dr hab. n. med. Paweł Surowiak

Medycyna estetyczna

Z moją dolegliwością do Pana Pawła trafiłam właściwie przez czysty przypadek, mianowicie robiłam w Dermamedzie Velki na celulit i zasłyszałam, że do Pana Pawła z nadpotliwością można sie zgłaszać. Jako, że wypróbowałam już niemal wszystkie specyfiki od Etiaxil po Antidrial i jakieś tabletki, a problem ten powodował, że nie mogłam normalnie funkcjonować stwierdziłam, że czas z tym coś zrobić. Jeśli chodzi o sam "zabieg" początkowo byłam kompletnie zielona, lekarz wszystko mi wyjaśnił, opisał cały proces więc tak naprawdę w trakcie niczym nie byłam zaskoczona :) Naprawdę polecam Pana Pawła, właściwa ...

Naprawdę polecam Pana Pawła, właściwa osoba na właściwym miejscu.

Doktror Surowiak to moim zdaniem jeden z najlepszych specjalistów. Przede wszystkim jest lekarzem z certyfikatami z zakresu medycyny estetycznej, dla mnie to jest bardzo istotne.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista a przy tym wyrozumiały! Moim zdaniem jest godny zaufania a chyba to potwierdza posiadanie Certyfikatu Lekarzy Medycyny Estetycznej

Doktor Surowiak jest świetnym certyfikowanym lekarzem - robię u niego botox i zawsze jestem bardzo zadowolona. Profesjonalista.

Bardzo fajny Pan doktor. Doskonale doradza, świetnie prowadzi. Cieszę się ze do niego trafiłam. Certyfikat który posiada świadczy o jego umiejętnościach!

Ja robiłam u dr Surowiaka rewitalizację twarzy osoczem bogatopłytkowym tzw. Regeneris. Jestem zachwycona rezultatem.Dr Surowiak ma niesamowitą wiedzę na temat osocza bogatopłytkowego i z wielką przyjemnością słuchałam informacji o jego działaniu. A po zabiegu widzę po mojej twarzy, że osocze to prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej. Polecam

brak mi słów by opisać jak cenię Pana Pawła!!!!! Kilka miesięcy temu Pan Paweł "robił" mi usta. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo szybko i sprawnie. A i ja w końcu sama z uśmiechem na twarzy patrzę w lustro - dziękuję!!!!

brak mi słów by opisać jak cenię Pana Pawła!!!!!
Kilka miesięcy temu Pan Paweł "robił" mi usta.

Bardzo dobry lekarz! Kompetentny, uprzejmy i dbający o dobro pacjenta. Zabieg przebiegł bez zarzutów, a opieka po jego wykonaniu była bezcenna. Jestem bardzo zadowolona z usług tego lekarza i z czystym sumieniem polecam go każdemu!

U doktora Surowiaka powiększałam usta 2 tygodnie temu, efekt jest piękny, taki jak chciałam. Nie mam "karpia" ani "kaczorka". Zabieg co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem był bezbolesny!(poza delikatnym wkłuciem znieczulenia tj u dentysty w dziąsła), był to mój trzeci zabieg i z niego jestem najbardziej zadowolona, bo spełnił moje oczekiwania co do kształtu i nie wyglądałam na następny dzień jak po spotkaniu z bokserem(zero zasinienia, ale opuchlizna dość duża co jest zupełnie normalne) Lekarz zatroszczył się o to żebym nie dostała opryszczki przepisując odpowiednie leki

Witam,pacjentką dr jestem od niedawna,byłam u niego na Wypełniaczu-Juvederm i Botoxie. Robiłam te zabiegi pierwszy raz i przyznam,że się trochę obawiałam,ale już po konsultacjach dr przekonał mnie do siebie.To profesjonalista w 100% i z pewnością mogę go polecić innym panią.