Filtruj terminy

Logopeda Dziecięcy Kraków

mgr Anna Krupicka-Stępień

Gałczyńskiego 2

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w sposób nieszablonowy podejść do zaburzeń pacjenta. Czasami nawet na bieżąco w czasie zajęć wymyśla ćwiczenia i zabawy, żeby tylko zachęcić dziecko do współpracy, a jak wiemy 4-latki nie zawszą są chętne, zwłaszcza jak coś im nie wychodzi. Bardzo polecam - ze wiedzę i kreatywność :)
Opinia dodana przez: S.

mgr Izabela Malicka

ulica Wicherkiewicza 19/2a

zdecydowanie polecam, byłam już u dwóch logopedów ze swoją córeczką i nikt jej nie zbadał tak dokładnie jak Pani Iza- włącznie z badaniem słuchu i zgryzu Julki. Na każde zajęcia Julka nie może się doczekać. Moim zdaniem logopeda z powołaniem!!!Ala-mama Juli

mgr Anna Kurpaska

ulica Zachodnia 5/7a

Uwielbiam Panią doktor panią Anie tyle mi pomogła dała drugie życie że znów mogę mówić i własnie bo potrzebuje jej porady jadę do niej po 10 latach już jutro :) Do Pani Dr. Kurpaskiej zawsze w krzysach jak do matki iść trzeba
Opinia dodana przez: Franciszek Kuczaj

mgr Anna Karaś

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Poradnia dla Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu

Kraków

Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy
Opinia dodana przez: muminek1

mgr Regina Panaś

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny gabinet logopedyczny
ul. Felińskiego 31/24
Kraków

Pani Regina jest wspaniałą, kompetentną, zawsze chętną pomagać innym osobą. Jej wiedza i zaangażowanie w terapię męża spowodowały, że znów mamy ochotę spotykać się z rodziną, znajomymi. Niegasnący optymizm i serce, które wkłada w swoją pracę powodują, że mąż - mimo trudności w porozumiewaniu się - podejmuje codziennie walkę ze swoimi słabościami i chętnie ćwiczy, by coraz lepiej mówić i funkcjonować. Zawsze wszystko nam wyjaśnia, ponadto jest dostępna pod telefonem ...
Opinia dodana przez: Emilia

mgr Małgorzata Binkowska-Mally

Centrum Terapii Mowy
ul. Pod Stokiem 41/1a Kraków
Kraków

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystamy z synem lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Nie ukrywam, że w związku z brakiem możliwości porównania z innymi lekarzami moja ocena może być mało obiektywna. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Chętnie usłyszałabym opinie innych osób na temat Pani Małgorzaty.

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza

Pełen profesjonalizm

Joanna Bruno-Kamińska

Kraków

Ze wzgledu na kompetencje-zdecydowanie polecam, bo pani logopeda ma ogromna wiedze ale odrzucajacy jest jej sposob prowadzenia zajec. Na mojej wizycie była opryskliwa i nie miła (dla mnie) zanim jeszcze zajeła sie badaniem dziecka. Poszłam do niej z polecenia, ale nie odpowiada mi jej sposob rozmowy i traktowanie mnie z góry.

Jola Marciniak-Grela

Logopeda dziecięcy

Kraków

minęła się z powołaniem. małomiasteczkowa mentalność.
Kraków Logopeda dziecięcy mgr Gabriela Dykas

mgr Gabriela Dykas