Filtruj terminy

Okulista Tychy

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Fantastyczna pani doktor. Od 10 lat prowadzi mój przypadek i zawsze cenię sobie jej rady, pomoc oraz jej podejście.

Arkamed

Zawiść, Tychy

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

WSS nr 1
Edukacji 102
Zawiść, Tychy

Szkoda, że p.Magda już w szpitalu nie pracuje :(

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!!
Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z.
Jest pełna wiedzy i kompetencji.
W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu.
Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

43-100 Tychy

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę.
Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

Grota Roweckiego 57
43100 Tychy

Lekarz godny polecenia. Leczy mnie od ponad 20 lat, trafiłem do niego po tym gdy przez niemal rok nosiłem okulary przepisane na złą wadę, "lekarka" uznała, że nie znam liter, a ja ich nie widziałem bo dobierała szkła do złej wady. Pan doktor od razu rozpoznał, że mam trudną wadę bo astygmatyzm mieszany. Pan doktor zawsze w uprzejmy i kompleksowy sposób przeprowadza badanie. Nie wierzy ślepo komputerowemu badaniu tylko zawsze ...
Opinia dodana przez: Kamil

43-100 Tychy

Należy dziękować Bogu, że są tacy lekarzee, ja dziękuję każdego dnia ,Jestem pelna yznania, ale przede wszystkim wdzięczności.

43-100 Zawiść, Tychy

Ta doktor, to nie tylko talent i umiejetnosci, ale ma kobieta serce.
To sie bardzo liczy.
Serce wieksze niz zycie.
Przujechalbym do niej na wizyte nawet z drugiego konca Swiata.
Nie znam drugiego tak dobrego specjalisty. A moje oczy sa powaznym wyzwaniem dla specjalistow od oczu.
Jak najbardziej godna polecenia :)
Opinia dodana przez: Yogi Mik

43-100 Tychy

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością!
Z okazji Świąt Bożego ...
Opinia dodana przez: W.Macicki

Okuliści w Tychach