Lekarz Rodzinny Wrocław

Wrocław Lekarz rodzinny lekarz Aneta Wirkijowska

lekarz Aneta Wirkijowska

Lekarz rodzinny, Lekarz sportowy

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Wrocław Lekarz rodzinny lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Bronisław Siomasz

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ " Centrum Medyczne" M. Szewczyk i S-ka, sp. j.
ulica Pautscha 5/7
51-651 Wrocław

wizyta już od 100
Trafiłam do doktora w przychodni w Warszawie na Wołoskiej 88 z silnym atakiem bólu dolnej części kręgosłupa promieniującym aż na całą nogę. Lekarz ani mnie nie zbadał, ani nawet nie podniósł głowy znad biurka, zapytał tylko czy mam zdrowy żołądek, po czym wypisał recepty na zastrzyki i tabletki. Na moją prośbę otrzymałam też zwolnienie z pracy, ale tylko na dwa dni. Doktor nie był ani miły, ani chamski, po prostu ...

Małgorzata Kalinowska

DOLMED

Wrocław

Mój synek pokochał Panią Dr. Zdarza mu się udawać, że ma katar z nadzieją, że pójdziemy do Pani Dr. Ja też mam absolutne zaufanie do jej poczynań, nigdy nas nie zawiodła. Niestety dzisiaj nie możemy korzystać z porad Pani Dr, bardzo żałujemy. Błądzimy po pediatrach ale żaden z nich nie jest naszą ukochaną Panią Dr.

Anna Lotz

Wrocław

MIALAM PRZYJEMNOSC PRACOWAC Z PANIA DOKTOR I UWAZAM ZE ZAWSZE KAZDEMU STARALA SIE POMOC.LECZYLA MOJE DZIECI ,U MEZA WYKRYLA CHOROBE KTOREJ NIKT NIE UMIAL ROZPOZNAC.MALO TEGO TERAZ MAM WNUKA I BARDZO MI JEJ BRAKUJE ,BO WIEM ZE TAKIEGO ZAUFANIA JAKO DO LEKARZA NIE MAM I NIE BEDE MIALA DO ZADNEGO INNEGO
Opinia dodana przez: HOLUBOWICZ

Michał Silber

pilczycka
Lipowa4 A Wroclaw
Wrocław

Doktor ma specjalizacje z pulmonologii i bardzo pomógł mi w leczeniu mojej wieloletniej astmy.W kojcu mogę żyć normalnie.Polecam.Gabinet na wysokim poziomie.Liczne sprzęty do badań np. spirometria i EKG.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Zbigniew Kramkowski

DOLMED

Wrocław

Od kilkunastu lat konsultuję u Pana Dr chirurga Z.Kramkowskiego stan mojego zdrowia i zawsze otrzymuję trafioną diagnozę i zaproponowany tok leczenia jest skuteczny i spełnia moje oczekiwania. Pan Doktor słucha dokładnie pacjenta, wypytuje o objawy schorzenia i stawia trafione diagnozy. Jest sympatyczny, dowcipny i szanuje czas pacjenta. Ja i cała moja Rodzina (4 osoby) leczymy się w Dolmedzie od ponad 15 lat i bardzo polecamy konsultacje u Pana dr Z.,Kramkowskiego.
Opinia dodana przez: Malgosia

Urszula Popow

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wrocław

Bardzo kompetentna osoba. Ktoś tu napisał, że podważyła opinię innej osoby, to wcale nie znaczy, że akurat ona nie miała racji.
Nie boi się pomagać gdy inni lekarze popełnili ewidentne błędy.
Przede wszystkim ma ogromne doświadczenie z różnymi przypadkami z pracy w szpitalu i nie jest teoretykiem, który widuje jedynie zaczerwienione gardła.
Nie jest to lekarz dla przewrażliwionych mamusiek, które muszą zawsze podać antybiotyk i furę lekarstw. Bardzo ...

lekarz Maja Rodobolska-Buda

Przychodnia Zdrowia Nr 2
Krotoszyńska 8
51-009 Wrocław

Nigdy więcej nie pójdę już do tej lekarki i wszystkim szczerze ją odradzam. Pacjenta traktuje jak totalne zero, które jest winne temu, że zachorowało i zajmuje jej cenny czas. O chorobie nic nie mówi, a "ciągnięta za język" zmienia temat. Zdarzyło jej się zapisać antybiotyk, który tylko pogorszył moją chorobę. Nie słucha tego, co się do niej mówi (jakieś 5 razy pytała mnie, czy brałam już rano leki - czy ...
Opinia dodana przez: Ali

lekarz Elżbieta Nowicka

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Wspaniały lekarz. Ma wiedzę teoretyczną i praktyczną, doświadczenie i ogromne serce.
Jest bardzo czujnym lekarzem, wie kiedy i jak reagować. Zawsze zdecydowana i skuteczna.
Jest po prostu najlepsza;-)
Opinia dodana przez: marta

Lekarze rodzinni w Wrocławiu