Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w sposób nieszablonowy podejść do zaburzeń pacjenta. Czasami nawet na bieżąco w czasie zajęć wymyśla ćwiczenia i zabawy, żeby tylko zachęcić dziecko do współpracy, a jak wiemy 4-latki nie zawszą są chętne, zwłaszcza jak coś im nie wychodzi. Bardzo polecam - ze wiedzę i kreatywność :)

polecam :) Pani doktor jest bardzo kompetentna. szybko diagnozuje problemy i skutecznie pomaga. Potrafi dobrze wytłumaczyć jak ćwiczyć. Miłe jest także to, że chętnie przekazuje dodatkowe materiały (wierszyki, prezentacje) pomagające w pracy z dzieckiem

polecam :)

Pełny profesjonalizm w pokonaniu mojego problemu dot. nie wymawiania głoski "r" mimo tego, że żyłam z tą wadą wymowy 28 lat. Bardzo dziękuje

przyszłam do pani logopedy z problemem jąkania i zostałam dosłownie wyśmiana. Nie była to miła wizyta. Byłam w gabinecie ponad godzinę, nadal nie wiem dlaczego mówię niepłynnie i co mam z tym robić. Pani pokazała 2 ćwiczenia oddechowe i TYLE!! STRATA PIENIĘDZY

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani logopedy. Bardzo rzeczowa, kompetentna osoba umiejąca rozmawiać z małymi dziećmi. Zdecydowanie polecam!!! :-)

Miła, uprzejma, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Wizyty dla mojej pociechy są przyjemnością nie obowiązkiem co znacznie ułatwia nam leczenie.

Byłam z dzieckiem i potwierdzam opinie, ze jest to bardzo kompetentna osoba i zna się na swoim fachu. Wcześniej byłam u kilku logopedow począwszy od logopedy w przedszkolu po prywatnego u którego zostawilam dużo pieniędzy i nic nie pomógł. tutaj tez wizyty nie są najtańsze (niestety!) ale chociaż wiem za co płace i widzę efekty u dziecka

Praca z moim dzieckiem bardzo mi się podobała, sama dużo się nauczyłam. Niestety jednak nie było poprawy wymowy, ale być może przyczyny leżą po stronie syna, lub potrzebne więcej czasu. Jak dla mnie godna polecenia.

Gorąco polecam, Pani logopeda kompetentna, mająca świetne podejście do dzieci. Ćwiczenia która proponuje są na tyle różnorodne, że dziecko nie ma możliwości się znudzić.

Polecam panią logopedę gorąco i z przekonaniem. W krótkim czasie wyprowadziła mojego syna z seplenienia. Syn lubił wizyty i chętnie ćwiczył w domu.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Kraków"?

oś.Oświecenia 36/62

Gabinet logopedyczno - psychologiczny