lek. stom. Anna Król

Pani Król ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko robi delikatnie, uprzedza że warto sobie wziąć znieczulenie kiedy rzeczywiście jest taka potrzeba i w zasadzie jeszcze ani razu nie odczułam w jej gabinecie żadnego bólu, nawet przy kanałówce. Poprawiała mi już kilka razy to co "nie wyszło" innym dentystom i teraz już chodzę tylko do niej bo wiem że mi niczego nie zpesuje. W najbliższym czasie planuję licówki i słyszałam że dobrze sobie w tym temacie radzi

Pierwszy raz wybrałam się do tego gabinetu bo jako jeden z nielicznych miał rentgen cyfrowy. Tutaj też w końcu robiłem kanałowe i tak już zostało bo teraz biegam tam z każdymi ubytkami. Pani Anna Król jest dobrym stomatologiem i to poczułem już w sumie przy pierwszej wizycie kiedy na szczęście nie było żadnego bólu. Jeżeli jest taka potrzeba proponuje znieczulenie i ja się już w sumie o nic nie muszę martwić. Ceny nie są najniższe ale u każdego stomatologa jest w zasadzie podobnie pod tym względem

Całkiem przyjemny gabinet. Mam małe uczulenie na dentystów a tu czuję się całkiem dobrze. Teraz już na szczęście są takie znieczulenia dzięki którym tego bólu nie czuje się już praktycznie wcale. Robiłem tu parę plomb, wyrywałem ósemkę i za każdym razem zajmowano się mną na wysokim poziomie

Leczę się tu regularnie i nie mam na co narzekać. Nawet kanałowe którego się bardzo bałam w ogóle nie bolało. Jest dobnre znieczulenie, fachowa opieka i nawet jak ktoś się boi wizyt u dentysty tu powinien poczuć się dobrze

Gabinet bardzo w porządku. Chodzę tam już jakieś pół roku na regularne leczenie ubytków. W międzyczasie było też jedno kanałowe i na szczęście obyło się bez bólu. Jak już wszystko doleczę to pewnie będę miał dłuższą przerwę ale pani Król to dobra dentystka więc w razie potrzeby warto się tam wybrać

Usuwałem tu ostatnio ząb i robiłem implant. Wszystko w porządku. Odpowiada mi lokalizacja gabinetu bo jest akurat niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Lekarka też profesjonalna i pomocna. Potrafi wysłuchać i doradzić a do tego skutecznie leczy. Pewnie się tam jeszcze wybiorę jeżeli będzie taka potrzeba bo chyba kilka plomb też by mi się przydało

Do pani Ani zabrałam ostatnio moją córeczkę. Sama leczyłam się u niej już jakieś pół roku więc wiedziałam że jest dobrym specjalistą. Zaproponowała nam kolorowe plomby czym sprawiła małej sporo szczęścia i odwróciła jej uwagę od samego zabiegu. Obie wyszłyśmy z gabinetu zadowolone :)

U pani Anny Król robiłam swego czasu koronę i jestem bardzo zadowolona z efektów. Gabinet jest przyjemny, lekarka sympatyczna i kompetentna więc pewnie będę chodziła tam też na standardowe leczenie. Widzę że można zapisac się na konsultację z rozpisaniem planu leczenia i brzmi to całkiem sensownie

Jakoś tak wyszło że u pani Ani robiłam moje pierwsze w życiu kanałowe. Wiedziałam że ząb ma dużą dziurę ale jak usłyszałam w jaki sposób trzeba go leczyć to się trochę przeraziłam bo słyszałam już wiele opowieści na ten temat. Wzięłam oczywiście znieczulenie i o dziwo cały zabieg był zupełnie bezbolesny. Do gabinetu na pewno wrócę. Są kolejki i trzeba się umwiać z większym wyprzedzeniem ale jak nie ma nic pilnego to nie jest to problem

W gabinecie pani Król robiłam swego czasu aparat na zęby. Najpierw usunęła mi wszystkie ubytki, potem doradziła jaki aparat sprawdzi się najlepiej i zajęła się całym przygotowaniem. Minęło już kilka miesięcy i wciąż czekam na efekty ale jestem dobrej myśli. Wszystko było ogarnięte bardzo profesjonalnie i bardzo podobało mi się to że zostałam potraktowana indywidualnie. Czasami lekarze stawiają na takie masówki z pacjentami, że nawet nie pamiętają co u kogo mają robić