MIALAM PRZYJEMNOSC PRACOWAC Z PANIA DOKTOR I UWAZAM ZE ZAWSZE KAZDEMU STARALA SIE POMOC.LECZYLA MOJE DZIECI ,U MEZA WYKRYLA CHOROBE KTOREJ NIKT NIE UMIAL ROZPOZNAC.MALO TEGO TERAZ MAM WNUKA I BARDZO MI JEJ BRAKUJE ,BO WIEM ZE TAKIEGO ZAUFANIA JAKO DO LEKARZA NIE MAM I NIE BEDE MIALA DO ZADNEGO INNEGO

witam ! Pania Doktor znam od 3 lat trafilem do niej przypadkiem podwojnie ratowala mnie z opresji wtedy kiedy ani gp angielski ani szpital w londynie nie potrafily mi pomoc pozniej pomogla mojej siostrze ktora o maly wlos nie wyladowala w szpitalu przez naszego gp !!! polecam serdecznie ! dziekuje za pomoc !!!

witam ! Pania Doktor znam od 3 lat trafilem do niej przypadkiem
przez naszego gp !!! polecam serdecznie ! dziekuje za pomoc !!!

Moj 1,5 roczny synek nie rosl i nie przybieral na wadze. Chodzilam z nim do roznych lekarzy, publicznie i prywatnie, ale zawsze slyszalam, ze wszystko jest w porzadku i zebym sie nie martwila. Dopiero pani doktor powaznie podeszla do sprawy. Zbadala synka gruntownie i zalecila odpowiednie badania laboratoryjne. Okazalo sie, ze syn ma alergie pokarmowa. Obecnie dziecko otrzymuje leki odczulajace, jest na specjalnej diecie i wszystko powoli wraca do normy. Jestem bardzo wdzieczna za profesjonalizm Pani doktor. Polecam.

Chcialabym tylko sprostowac ze krople sabsimplex sa sprzedawane w Polsce tylko pod inna nazwa handlowa wiec sa dopuszczone do sprzedarzy aptecznej Dziekuje serdecznie za troske i pomoc jaka otrzymalismydla naszego dziecka od dr Lotz

WIZYTA TRWALA 50 MINUT,PANI DOKTOR DAWALA WYCZERPUJACE I DOKLADNE ODPOWIEDZI NA PYTANIA,BARDZO DOKLADNIE ZBADALA DZIECKO,MILA,WZBUDZAJACA ZAUFANIE,POLECAM!!!

w 100% kompetentna i godna zaufania. Bardzo mila i widac, ze zna sie na problemach dzieciaczkow. Nic dodać nic ująć. BARDZO DZIEKUJEMY a Natalka w szczegolnosci.

Jestesmy bardzo zadowoleni z uslug Pani Doktor. Po wizytach w kilku roznych przychodniach i niepowodzeniach w leczeniu naszego dziecka wreszcie znalezlismy pomoc, ktorej potrzebowalismy.

Wspanialy lekarz, polecam, szczegolnie jezeli masz problemy zdrowotne w UK!

Wspanialy lekarz, polecam, szczegolnie jezeli masz problemy zdrowotne w UK!

Zdecydowanie nie polecam.Pani doktor polecila mojemu dziecku krople Sab Simplex, ktore zawieraja szkodliwa substancje i w Polsce nie sa dopuszczone do sprzedarzy. po otrzymaniu wynikow badan mojego dziecka stwierdzila ze szybko musimy przyjechac na na nastepna prywatna wizyte bo wyniki sa zle. Po konsultacji wynikow badan z innymi dwoma lekarzami uslyszalam ze nie ma sie czym martwic. wyniki sa w normie. Dziecko jest zdrowe.

Znam "Panią" doktor z czasów,kiedy jeszcze przyjmowała pacjentów w ośrodku na wsi, czyli ponad 10 lat temu. Prywatnie przyjmowała bardzo chętnie, publicznie już mniej chętnie, miewała swoje humory. Mam troje dzieci,kiedy urodził się mój syn ani razu na szczepieniu czy bilansie nie zajrzała do pieluszki czy wszystko w porządku- a nie było! Kiedy urodziła się moja najmłodsza córka, z wieloma chorobami, "pani" doktor stwierdziła,że przez ciągłe branie skierowań "puszczę ją z torbami"! I wiele innych podobnych. Brak słów!!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Małgorzata Kalinowska

Lekarz rodzinny