lekarz Anna Kamińska-Kowalczyk

2,6

Nieuprzejma. Obrażona na cały świat że musi pracować w święta i jakim prawem przyszliśmy na pomoc świąteczna z dzieckiem . Dziecko obejrzała tak byleby zobaczyć. Odesłała do domu wypisując byle jakie leki bo przeciez to tylko lekki kaszele.Dzisiaj po dwóch dniach pojechaliśmy z dzieckiem na Sporna. Diagnoza zakażenie wirusem RSV . Gratuluję braku kompetencji. Oby ta Pani jak najszybciej przeszła na emeryturę bo bardziej szkodzi niż pomaga ludziom

Bardzo sympatyczna Pani Lekarka .Na sugestie że wiem że lekarze nie lubią pracować w niedzielę zaśmiała się że to jej praca .Wykazała dużą empatię i cierpliwość wobec mojego bólu kręgosłupa z którym przyszedłem.Udzieliła mi fachowej porady oraz pomocy doraźnej zastrzyki i przypisała stosowne leki.( które i tu muszę też nadmienić również o też bardzo miłej Pani pielęgniarce bo zastrzyki z Ketonalu i leku przeciw zapalnego były prawie bezbolesne).Chciałbym bardzo podziękować obu Paniom bo rano nie mogłem wstać z łóżka i ledwo tam mnie dowieźli a wieczorem wielka ulga

W niedzielę moja żona pojechała z 5 letnią córką do Szpitala im. Kopernika w Łodzi na "pomoc świąteczną" z bólem prawej strony twarzy. Pani doktor była bardzo nieuprzejma, miała pretensje do wszystkich, że musi pracować bo ludzie przychodzą po pomoc (pomimo że nie pracuje za darmo). Przyjęła żonę z dzieckiem z wielkim fochem. Córki nie raczyła nawet zbadać tylko chciała jak najszybciej wyrzucić z gabinetu twierdząc, że ona nie jest dentystą i laryngologiem. Po tym jak żona zasugerowała żeby jednak coś zrobiła zajrzała do ust i do ucha chorej córki. Nie raczyła wytłumaczyć co dolega chorej i jak postępować. Na koniec wizyty żona poprosiła o spojrzenie na powiekę oka córki to pani doktor powiedziała, że i tak nic nie zobaczy po tylu godzinach pracy. Dobrze, że chociaż wypisała receptę z lekami.
Zdecydowanie odradzam kontakt z tym lekarzem. Skarga do Okregowej Izby Lekarskiej oraz Rzecznika Praw Pacjenta będzie oczywiście wysłana.

Tragedia, zjechanie pacjenta który przyszedł po pomoc po 22 na nocną opiekę zdrowotną, że nie powinien przychodzić wcale.

Świetny lekarz, kompleksowa pomoc i trafna diagnoza. Przemiła, oby wszyscy tak podchodzili do pacjentów, w szczególności w niedziele.