lek. stom. Anna Król

Pierwszy raz wybrałam się do tego gabinetu bo jako jeden z nielicznych miał rentgen cyfrowy. Tutaj też w końcu robiłem kanałowe i tak już zostało bo teraz biegam tam z każdymi ubytkami. Pani Anna Król jest dobrym stomatologiem i to poczułem już w sumie przy pierwszej wizycie kiedy na szczęście nie było żadnego bólu. Jeżeli jest taka potrzeba proponuje znieczulenie i ja się już w sumie o nic nie muszę martwić. Ceny nie są najniższe ale u każdego stomatologa jest w zasadzie podobnie pod tym względem

Pani Anna mnie uratowała jak byłem w potrzebie i do dzisiaj jestem jej za to bardzo wdzięczny. Miałem dość dużą dziurę która zaczęła robić się od środka i nadawała się do kanałowego już od dłuższwego czasu ale niestety nawet jej nie widziałem i zareagowałem dopiero jak zaczęło boleć. Na szczęście leczenie poszło dosyć sprawnie i szybko więc długo się tym nie przejmowałem. Cena jak za kanałowe w sumie też w porządku. Zdarzało mi się już płacić więcej

Do gabinetu pani Ani chodze i ja i moje dzieci i zawsze jest wszystko ok. Zazwyczaj umawiamy sie po prostu wszyscy razem zeby juz nie tracic czasu na osobne dojazdy i nigdy nie ma z tym problemu. Maluchy jak to maluchy dentysty sie boja ale pani Król potrafi rozladowac atmosfere i jakos to idzie. Jak nie ma bolu to tez nie ma paniki a wazne jest to zeby lekarz mial dobre podejscie do takiego malego pacjenta

Do tej pani stomatolog trafiłam na początku dlatego że odpowiadała mi lokalizacja bo to niedalko mojego biura. Jak się okazało trafiłam dobrze. To bardzo miła i ciepła osoba a także delikatny i doświadczony lekarz. Na początku była wizyta kontrolona. Pani Ania spisała wszystkie moje ubytki i rozplanowała leczenie tak żebym nie poszła z torbami i żeby nie robić wszystkiego za jednym zamachem. Poleciła mi też wybielanie lapmą z którego jestem bardzo zadowolona

Jakoś tak wyszło że u pani Ani robiłam moje pierwsze w życiu kanałowe. Wiedziałam że ząb ma dużą dziurę ale jak usłyszałam w jaki sposób trzeba go leczyć to się trochę przeraziłam bo słyszałam już wiele opowieści na ten temat. Wzięłam oczywiście znieczulenie i o dziwo cały zabieg był zupełnie bezbolesny. Do gabinetu na pewno wrócę. Są kolejki i trzeba się umwiać z większym wyprzedzeniem ale jak nie ma nic pilnego to nie jest to problem

W gabinecie pani Król robiłam swego czasu aparat na zęby. Najpierw usunęła mi wszystkie ubytki, potem doradziła jaki aparat sprawdzi się najlepiej i zajęła się całym przygotowaniem. Minęło już kilka miesięcy i wciąż czekam na efekty ale jestem dobrej myśli. Wszystko było ogarnięte bardzo profesjonalnie i bardzo podobało mi się to że zostałam potraktowana indywidualnie. Czasami lekarze stawiają na takie masówki z pacjentami, że nawet nie pamiętają co u kogo mają robić

Do tego gabinetu chodzimy razem z mężem. Zwykle razem umawiamy się na wizyty i wtedy jedziemy jednym autem - tak jest nam wygodniej. I mnie i mojego mężowi bardzo opieka pani Król odpowiada. Nigdy nie mieliśmy żadnym problemów po jej leczeniu. Wszystko szło dobrze i na szczęście bezboleśnie bo lekarka wie kiedy dać znieczulenie i zawsze o tym pamięta. Oboje jesteśmy zadowoleni i na pewno będziemy tam wracać

Pani Król ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko robi delikatnie, uprzedza że warto sobie wziąć znieczulenie kiedy rzeczywiście jest taka potrzeba i w zasadzie jeszcze ani razu nie odczułam w jej gabinecie żadnego bólu, nawet przy kanałówce. Poprawiała mi już kilka razy to co "nie wyszło" innym dentystom i teraz już chodzę tylko do niej bo wiem że mi niczego nie zpesuje. W najbliższym czasie planuję licówki i słyszałam że dobrze sobie w tym temacie radzi

Jakiś czas temu strasznie zaczęła mnie boleć ósemka i wyszło na to, że muszę ją chirurgicznie usunąć. Padło na gabinet pani Anny Król, bo mają tam i rentgen cyfrowy i ogólnie oferują tego typu zabiegi. Samo przeżcie mało przyjemne bo przez tydzień byłem wyjęty z życia, ale sam zabieg bardzo profesjonalny i bezbolesny (na znieczuleniu oczywiście). Po tygodniu byłem ściagać szwy, wszystko się fajnie zagoiło i na tym skończyły się moje cierpienia. Miejsce godne polecenia.

Pani Ania jest w sumie takim naszym dentystą rodzinnym bo chodzimy do niej i my z mężem i nasze nastoletnie córki. Leczenie zawsze przebiega bezproblemowo ale my też jakichś szczególnych problemów z zębami nie mamy. Chodzimy tu po standardowe plomby, mąż miał też raz kanałowe. Gabinet jest ogólnie bardzo przyjemny i nawet nie ma się co bać dentysty jak się tam chodzi bo ze znieczuleniem nic mnie nigdy nie bolało

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024