WIZYTA TRWALA 50 MINUT,PANI DOKTOR DAWALA WYCZERPUJACE I DOKLADNE ODPOWIEDZI NA PYTANIA,BARDZO DOKLADNIE ZBADALA DZIECKO,MILA,WZBUDZAJACA ZAUFANIE,POLECAM!!!

Chcialabym tylko sprostowac ze krople sabsimplex sa sprzedawane w Polsce tylko pod inna nazwa handlowa wiec sa dopuszczone do sprzedarzy aptecznej Dziekuje serdecznie za troske i pomoc jaka otrzymalismydla naszego dziecka od dr Lotz

witam ! Pania Doktor znam od 3 lat trafilem do niej przypadkiem podwojnie ratowala mnie z opresji wtedy kiedy ani gp angielski ani szpital w londynie nie potrafily mi pomoc pozniej pomogla mojej siostrze ktora o maly wlos nie wyladowala w szpitalu przez naszego gp !!! polecam serdecznie ! dziekuje za pomoc !!!

witam ! Pania Doktor znam od 3 lat trafilem do niej przypadkiem
przez naszego gp !!! polecam serdecznie ! dziekuje za pomoc !!!

MIALAM PRZYJEMNOSC PRACOWAC Z PANIA DOKTOR I UWAZAM ZE ZAWSZE KAZDEMU STARALA SIE POMOC.LECZYLA MOJE DZIECI ,U MEZA WYKRYLA CHOROBE KTOREJ NIKT NIE UMIAL ROZPOZNAC.MALO TEGO TERAZ MAM WNUKA I BARDZO MI JEJ BRAKUJE ,BO WIEM ZE TAKIEGO ZAUFANIA JAKO DO LEKARZA NIE MAM I NIE BEDE MIALA DO ZADNEGO INNEGO

w 100% kompetentna i godna zaufania. Bardzo mila i widac, ze zna sie na problemach dzieciaczkow. Nic dodać nic ująć. BARDZO DZIEKUJEMY a Natalka w szczegolnosci.

Moj 1,5 roczny synek nie rosl i nie przybieral na wadze. Chodzilam z nim do roznych lekarzy, publicznie i prywatnie, ale zawsze slyszalam, ze wszystko jest w porzadku i zebym sie nie martwila. Dopiero pani doktor powaznie podeszla do sprawy. Zbadala synka gruntownie i zalecila odpowiednie badania laboratoryjne. Okazalo sie, ze syn ma alergie pokarmowa. Obecnie dziecko otrzymuje leki odczulajace, jest na specjalnej diecie i wszystko powoli wraca do normy. Jestem bardzo wdzieczna za profesjonalizm Pani doktor. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam.Pani doktor polecila mojemu dziecku krople Sab Simplex, ktore zawieraja szkodliwa substancje i w Polsce nie sa dopuszczone do sprzedarzy. po otrzymaniu wynikow badan mojego dziecka stwierdzila ze szybko musimy przyjechac na na nastepna prywatna wizyte bo wyniki sa zle. Po konsultacji wynikow badan z innymi dwoma lekarzami uslyszalam ze nie ma sie czym martwic. wyniki sa w normie. Dziecko jest zdrowe.

Wspanialy lekarz, polecam, szczegolnie jezeli masz problemy zdrowotne w UK!

Wspanialy lekarz, polecam, szczegolnie jezeli masz problemy zdrowotne w UK!

Jestesmy bardzo zadowoleni z uslug Pani Doktor. Po wizytach w kilku roznych przychodniach i niepowodzeniach w leczeniu naszego dziecka wreszcie znalezlismy pomoc, ktorej potrzebowalismy.

100% perfekt Zawsze pomaga moim dzieciom. polecam

100% perfekt
Zawsze pomaga moim dzieciom. polecam