Dermatolog Legnica

Heweliusza 24 lok. 3
59-220 Legnica

Bardzo dobry, wszechstronnie wykształcony lekarz starej daty - specjalista godny polecenia. Wyleczył mnie i wiele znanych mi osób chociaż specyfika chorób skórnych jest niezwykle trudna i niedowartościowana.

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Platanowa 17
59-220 Legnica

Byłam u doktora z synem i się nie zawiodłam , świetny specjalista, kontaktowy, wytłumaczył wszystko , odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania dotyczące trądziku a co najważniejsze widzę świetne efekty leczenia. Syn jest bardzo zadowolony.

Opinia dodana przez: Aneta

Centrum Medyczne w Legnicy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Libana 7
59-220 Legnica

Spotkałem na swojej drodze wielu lekarzy ,lekarzy,i "lekarzy''a to z racji Mojego bogatego i pechowego życia i chorób które nie mają się do kogo przyczepić!!!Natknąłem się na lekarzy którzy naprawiali to co s.......li ich koledzy,miałem też szczęście poznać ludzi-lekarzy,pasjonatów,fachowców,lekarzy których cechuje wiedza i empatia!! Do tych ludzi-lekarzy zaliczam Panią dr.SIWICKĄ ..Nie trudnię się pisaniem opinii na zlecenia,byłem pacjentem Pani dr.i jestem pod wrażeniem kompetencji i empatii ..

Opinia dodana przez: Leszek

A.Asnyka 8
Legnica

przez wiele lat leczyłam się u różnych lekarzy, zawsze przepisywano mi maści, które powodowały przebarwienia skóry a problem cały czas powracał. Dr Moralewicz polecił mi krem do ciała, po którym nie mam przebarwień a moja skóra wygląda świetnie.

Okulickiego 1A / 3
Legnica

Po pierwszej wizycie byłem raczej sceptycznie nastawiony, ale później okazało się, że pani doktor na prawdę wie co robi. zdecydowanie polecam :)

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

odnoszac sie do komentarza nizej: pierw musza byc "lekkie leki", Pani doktor musi wiedziec jak wasza skora reaguje na niektore skladniki tych "niby lekow", oraz zeby przygotowac skore do tych silniejszych.
moja ocena jest w 100% pozytywna. moge z czystym ...

moja ocena jest w 100% pozytywna. moge z czystym sumieniem polecic tego dermatologa. leki zapisywane przez pania doktor kosztowaly mnie 5zl (x2 szt.), 10zl (2 szt.), plyn do mycia twarzy (x3 szt. ok 10zl), to nie jest duzo, a jesli chodzi o zdrowie i wyglad, to juz w ogole grosze... na zakonczenie chce dodac, aby oceniali tylko ci, ktorzy nie oczekiwali cudow po 1 wizycie. jeszcze raz polecam!

Chojnowska 13 lok. 2
59-220 Legnica

Zupełnie dziwię się komentarzowi poniżej. Przychodzę z moimi skomplikowanymi problemami skórnymi do Pani Doktor (inni lekarze nie potrafili mi pomóc) i jestem zachwycona efektami leczenia oraz podejściem Pani Doktor do pacjenta (zawsze poświęca dużo czasu, dokładnie tłumaczy)! Doskonały lekarz i przemiła osoba.

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Super lekarzem leczę się u niej od 18 lat i nikt mi nie powie że się nie zna . Diagnozę stawia zawsze trafną

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

Ma trudny charakter, jednak jest bardzo kompetentny w działaniu. Proszę się nie kierować chwilowym brakiem cierpliwości tego lekarza, bo jest świetnym diagnostom i ma odwagę sprostać trudnym przypadkom.

Wł.Grabskiego 46