Okulista Łódź

- 147 lekarzy
+1 więcej

Gabinet
Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor operował mi oko. Jest to najlepszy specjalista, z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśnia. Sam moment operacji bardzo ciepło wspominam. Doktora poleciła mi kuzynka, której operował bardzo ciężką wadę wzroku, której leczenia nie chcieli się podjąć inni lekarze. Teraz obydwie mamy zupełnie zdrowe oczy. Nie jestem z Łodzi i uważam że warto nadrobić kilometrów, aby się przebadać u tak kompetentnego, wspaniałego specjalisty. Polecam gorąco ...
Opinia dodana przez: Marzena
+2 więcej

Gabinet
gen. Jarosława Dąbrowskiego 44a lok. 69
93-277 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest rewelacyjna. Wielokrotnie mi pomogła z różnymi już schorzeniami oczu. Można spokojnie jej zaufać. Zawsze doradzi. Gorąco polecam Wszystkim którzy szukają dobrego Specjalisty.
Opinia dodana przez: Anonim

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Na wizyty do Pani doktor chodzę od dziecka. Pani doktor to bardzo uprzejma, kompetentna i rzetelna osoba. Okulary dobiera bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemów. Polecam wszystkim znajomym i Państwo też. A.S.
Opinia dodana przez: Anonim

GABINET OKULISTYCZNY Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer
Parcelacyjna 14
91-141 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5

Świetny, wyjątkowy lekarz ! Nie tylko bardzo dobry okulista , ale Lekarz niezwykle wnikliwy i potrafiący wskazać przyczyny problemów z widzeniem (których inni okuliści nie widzieli). Dzięki rekomendacji znajomych trafiłam na szczęście do Pani Doktor , (po wieku wizytach u innych okulistów ).
Mam wreszcie dobre okulary - z jakimś pryzmatem- , i wykryła u mnie inny problem zdrowotny ; dzięki badaniu i wiedzy Pani Doktor trafiłam do ...
Opinia dodana przez: MM

Ośrodek Rehabilitacji - filia
Składowa 26/28
90-127 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy okulista jakiego znam! Zdjagnozował i skorygował moją wadę wzroku najlepiej z wszystkich dotychczasowych lekarzy, a mam z nimi kontakt od dziecka.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Jurczyńskiego 32 (bl. 244)
92-306 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Świetna pani doktor! Naprawdę polecam się do niej udać w razie jakiś problemów lub jeżeli ktoś chce zainwestować w soczewki kontaktowe! ;)
Opinia dodana przez: Klaudia
+4 więcej

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały człowiek i specjalista. Pani Doktor to kompetentna, ciepła, wspaniała osoba. Polecam w 100 %. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili z taką pasją, zaangażowaniem i wiedzą do swojej pracy, życie byłoby łatwiejsze.Polecam z całego serca panią Doktor. Dzięki wielkie Pani Doktor, że Pani jest !!!!!!
Opinia dodana przez: MARTYNA KRAWCZYK
+4 więcej

Gabinet
ulica Sienkiewicza 101/109/102
90-301 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor posiada ogromną wiedzę z zakresu okulistyki, wysokie kompetencje i wyjątkową kulturę osobistą, bardzo taktowny wobec pacjentów, z empatią wyjaśnia zagadnienia i problemy medyczne. Ma świetną rękę do zabiegów okulistycznych.
Opinia dodana przez: Małgorzata
+1 więcej

Gabinet
Cieszkowskiego 2 m. 39
93-504 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Leczę się z całą moją Rodziną. Rzetelna, dokładna i bez pośpiechu. Wszystko tłumaczy. Bada dorosłych i dzieci.
Opinia dodana przez: Grzegorz
+1 więcej

Profilaktyka i Zdrowie
Żeligowskiego 35/37
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest przesympatyczna. Trafiłam do niej z polecenia z powodu bólów oczu, podczas dokładnego badania łącznie z wysokospecjalistycznym badaniem GDX wykryła u mnie bardzo groźną chorobę- jaskrę.Dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, podała leki. Poświęciła mi dużo czasu za co jestem jej bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Anonim

Okuliści w ŁodziCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat