lekarz Anna Kazanowska

Kategorycznie odradzam jakiekolwiek leczenie i konsultacje u tej okulistyki. Jako biegła sądowa podważyła opinie wszystkich lekarzy z kliniki okulistycznej w Katowicach. Na sprawie karnej oznajmiła ,że nie pierwszy raz tego dokonała.Na dodatek nie odniosła się do istnienego badania i w prywatny sposób komentowała zdarzenie podczas ,którego doszło do przestępstwa. Drugi biegły sądowy nie zgodził się z jej opinią. Jako jedyna spośród co najmniej 10 lekarzy wydała krzywdzącą opinie odnośnie uszkodzenia narządu wzroku na skutek pobicia. W tym wypadku zadziałała na szkodę ofiary a tym samym działała na korzyść przestępcy podczas ...

Kategorycznie odradzam jakiekolwiek leczenie i konsultacje u tej okulistyki.
W tym wypadku zadziałała na szkodę ofiary a tym samym działała na korzyść przestępcy podczas procesu w sprawie karnej.

Jako biegły sądowy działa na zlecenie ZUS. Człowiek który ma duzą wadę wzroku dla niej tej wady nie ma. Wszyscy okuliści się mylą tylko ona ma racje. Jako lekarza nie polecam.

może jako lekarz jest dobra ale jako orzecznik stoi po stronie ZUS uprzejmie fałszywa, jej zdaniem uszkodzone centralnie oko widzi dobrze i nie ważne, że drugie widzi idealnie to uszkodzone widzi adekwatnie do wieku pacjenta a to ze okulary nie korygują wzroku to jaj zdaniem prawidłowe widzenie do wieku... ( normy przewidują ze osoba 50 letnia ma widzieć 4 rząd od góry a że widzi lepiej to się powinna cieszyć ....czyli jak jest przyjęte że masz pracować do 67 a masz problem z kręgosłupem to jesteś zdolny a niedomaganie jest adekwatne do norm wiekowych.
Jeżeli masz skierowanie z ZUSu na badanie to zapamiętaj jest uprzejmie fałszywa jak każdy ruski

Badanie dna oka wykonała bez podania kropli i potwierdziła tylko, to co potwierdzili poprzedni okuliści. Natomiast wykonała synowi test mucha, sama stwierdziła, że on tego nie widzi- czyli test wyszedł negatywnie. W opinii sądowo-lekarskiej napisała, że test wyszedł pozytywnie, a syn na pewnie widzi lepiej skoro test mucha wyszedł pozytywnie. Nie polecam.

Pani doktor jest bardzo miła i zna się na rzeczy, leczy super, lęczę się już od 25 lat u niej i nie narzekam, niech żyje sto lat. Polecam

Przyszłam do Pani Doktor z moim 10-cio miesięcznym synkiem, który miał zatkany kanalik łzowy w prawym oczku. Po tygodniu kropienia i masażu oczka Jasiek w końcu ma piękne czyste, bez ropienia oczko!!! Jestem przeszczęśliwa, gdyż wiele lekarzy wysyłało Jasia na sondowanie. Super Dziękuję

Z całym sercem polecam Panią Doktor - niezwykle miła i kompetentna lekarka, wzbudzająca zaufanie i wiarę w Prawdziwych lekarzy z powołania. Gorąco polecam profesjonalizm P. Doktor

Wizyta prywatna bardzo dokładne i profesjonalne badanie,

Wizyta prywatna bardzo dokładne i profesjonalne badanie,

lubie gdy bada mnie lekarz kompetentny polecam

lubie gdy bada mnie lekarz kompetentny polecam

Bardzo miła pani doktor, kompetentna, odpowiadała na wszystkie nurtujące pytania. Troszkę trzeba się naczekać w poczekalni, ale za to przebadała moje oczy "na wszystkie strony". Polecam.