lekarz Anna Loba

2,6
2,5

najgorszy lekarz jakiego mialam okazje poznac

najgorszy lekarz jakiego mialam okazje poznac

Tak jak napisano wcześniej - bezduszny lekarz. I pomyśleć, że tacy ludzie składają przysięgę Hipokratesa! Na wizytę wzięłam ze sobą 120zł, bowiem od znajomej słyszałam, że wizyta kosztuje 100 zł. Pani doktor zażyczyła sobie jednak 150, a kiedy powiedziałam, że mam tylko 120, stwierdziła, że jak się nie ma to się nie przychodzi do lekarza. Ponadto, nie wykonała żadnych badań oprócz komputerowego badania wzroku, które wykazało podstawową wadę wzroku. Pani doktor stwierdziła, że mój zez ma tylko 1 mm i nie ma sensu operować. Jak się później okazało, mój zez jest o wiele większy, ale pani doktor nie wiedziała o tym, bo jest to zez utajony, co można było wykryć poprzez 'rozproszenie' moich oczu(badanie to zajęłoby nie więcej niż 2-3minuty). Co więcej, lekarka oburzyła się, że nie noszę okularów, na co odpowiedziałam, że 10 lat wcześniej (w wieku 5 lat) miałam przepisane okulary, ale bardzo bolała mnie po nich głowa, więc jako dziecko nie chciałam ich nosić. Okazało się, że ból głowy spowodowany był złym dobraniem szkieł (zbyt duża różnica). Kiedy wspomniałam, że to właśnie ona mi je dobrała (leczyłam się u niej jako dziecko), stwierdziła, że to niemożliwe. Cóź, chyba fakty mówią same za siebie. Na szczęście po specjalistycznych badaniach w szpitalu, które wykazały niedowidzenie, astygmatyzm, niezborność i nadwzroczność dostałam okulary pryzmatyczne - czyli takie, które ustawiają oko by nie zezowało. Mam szczęście, że trafiłam na prawdziwych lekarzy - których priorytetem jest pomoc pacjentowi, a nie wyłudzenie jak największej kwoty za prywatne wizyty, które nie są przeprowadzane tak jak być powinny.

Pani docent Loba jest przede wszystkim wybitnym specjalistą w zakresie leczenia zeza. Moja historia z Panią docent zaczęła się jakieś półtora roku temu, kiedy to po wielu latach wróciła mi choroba zezowa i trafiłam po długich poszukiwaniach dobrego specjalisty właśnie do jej gabinetu. Pani docent pomimo początkowych obiekcji spowodowanych pewnymi czynnikami zgodziła się podjąć mojego dalszego leczenia, które trwa do dziś. Pani docent Loba już na samym początku przeprowadziła wszystkie potrzebne badania i szybko zasugerowała pierwszą operację, którą osobiście przeprowadziła. Z drugą operacją było podobnie. Dokładnie powiedziała mi jak będzie wyglądała operacja, na czym będzie polegała i co będzie poprawiała. Również jeśli chodzi o termin, Pani docent poszła mi na rękę i wyznaczyła termin w wakacje kiedy mi pasuje, gdyż jestem studentką i nie każdy termin mi odpowiada. Dziś jestem niespełna dwa tygodnie po drugiej operacji i dochodzę do siebie. Nie mam porównania jaka jest Pani docent na państwowych wizytach, gdyż leczę się tylko prywatnie, ale dla mnie jest bardzo miła. Dziś z perspektywy półtora roku mojego leczenia i dwóch przebytych operacjach uważam, że nie mogłam po prostu lepiej trafić. Pani docent ma coś cudownego w swoich dłoniach i jestem jej za wszystko bardzo wdzięczna

Chodziłam do pani doktor prywatnie, przeprowadziła wszystkie badania, udzielała wyczerpujących odpowiedzi, była miła i starała się by moja operacja przeszła bezproblemowo. Wyznaczyła mi dogodny ternim operacji,kontrolowała mnie po niej i nadal co 4 - 5 miesięcy chodzę na kontrole. Wizyty są drogie ale rekąpensuje to kompetencja pani doktor.

Tak dwulicowego, bezdusznego i pazernego lekarza jeszcze nie spotkałam. Podczas prywatnej(drogiej) wizyty była bardzo miła, choć byłam ostatnim pacjentem i spieszyło się jej. Nie zechciała poświęcić mi zbyt wiele czasu. Raczej sugerowała, żeby umówić się na kolejną wizytę. Gdy zobaczyła mnie na wizycie państwowej, była wręcz oburzona, że nie kontynuuję leczenia prywatnie u niej. W momencie, gdy dowiedziała się, że szukałam pomocy u innego lekarz prywatnie, wręcz wykrzyczała mi, że nie ma obowiązku leczyć państwowo prywatnych pacjentów innych lekarz. Takie osoby psują opinię całej służbie zdrowia.