lekarz Anna Kubacka

Dermatolog

Lekarz z powołania, zawsze służy pomocą. Zarówno prywatnie jak i na NFZ identyczne podejście - fachowe i miłe. Cała Rodzina leczona u Pani Doktor i tylko trafne diagnozy. Oby więcej takich lekarzy. Polecam!

Oby więcej takich lekarzy. Polecam!

Uważam że Pani nie potrafi dobrze ocenić stanu pacjenta, postawiła błędną diagnozę i przepisała niewłaściwy lek czym mogła zrobić dużą krzywdę- absolutnie nie nadaje się do leczenia małych dzieci!!!!!!!!!!!! Może dla dorosłego błędna diagnoza oznacza więcej wydanych pieniędzy o tyle w przypadku małego dziecka kończy się to szpitalem!!

Uważam że Pani nie potrafi dobrze ocenić stanu pacjenta, postawiła
błędną diagnozę i przepisała niewłaściwy lek czym mogła zrobić
dużą krzywdę- absolutnie nie nadaje się do leczenia małych

Po pierwszej wizycie byłem raczej sceptycznie nastawiony, ale później okazało się, że pani doktor na prawdę wie co robi. zdecydowanie polecam :)

Pani doktor zwykle przyjmuje pacjentów powiedziała bym hurtowo. Pacjenci są rejestrowani chyba co 5 minut. W moim przypadku było zaskoczenie, Pani doktor zaangażowała się w leczenie mojej łuszczycy. Od razu w tym samym dniu zaczęłam naświetlania ( za które płaci fundusz), dostałam leki, które naprawdę mi pomogły.

Dzięki Pani doktor przypisują bardzo tanią robioną w aptece maść wyleczyła mnie z okropnego atopowego zapalenia skór. dobrała odpowiednie kosmetyki i do dziś mam problem ze skórą z głowy.

Wspaniały oraz kompetentny lekarz.Poświęca wiele czasu pacjentom.Polecam panią Doktor,przez wielkie D.Więcej takiego formatu specjalistów sobie życzmy.Pozdrawiam.Pacjentka.

Byłem pierwszy raz ,mam problem z grzybicą języka ,jestem zadowolony.

Byłem pierwszy raz ,mam problem z grzybicą języka ,jestem zadowolony.

Pani doktor to bardzo miła osoba.Leczę u Pani doktor różne problemy skórne, z przerwami od paru lat i to skutecznie. Ostatnio pojawił się problem z wypadającymi włosami.Pani doktor obejrzała skórę głowy, przeprowadziła ze mną wywiad, zleciła zrobienie badań, czy przypadkiem nie mam problemów z tarczycą, co tłumaczyło by nadmierne wypadanie włosów.Zaleciła dwie papki na skórę głowy, 5 zł za sztukę,zatem nie są to moim zdaniem, drogie lekarstwa oraz jakiś żel i tabletki. W sumie cenowo wyniosło to około 80 zł. Reasumując stwierdzam, iż nie jest to leniwa osoba i naprawdę jest dobra w swoim fachu. Polecam!!!!!!!

Świetna specjalistka. Od trądziku super

Świetna specjalistka. Od trądziku super