Lekarz Rodzinny Wrocław

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Wspaniały lekarz. Ma wiedzę teoretyczną i praktyczną, doświadczenie i ogromne serce.
Jest bardzo czujnym lekarzem, wie kiedy i jak reagować. Zawsze zdecydowana i skuteczna.
Jest po prostu najlepsza;-)
Opinia dodana przez: marta

Praktyka Lekarza Rodzinnego N. Jadczak, T. Kubicki
Sępa-Szarzyńskiego 30/3-4
50-351 Wrocław

Pan doktor to wzór lekarza rodzinnego. Kompetentny, zainteresowany pacjentem, zawsze uprzejmy, uśmiechnięty.Wszystko wyjaśni, nie robi problemów ze skierowaniami do specjalistów, z badaniami czy też z receptami ( o ile są potrzebne ). Bada kompleksowo. Zapisuje leki, które pomagają, a równocześnie nie przesadza z ich ilością. Stawia bardzo trafne diagnozy.
Cała moja rodzina leczy się u pana doktora.

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Zapisałam do Pani dr całą moją rodzinę.Od lat leczymy się tylko i wyłącznie u dr Wolak.Prawdziwy lekarz, godny zaufania, leczy kompleksowo, nic nie jest w stanie umknąć Pani dr Wolak. Nie spotkałam nigdy i nigdzie tak dobrego lekarza, a proszę mi wierzyć było ich bardzo dużo.
Barbara Wolska
Opinia dodana przez: BarbaraWolska

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Odpowiednia,kompetentna,miła osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,że tak długo szukałem takiej lekarki.
Opinia dodana przez: krzysztof

Praktyka Lekarza Rodzinnego Barbara Nowak
Sołtysowicka 56
51-168 Wrocław

Polecam zdecydowanie, lekarz, który mnie zna i pamięta, myśli o moich dolegliwościach i dopiero wtedy daje leki, wszystko mi tłumaczy. Traktuje pacjenta kompleksowo, robi badania, te które są potrzebne a nie tylko te które się opłacają !!!

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

Moja ulubiona Pani Doktor! Ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też całe pokłady dobroci i empatii, które pozwalają i pomagają Jej w holistycznym podejściu do pacjenta. Dobry lekarz i świetny człowiek. Ogromne dzięki!
Opinia dodana przez: Anna

Nowodworska 53B
Wrocław

Dr Anna Komar pracowała w Przychodni na Nowodworskiej. Jest lekarzem kompetentnym, uprzejmym, godnym polecenia, inowacyjnym.
Więcej takich lekarzy.

Barbara Rusiecka
Zenon Rusiecki
Opinia dodana przez: Barbara

Wrocław

Bardzo cenię wizyty podejście do pacjeta,fachowość i jak ważne wyrozumienie i wysłuchanie pacjęta.Polecam P.Darię .Z wyrazami szcunku..

Praktyka Lekarza Rodzinnego N. Jadczak, T. Kubicki
Sępa-Szarzyńskiego 30/3-4
50-351 Wrocław

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna pani doktor. Jest moim "lekarzem rodzinnym" od wielu lat, zawsze potrafi pomóc i doradzić oraz polecić bardziej naturalne lub przynajmniej mniej szkodliwe metody leczenia niż tylko z byle powodu zapisywać antybiotyk, jak to czyni wielu innych lekarzy. Zdecydowanie polecam.

Lekarze rodzinni w Wrocławiu