Lekarze Zgierz

Było to chyba zrządzenie losu, że trafiłem na wspaniałego lekarza p. Macieja Berkana, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wspaniałej opiece oraz dodawaniu otuchy w przebieg leczenia dokonał tego, że czerniak z przerzutami / III stopień/ wg. Clarka/ został wyleczony. Polecam tego wspaniałego lekarza a zarazem bardzo miłego i sympatycznego człowieka.
Opinia dodana przez: Stanoslaw

lek. dent. Magdalena Wałęsińska

Stomatologia dla dzieci i dorosłych
Zgierz, ul Lechonia 6 bl.39
95-100 Zgierz

Pani Doktor Magdalena Wałęsińska to Lekarz z powołania Bardzo Dobry człowiek Pani Doktor indywidualnie podchodzi do pacjentów,Respektuje kartę praw pacjenta.Pani Doktor jest Fachowcem Wielkiej klasy oraz nieocenionej Wysokiej kultury osobistej.Dla Pani Doktor na pierwszym miejscu jest dobro klienta.Pani Doktor dobiera metody ,techniki leczenia do potrzeb każdej osoby.Pani Doktor jest Delikatna,i Jedyna w Swoim fachu.Dziękuje Pani Doktor za Wszystko. Gorąco i Szczerze Polecam pacjentka Dorota Ż
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Ewa Sękalska

Stomatolog dziecięcy

Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają
Opinia dodana przez: Przemyslaw

lekarz Krzysztof Hofman

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz

Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Bergander

Musierowicza 4
Zgierz

Bardzo konkretny, sympatyczny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pierwszy ginekolog do którego idzie się bez stresu. Polecam wszystkim paniom
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Piotr Waśniewski

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek! Miałam szczęście, ze trafiłam właśnie do tego Pana Doktora, wiedza, empatia i olbrzymia kultura! Brawo Panie Doktorze! Operacja wcale nie była straszna tylko dzięki Panu.Gorąco polecam -wdzięczna Marianna Lulusiowa ć
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Andrzej Tomecki

miejsce pracy nieaktualne!
Łąkowa 12a lok. 23
95-100 Zgierz

Wysokiej klasy profesjonalista, poza tym niezwykle życzliwy, pomógł mi skutecznie w nagłej sytuacji w niedzielę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Michał Stawicki

Internista, Gastrolog

Stanisława Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

dr Robert Kępa

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Doktor Kępa to prawdziwy lekarz z powołania. Nie zostawił mnie nawet w tych dziwnych czasach pandemii. Jest świetnym fachowcem. Jego profesjonalizm idzie w parze z ogromną ilością empatii do Pacjenta.Nie wypisuje recept tylko bada,sprawdza i interweniuje. Dzięki Panu doktorowi trafiłam do szpitala, gdzie udzielono mi fachowej pomocy, a operacji dokonał sam Pan Kępa. Jeszcze raz dziękuję i przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii.
Opinia dodana przez: Grazyna

lek. dent. Jędrzej Gawryś

Przychodnia Rejonowa nr 4
Leopolda Staffa 10
95-100 Zgierz

Jestem pod wrażeniem w jaki sposób zostałem obsłużony. Mam nadzieję że poziom jaki pan reprezentuje będzie znakiem rozpoznawczym.
Opinia dodana przez: Jacek

Jerzy Pracucik

Psychiatra

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Od dłuższego czasu jestem pacjętem pana doktora ,chetnie przychodze na wyznaczone wizyty ,potrafimy nawiązać kontakt i prowadzimy dyskusje co w moim przypadku nie jest łatwe.pan doktor potrafi zrozumieć chorego i jego problemy, traktuje mnie powaznie.Jest dobrym ciepłym człowiekiem,ciesze sie z spotkałem pana doktora i dażę zaufaniem.Polecam pana doktora innym chorym.B.Cz.

lekarz Agnieszka Malarska

Rehabilitant

UniPoliMed Sp. z o.o.
Chełmska 16/18
95-100 Zgierz

Pani doktor niezwykle kompetentna, z cierpliwością i uwagą wysłuchująca pacjenta. Wywiad rzetelny i wnikliwy. Niezwykle miła i oddana swej pracy. Szukająca najlepszych rozwiązań. Godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Stanisław Łupiński

Musierowicza 1 B/C
95-100 Zgierz

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marta Dynowska

Lekarz rodzinny

B. Prusa 11 m.25
95-100 Zgierz

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak holistycznie dobrego specjalisty w swojej dziedzinie. I nie jestem osamotniona w tej opinii, bo gabinet pęka w szwach. Korzystamy z mężem z usług Pani doktor od co najmniej 7-10 lat.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Anna Rady

Lekarz rodzinny

Nowa 55
95-100 Zgierz

Jedna z Najelepszych Lekarzy na calym globie. Pozdrawiamy serdecznie Krystyna Jozef i Krystian Blaszczyk .
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Piotr Szadkowski

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Miłosz Dobrogowski

gen. Henryka Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pan doktor przyjął mnie na oddzial potocznie mówiac"z ulicy". Poświecil mi czas i uwagę, wyznaczył termin operacji tarczycy, i sam ja wykonał. Po operacji codziennie zaglądał do mnie na salę I miał czas żeby wytłumaczyć mi co się ze mną dzieje. W dzisiejszych zagonionych czasach to naprawdę niezwykłe, że życxliwośc i kompetencje mieszczą się w jednym czliwieku, z całego serca polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena Rafalska

Elżbieta Wilamowska

Struga 3
95-100 Zgierz

najlepsza pani dr pod sloncem, lepszej sie nie znajdzie, polecam. fachowa pomoc i kompetentna osoba.

lekarz Tomasz Stasiak

Owsiana 6
95-100 Zgierz

Moja mama Alicja Cz trafiła do szpitala MSWiA na Oddział Wewnętrzny , Pododdział Kardiologii w Łodzi 30.07.2023 w bardzo ciężkim stanie. Pan doktor Tomasz Stasiak dołożył wszelkich starań aby jej pomóc. Niestety podeszły wiek i nałożenie różnych chorób spowodowały, że mama zmarła.Podejście Pana dr Stasiaka do osoby starszej ,schorowanej było pełne maksymalnego zaangażowania . Cały personel Szpitala ma ludzką twarz. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Ordynator, Całemu Personelowi , a w ...
Opinia dodana przez: Marzena Cz

Katarzyna Bałaban

Chirurg stomatolog, Protetyk

Parzęczewska 17/19
Zgierz

Bardzo fachowa obsługa pacjenta.Jestem zadowolony w 100%.