mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Zgłosiłem się ze zbyt wysokim cholesterolem i nadwagą. Pan Dominik dokładnie wytłumaczył zależności diety i zalecanych ćwiczeń z wynikami badań. Rozpisana dieta jest łatwa do zrobienia, niezbyt czasochłonna w przygotowaniu i skuteczna. Ocena wystawiona po 3 miesiącach stosowania zaleceń, wyniki coraz lepsze, waga niższa, obwód pasa mniejszy, samopoczucie lepsze. Ciężko na początku pic zalecane 2.5 litry wody, jednak po pewnym czasie oraz ćwiczeniach widać zmianę w strukturze składu ciała. Na kolejnym spotkaniu poproszę o zmiany w diecie ale wyłącznie z powodu pojawienia się warzyw sezonowych.

Pan Dominik to cudowny człowiek. Poza ogromną wiedzą ma empatyczne podejście do pacjentów. Wizyty u niego, sprawdzanie wagi i rozmowa nie wywołują wstydu z powodu nadmiaru kilogramów, wręcz przeciwnie. Pan Dominik potrafi nauczyć zdrowych nawyków, ustalić smaczną dietę zwracając uwagę na choroby i wesprzeć duchowo. Jeżeli ktoś szuka pomocy to z całym sercem polecam Pana Dominika.

Bardzo polecam Pana Dominika Koneckiego. Profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Zaangażowany, empatyczny, uprzejmy, w czasie wizyty miła atmosfera. Dokładnie tłumaczy zalecenia i rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące diety. Motywuje do działania! Godny zaufania.

Godny zaufania.

Bardzo polecał Pana Dominika Koneckiego. Jest bardzo zaangażowany i kompetentny. Trafiłam do p. Dominika ze zbyt wysokim cholesterolem. Dziki zaleceniom czuje się zdecydowanie lepiej

Nigdy nie lubiłam określenia dieta tylko zdrowe odżywianie, ale też nie ograniczałam się zbytnio w jedzeniu i niestety nie zauważyłam jak przybywa mi kilogramów i wzrasta zły cholesterol. Zgłosiłam się do Pana Dominika w celu uporządkowania nawyków żywieniowych i konsultacji w kwestii za wysokiego cholesterolu. Od pierwszej wizyty poczułam się zaopiekowana i miło przyjęta przez Pana Dominika. Otrzymałam bardzo smaczny i zdrowy jadłospis zgodny z moim trybem życia. Po 4 miesiącach stosowania się do zaleceń dietetyka i nowego sposobu odżywiania schudłam już 6 kg a cholesterol spadł z 237,40 mg/dl do 187,90 mg/dl. To dla mnie duży sukces zwłaszcza, że miewam też gorsze dni. Jednak Pan Dominik zawsze mnie wysłucha i szczerze motywuje bez presji. Polecam wszystkim chcącym zdrowo żyć :) Należy też pamiętać, że dużo zależy od Nas samych :)

Bardzo serdecznie polecamy Pana Dominika. Jest naprawdę świetnym specjalistą. Doskonale ułożył dietę dla mnie oraz dla męża. Posiłki są pyszne i co najważniejsze szybkie do przygotowania. Dzięki Panu Dominikowi jemy zdrowiej i nabraliśmy dobrych nawyków. Czujemy się zmotywowani i zaopiekowani 😍 Polecamy Paulina i Michał

Polecamy
Paulina i Michał

Bardzo polecam Pana Dominika Koneckiego za indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta i jego problemu. Pan Dominik posiada ogromną wiedzę i w sposób jasny i klarowny przekazuje ją pacjentowi. Ponadto jego ciepły sposób bycia sprawia, że pacjent przestaje się stresować. Reasumując: jeśli szukacie merytorycznego i skutecznego dietetyka, to Pan Dominik na pewno takim jest!

Do Pana Dominika trafiłam z cukrzycą ciążową. Wcześniej uprawiałam sporty, miałam aktywny tryb życia, w ciąży musiałam je przerwać. Dzięki poradom udało się na tyle ją opanować, że nie muszę brać insuliny. Dodatkowo lekko modyfikując dietę przestałam być ciągle zmęczona (do 34 tyg pracowałam). Ciekawostka: diabetolog, po opowiedzeniu o modyfikacjach w diecie, powiedziała, że musiałam trafić na osobę, która jest na bieżąco z nowinkami, ponieważ kilka aspektów są oparte na badaniach sprzed maksymalnie 2 lat ;) Oprócz merytoryki Pan Dominik jest fajnym rozmówcom, wyjaśniającym w szczegółach trapiące problemy i rozwiązania.

Już po prawie 4 tygodniach stosowania diety ułożonej przez Pana Dominika cholesterol spadł z 260 do 155. Nigdy wcześniej nie udało mi się wcześniej uzyskać takiego wyniku. Trójglicerydy spadły z 175 do 61. Szok! No i jako “skutek uboczny” schudłem 3,5 kg :-) jestem bardzo wdzięczny Panu Dominikowi za fachową poradę i dietę, która bardzo mi pomaga. Maciek

Maciek

Polecam gorąco pana Dominika. Uważnie słucha i reaguje na potrzeby pacjenta Jest otwarty na zmiany, bardzo uprzejmy. Jeśli chcesz zredukować swoją masę- to dobry adres:) Jadłospisy tworzone przez pana Dominika są bardzo czytelne, proste, a dania smaczne. W czasie wizyty jest miła atmosfera. Pan Dominik rzetelnie podchodzi do ograniczeń, badań i wszelkich sugestii. Polecam Dorota

Polecam Dorota