lekarz Anna Kuzicka

2,9
2,9

Zdecydowanie odradzam, każdy inne ginekolog leczy nadżerke, wg niej to niepotrzebne a mam już zaraz 2 lata nadżerke ;/ , poza tym jak sie okazało że mam złą cytologię to mialam juz 3 cytologie, i mase tabletek które mi przepisywała chyba metodąprób i błędów...;/ szkoda czasu i pieniędzy. Sama cytologia jest bolesna i za każdym razem leci krew... na szczęście w Gorzowie jest niejeden lekarz który korzysta z patyczka przy robieniu cytologii. Ja osobiście więcej nie odwiedzę tej ginekolog...;/

Moje pierwsze badanie było straszne- oczywiście zaczęłam krwawić,bol byl ogromny, a pani doktor krzyczala,ze zle sie ulozylam na fotelu, mimo,ze to byl pierwszy raz i nie wiedzialam jak to zrobic. Mimo,ze minęlo juz pare dni od wizyty, to dalej odczuwam bol. Pani doktor bardzo chaotyczna, wykryla u mnie wadę,ale nie raczyla mi objasnic tego zagadnienia. Przynajmniej wiem,ze juz w zyciu do niej nie pojdę.

Przynajmniej wiem,ze juz w zyciu do niej nie pojdę.

krótko, zwięźle i na temat, doceniam takie podejście, lubie rzeczowe podejscie do problemu

Moja pierwsza wizyta ginekologiczna była w gabinecie dr. Kuzickiej. Po przebadaniu mnie, dr powiedziała że wszystko jest dobrze. Tak jednak nie było- po drugiej wizycie u innego lekarza, potwierdziły się moje przypuszczenia że już chorowałam.

wizyta u p. dok była wyjęta niczym z horroru gabinet , pani dok sprzęt lub jak ktoś woli jego brak . nie otrzymałam odpowiedzi na nurtujące pytania po powierzchownym i szybkim badaniu recepta i nara ! na szczęście pojawiła się nowa Pani dok Szymczak która jest rewelacyjna od razu widać zmiany w gab.uśmiech od pierwszej sekundy i nie ma pytań bez odpowiedzi !

witam byłam u pani doktor, żeby sie upewnić, czy jestem w ciąży, sam widok gabinetu mnie trochę przeraził, no i brak USG, dla mnie to było ważne pani doktor po badaniu potwierdziła ciąże, powiediała, że wszystko jest dobrze, ciąża rozwija się prawidłowo... w rzeczywistości ciąża była martwa od 2-3 tygodni,a dla pani doktor wielkim problemem było to, że przy badaniu metalowym wziernikiem zaczęłam krwawic, jeszcze miała pretensje, że wcześniej nie zdążyłam zrobić cytologii jak dla mnie pani doktor nadaje sie tylko do wypisywania recept... nie polecam takiego lekarza

witam

jak dla mnie pani doktor nadaje sie tylko do wypisywania recept...
nie polecam takiego lekarza

witam:) bardzo rozczarowała mnie wizyta u dr.Kuzickiej.. poszłam aby potwierdzić czy jestem w ciąży.Pani była nie sympatyczna,zamiast odpowiadać na moje pytania,rozprawiało o tym jak to kobiety chodzą na zwolnienia lekarskie:)po jej przebadaniu znalazłam się w szpitalu...odradzam wizyty u takiego lekarza

witam:) bardzo rozczarowała mnie wizyta u dr.Kuzickiej..

Pani doktor zdobyła moje zaufanie już w pierwszej minucie wizyty. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, której strasznie sie bałam. Pani doktor wszystko dokładnie wytłmaczyła, była bardzo sympatyczna, opowiedziała "normalnym" językiem o chorobie. Od pierwszej wizyty zaczęła leczenie i teraz już będę chodzić na kasę chorych. Polecam bardzo serdecznie!

Gorąco polecam, jestem pacjentką dr Kuzickiej od 20 lat, zawsze spotykam się z uprzejmością, rzeczowością, kompetencją i zwykłą ludzką życzliwością. Wizyta u doktor Kuzickiej w gabinecie na koszt NFZ i wizyty prywatne u innych lekarzy prezentują ten sam pozim uprzejmości, dociekliwości w wyjaśnieniu dolegliwości i wytłumaczeniu pacjentowi skomplikowanych medycznie zagadnień związanych ze zdrowiem. E.K.

E.K.

Pani doktor duzo mowi,ale na temat danej choroby,czesto tlumaczy b.dokladnie naczym to wszystko ,,jest oparte,,lub czym spowodowane.dla mnie b.dobry specjalista.