lekarz Mirosława Sacha

Okulista

1,8

Juz po pierwszej minucie chcialam wyjsc. Pani doktor traktuje pacjenta, jak przedmiot i to jeszcze taki, ktorego trzeba sie pozbyc jak najszybciej. Nie rozmawia z pacjentem, mruczy tylko, cos pod nosem. Ale najlepsze jest na samym koncu, gdy nie daje recepty do reki, tylko zanosi prosto do optyka u ktorego ma gabinet.

Jestem bardzo zadowolona z badania, uważam, że Pani dr jest kompetentnym lekarzem, miłym i jak najbardziej wzbudziła moje zaufanie.

Potwierdzam w 100% brak jakichkolwiek przesłanek do bycia lekarzem okulistą -profesjonalizm to pojęcie pani lekarz obce zupełnie, bardzo nieprzyjemna i niemiła w obyciu do tego wręcz momentami bezczelna. Sprawia wrażenie jakby to pacjent był dla niej a nie lekarz dla pacjenta, pospieszne traktowanie i nieprecyzyjne porady czy wytyczne przy dalszym postępowaniu z chorobą.. Zdecydowanie odradzam wszystkim zainteresowanym, pozostaje wierzyć że są jeszcze na tym świecie lekarze z odmiennym podejściem do swojego zawodu niż pani doktor Sacha !! !

Zgadzam się z opiniami wyżej, Pani doktor zdecydowanie minęła się z powołaniem, zdecydowane NIE !!! Wychodząc z jej gabinetu traci się wiarę w ludzi i lekarzy!

Wychodząc z jej gabinetu traci się wiarę w ludzi i lekarzy!

Najgorszy i niekompetentny lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze!!!Odradzam stanowczo!!!!