www.monvita.pl

www.monvita.pl
Dietetyk, dietetyk dziecięcy. Absolwentka kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Dodatkowo uczestniczka kursów na certyfikowanego międzynarodowego specjalistę w zakresie leczenia otyłości (SCOPE) akredytowanego przez Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad Otyłością. W swojej pracy realizuje nurt psychodietetyki, ponieważ zmianę w zakresie stylu życia upatruje w pracy na wielu aspektach życia – żywienia, aktywności fizycznej oraz psychiki, traktując je integralnie i nierozerwalnie.
Stale poszerza swoją wiedzę na konferencjach i sympozjach naukowych. Jest autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych umieszczanych w prasie i Internecie.
Specjalizuje się w leczeniu żywieniowym nadwagi i otyłości, schorzeń dietozależnych, żywieniem w sporcie, wsparciem w zakresie bilansowania odmian i pół-form diet wegetariańskich, prawidłowym żywieniem dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. W pracy z dziećmi wykorzystuje różnorodne metody aktywizujące, edukację poprzez wizualizacje, zabawy i eksperymenty. Formę współpracy z pacjentem zawsze dobiera indywidualnie.

www.facebook.com/CentrumDietetyczneMonVita

Pełna pozytywnej energii Pani doktor i super wizyta. Nasz 14-letni syn wyszedł z gabinetu bardzo zmotywowany, co utwierdziło nas w przekonaniu że konsultacja wniosła wiele. Pani dietetyk odpowiadała na wszystkie pytania i bardzo taktownie podeszła do tematu wagi syna. Polecam.

Pani Monika przygotowała nam smaczny plan dietetyczny, który uwzględniał nie tylko nasze preferencje, co lubimy jadać częściej, a co mniej, ale także był dostosowany do naszego rytmu dnia i wszystkich zajęć, które wpływają na pory posiłków. Przemiła atmosfera podczas wizyty i super podejście dietetyczne do dzieci.

Rzeczowy, kompetentny i najważniejsze - skuteczny specjalista. Do tego miło i kompleksowo. Z pewnością mogę polecić.

Bardzo polecam panią Monikę. To dobry dietetyk dziecięcy. Stresowałam się, że córka będzie się bała, ale Pani Monika jest super, fajnie angażuje i zachęca dzieci. Do tego miło, rzeczowo i kompetentnie.

Polecam, trafiłam z moim synem, potem sama odchudzałam się u pani Moniki. Świetne podejście do dzieci i propozycje smacznych jadłospisów. Myślę, że za skuteczność naszej współpracy odpowiadała duża wiedza, zaangażowanie i profesjonalizm pani Moniki.