dr n. med. Nikolay Myalo

Byłam z mamą w Wieruszowie u P.doktora. Bardzo kompetentny i przesympatyczny lekarz, cierpliwy i poświęcający tyle czasu ile wymaga pacjent. Otrzymała mama pilne skierowanie do szpitala.Diagnoza super, mama jest już po zabiegu. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze. Do miłego zobaczenia.🙂🙂🙂

Dr Miało bardzo dokładnie zbadał moje oczy i wszystko mi wyjaśnił. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego i życzliwego specjalistę. Polecam!

Pan doktor operował mi oko. Jest to najlepszy specjalista, z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśnia. Sam moment operacji bardzo ciepło wspominam. Doktora poleciła mi kuzynka, której operował bardzo ciężką wadę wzroku, której leczenia nie chcieli się podjąć inni lekarze. Teraz obydwie mamy zupełnie zdrowe oczy. Nie jestem z Łodzi i uważam że warto nadrobić kilometrów, aby się przebadać u tak kompetentnego, wspaniałego specjalisty. Polecam gorąco wszystkim.

Zcala pewnoscia najlepszy lekarz w miescie i nie tylko!!!! poradzi sobie z kazdym przypadkiem! polecam szczerze kazdemu kto potrzebuje profesjonalnej porady okulistycznej. Dla tego lekarza nie ma rzeczy niemozliwej, Najtrudniejsze schorzenie jest w stanie zdiagnozowac i wyleczyc. Dziekuje i Pozdrawiam

Polecam. Doskonały specjalista, a przy tym uprzejmy i miły człowiek. Chciałbym, żeby takie podejście do pacjenta miał każdy lekarz.

Byłam z dzieckiem , żaden okulista nie potrafił nam pomóc . Została postawiona dobra diagnoza i dziecko widzi dużo lepiej .Bardzo miły i uprzejmy człowiek . Polecam

fantastyczny lekarz miły człowiek bardzo polecam

fantastyczny lekarz miły człowiek bardzo polecam

Wspaniały człowiek wspaniały lekarz .Uratował oko mojej mamie.Dziękuję panu panie doktorze

Jestem bardzo wdzięczny nie widziałem prawie nic.Pan Doktor naprawił mi prawe i lewe oko miałem zaćme.Minęło 11 lat wszystko jest w idealnym stanie.Wielkie dzięki Panie Doktorze !!!!!!!

super lekarz oby więcej takich lekarzy było w polsce

super lekarz oby więcej takich lekarzy było w polsce