10 kg mniej. Jestem na dobrej drodze do osiągnięcia celu i zmiany swojego życia raz na zawsze. Z całego serca polecam Pana Dominika. Plany diety sa bardzo przystepne - posiłki proste w przygotowaniu a co najważniejsze smaczne a cały program bardzo skuteczny. Pan Dominik zawsze służy nie tylko profesjonalną opieką ale również dobrym słowem i duchowym wsparciem. Niedługo będę musiała wymienić całą garderobę z czego się ogromnie cieszę. Dodatkowo pierwsze komplementy od znajomych motywują do dalszej walki. Załuję tylko jednego - że nie zgłosiłam się do Pana Dominika wcześniej.

Jestem po zabiegu wszczepienia balonu bariatrycznego. Do Pana Dominika trafiłem kilka dni przed zabiegiem. Przedstawiłem swoją sytuację. Po dwóch dniach od wizyty dostałem zalecenia jak się odżywiać po zabiegu. Dużo cennych uwag które pomogły mi przetrwać pierwsze dwa tygodnie, dziś po kolejnej wizycie wiem jak dalej się odżywiać. Jestem mega wdzięczny Panu Dominikowi, bo w szpitalu przed i po zabiegu brakuje zainteresowania ze strony dietetyka a otrzymane przypadkiem informacje nie są aż tak pomocne. Z czystym sumieniem polecam Pana Dominika bo warto. PS Dwa tygodnie od zabiegu i 14 kg ...

PS
Dwa tygodnie od zabiegu i 14 kg mniej.

Serdecznie polecam mgr Dominika Koneckiego :) Trafiłam do niego z przypadku 1,5 miesiąca temu ( akurat był wolny termin w Centrum Lux Med ). Jestem osobą, która ma podwyższony poziom insuliny, wykryto u mnie również PCOS i mimo tego, iż nie jest mi łatwo walczyć z nadwagą to przez 5 tygodni stosowania diety przygotowanej przez Pana Dominika w połączeniu z siłownią i nadzorem trenera personalnego 4 razy w tygodniu schudłam już 10 kg. Wszystko jest możliwe tylko zależy to od nas :) Po co chodzić i wydawać pieniądze na dietetyków i nie wdrażać tego w życie lub nie słuchać zaleceń, a potem wypisywać głupoty ?!! Samo niestety nic się nie zrobi, dlatego trzeba działać. Osobiście uważam, że Pan Dominik całkowicie oddaje się swojej pracy, jest przemiłą i bardzo uprzejmą osobą a do tego kompetentną. Ja walczę dalej i mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu. Dieta przygotowana przez mgr Koneckiego jest prosta, smaczna i w dodatku nie trzeba poświęcać dużo czasu na jej przygotowanie. Jeszcze raz serdecznie polecam wszystkim osobom mającym problemy z nadwagą :)

Polecam, osobą które chcą naprawdę schudnąć i będą się trzymać diety i zaleceń Pana Dominika. Poszłam do Pana Dominika bo już od dłuższego czasu chciałam schudnąć i nic ale po diecie, którą otrzymałam udało się :) dieta jest super!! szybka w przygotowaniu, smaczna i skuteczna !!:) Polecam w 101%.Wizyta też przebiegała w bardzo miłej i uprzejmej atmosferze otrzymałam odpowiedź na każde zadane pytanie.

Ja również chciałam podziękować Panu mgr Koneckiemu. Od kilku miesięcy jestem jego pacjentką. W tamtym roku urodziłam córkę i postanowiłam zrzucić zbędne kilogramy pod opieką dietetyka. Po ciąży okazało się że mam złe wyniki badań krwi, bardzo podwyższony poziom insuliny, po wizycie u diabetologa, który polecił mi Pana mgr Koneckiego, umówiłam się na wizytę. Mija już kolejny miesiąc mojej walki z nadwagą, z pomocą i wsparciem P. Koneckiego udało mi się zrzucić prawie 14 kg!!Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką ofiarował mi ten dietetyk. Dieta jest smaczna, nie odczuwam głodu, czuję się bardzo dobrze, nie mam ochoty na słodycze co było moją zmorą, cały czas też karmię córkę piersią. Moja historia odchudzania jest długa, za każdym razem dopadał mnie efekt jojo. tym razem dzięki mgr Koneckiemu waga cały czas spada a ja czuje się świetnie. Moim celem jest pozbycie się całej nadwagi. Dziękuję Panie Dominik za wsparcie i pomoc!!